Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Jaca68 napisał(a):

 

Chiny liderem odnawialnych źródeł energii.

 

Liderem w sensie rozwoju technologii, ale jeszcze nie liderem w sensie produkcji energii :P Ale to tylko kwestia czasu, na liście najbardziej zanieczyszczonych miast nad Krakowem są tylko cztery miasta z Chin, a nawet Warszawa jest, wyżej niż Pekin :P

https://www.iqair.com/world-air-quality-ranking

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, _ONE_ napisał(a):

4 dni temu było inaczej. Prawda czasu, prawda ekranu.

 

mapka5.png

Tylko dlatego, że mocno wiało, wiatr znikł i znów się dusimy. A nawet jak był wiatr to na zachodzie jakby bardziej zielono... 

Edytowane przez skwaro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Jaca68 napisał(a):

Z pewnością wprowadzenie strefy czystego transportu temu zaradzi. :biglol:

No tak, bo kwestie zanieczyszczeń transportu mają wiele wspólnego z kopciuchami w zimie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pan Dziedzic napisał(a):

Sensacja - w styczniu mróz.

Niebywałe. 

w perspektywie ostatnich lat to faktycznie jest to sensacyjne. W zeszłym roku w styczniu jeździłem rowerem w krótkich spodenkach;)

 

2 godziny temu, Pan Dziedzic napisał(a):

Zarządzić lokdałn i obowiązkowo maseczki.

wczoraj widziałem jednego w maseczce jak jechał sam w samochodzie:mrgreen:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Kiwi 4ester napisał(a):

Subarynka odpaliła od strzała, ale dla zdrowotności (i pewności) dziś wieczór aku leci pod prostownik :)

mi bus też odpalił na strzała po czym jeszcze nie wyjechałem za bramę zgasł i już nie chcę odpalić:unsure: Pierwsza myśl że paliwo zamarzło, ale ja próbuję odpalić to nawet rozrusznik nie próbuje zakręcić, prąd jest bo wszystko ładnie działa<_< Ale zanim zadzwonię do mechanika podładuję akumulator, bo jednak w nowych to różnie. Jakiś debil wymyślił akumulator w Transicie pod fotelem zakryty jakaś plastikowymi i metalowymi klapkami, żeby go podłączyć musiałem odkręcać te blachy i wyrwać tą plastikową klapkę:censored: więc do kompletu pociętych nóg po rozbiciu szyby w prysznicu, mam ręce też pokaleczone:biglol:

  • Trzymaj się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niepotrzebnie rwałeś tą zabudowę akumulatora pod fotelem , pod maską przy skrzynce z bezpiecznikami są wyprowadzenia z akumulatora,  gdzie ładnie podpinasz się klemami od prostownika  ;)

Edytowane przez Henryk82
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Henryk82 napisał(a):

Niepotrzebnie rwałeś tą zabudowę akumulatora pod fotelem , pod maską przy skrzynce z bezpiecznikami są wyprowadzenia z akumulatora,  gdzie ładnie podpinasz się klemami od prostownika  ;)

kiedyś patrzyłem i nie znalazłem. Te klapki to musieli mi pozakładać podczas jakiegoś serwisu (chyba rok temu temu wymieniany miałem akumulator) i na pewno wcześniej nie było tego, tylko odsuwałeś fotel i było wszystko dostępne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dzisiaj mocno przed wschodem słońca, na podwórku -9,8 stopnia C. Za bramą -12, po dojechaniu na miejsce -15. Tuż przed wschodem słońca (wtedy jest najzimniej) -15,8 stopnia C. Subarak odpalił bez problemu choć zachwycony nie był.

 

Podgrzewane siedzenia to dobra rzecz choć podgrzewanie stosuję pewnie nie dłużej niż przez miesiąc w roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Szürkebarát napisał(a):

U mnie dzisiaj mocno przed wschodem słońca, na podwórku -9,8 stopnia C. Za bramą -12, po dojechaniu na miejsce -15. Tuż przed wschodem słońca (wtedy jest najzimniej) -15,8 stopnia C. Subarak odpalił bez problemu choć zachwycony nie był.

 

Podgrzewane siedzenia to dobra rzecz choć podgrzewanie stosuję pewnie nie dłużej niż przez miesiąc w roku.

Podgrzewanie to ogólnie dobra rzecz, choć widzę różnicę między tym co mam, a nowymi autemi. W nowych nagrzewa się zdecydowanie szybciej, ale czy w perspektywie czasu to dobre?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Kiwi 4ester napisał(a):

Podgrzewanie to ogólnie dobra rzecz, choć widzę różnicę między tym co mam, a nowymi autemi. W nowych nagrzewa się zdecydowanie szybciej, ale czy w perspektywie czasu to dobre?

w Minionku nagrzewa mi się zanim wsiądę i odpalę, tylko musze kliknąć w telefonie:P

 

Bokser raczej szybko się nagrzewa, przynajmniej kojarzy mi się że szybko zaczynało grzać. Najszybciej to nagrzewa mi się MX-5, nią to zanim wyjeżdżam na główną drogę zaczyna już dmuchać ciepłym powietrzem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, radekk napisał(a):

kiedyś patrzyłem i nie znalazłem. Te klapki to musieli mi pozakładać podczas jakiegoś serwisu (chyba rok temu temu wymieniany miałem akumulator) i na pewno wcześniej nie było tego, tylko odsuwałeś fotel i było wszystko dostępne

Jest jest, akurat w transicie za skrzynką w connect (taki w firmie mamy) jest obok skrzynki z prawej strony.

 

image.png.8a3328be406140f11b778fb479508d0e.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ford ma vebasto I jest ok. Też z fona start. Mitsubishi 17 lat i kłopot.  Ledwo wróciłem. Woda coś blokuje. Chyba filtr paliwa. Choć to benzyna.  O dziwo rano jak było-14 odpalił. A po 2 godz też ale jest check i obroty max 2500. Wlałem denaturat i coś z STP i pod kołderką w garażu mieli paliwo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...