Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

U nas nie byłoby opcji spać w środku tyle bagażu .. prostownica do włosów, suszarka, krem taki owaki, kilka par butów i cała masa niepotrzebnych rzeczy. Musiałbym ciągnąć przyczepę albo kemping. Albo kupić stara wojskowego.

 

 

Adk-11.jpg

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Aga napisał:

Tego nie wiem, ale do bagażnika w Skodzie się nie umywa.

 

Za to w OBK bardzo wygodnie się śpi, podłoga po rozłożeniu kanapy jest idealnie płaska :)

Zależy od generacji skody ;)

Tescia ceed niby segment niżej niż mój legac a bagażnik jest wyższy ale nie tak głęboki jak w legacy.

Coś za coś. Subaru mimo swoich wad ma to coś czego większość samochodów nie ma - duszę. Może to i głupie ale czuje że auto przywiązuje się do mnie i ogólnie jest to coś czego nie było w innych moich autach.

3 godziny temu, Aga napisał:

Za to w OBK bardzo wygodnie się śpi, podłoga po rozłożeniu kanapy jest idealnie płaska :)

 

Potwierdzam. legacy też ma spory bagażnik. Nie wiem jak w 4 generacji ale w 3ciej przy moim wzroście (190 cm) na wyprostowanych nogach nie ma opcji o spaniu.

 

Że dziś wybiło 18 tys km w legacy - myślę że w pierwszym roku użytkowania do 20tys dobije

22 minuty temu, llkuba napisał:

U nas nie byłoby opcji spać w środku tyle bagażu .. prostownica do włosów, suszarka, krem taki owaki, kilka par butów i cała masa niepotrzebnych rzeczy. Musiałbym ciągnąć przyczepę albo kemping. Albo kupić stara wojskowego.

 

 

Adk-11.jpg

Kraz lub ural a najlepiej moja ukochana tatra lepiej  sie sprawdzi w terenie od stara 266 ;):ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Juan Rapru napisał:

Libero :thumbup:

Fajne ale za słabe ;)

2 godziny temu, niebieskiultras napisał:

Kraz lub ural a najlepiej moja ukochana tatra lepiej  sie sprawdzi w terenie od stara 266 ;):ph34r:

Na Youtube kanał terenwizja ostatnio oglądałem zawody w Czechach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wynika z filmu, właścicielem tego kolekcjonerskiego egzemplarza został przemiły krakowski lekarz, który postanowił kupić sobie coś na początek kryzysu wieku średniego, jakoś blisko czterdziestki.

 

Przemek, czy chciałbyś nam o czymś opowiedzieć?

;) 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego Najlepszego @AllChemik83 ;) 

Melduje ze wykorzystaliśmy prezent ślubny w postaci vouchera na obiad w restauracji Platter :) 

Przy okazji udało sie poznać i zamienić kilka słów z właścicielem - Karolem Okrasą :) 

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...