Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, przemekka napisał:

Że dziś częściowe zaćmienie słońca. Jak tam u was z chmurami?

 

Ze tak powiem, całkowite zaćmienie i pśtu widać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że przyjechali spece naprawić asfalt po tym jamk mi zamontowali kanalizację jakiś czas temu. Wykop 2x2 na boku jezdni + przekop 70cm szerokości. Jak mierzyliśmy do naprawy było max. 8-9m2. Spece zrobili od nowa fragment drogi, ponad 22m2. 350zł/m2 na mój koszt. Jutro będę dzwonił pytać kto płaci za ich rozmach, bo nie ja. Masakra... 

20221026_153929.jpg

Edytowane przez skwaro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, skwaro napisał:

Że przyjechali spece naprawić asfalt po montażu kanalizacji jakiś czas temu. Wykop 2x2 na boku jezdni + przekop 70cm szerokości. Jak mierzyliśmy do naprawy było max. 8-9m2. Spece zrobili od nowa fragment drogi, ponad 22m2. 350zł/m2 na mój koszt. Jutro będę dzwonił pytać kto płaci za ich rozmach, bo nie ja. Masakra... 

20221026_153929.jpg

Walcz. Ja zmagam się kolejny tydzień z rozliczeniem przez administratora mediów, dostarczonych w 2021 bo po wymianie liczników rozliczyli mnie z innych niż zainstalowane. :facepalm: 

  • Trzymaj się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Szürkebarát napisał:

Walcz. Ja zmagam się kolejny tydzień z rozliczeniem przez administratora mediów, dostarczonych w 2021 bo po wymianie liczników rozliczyli mnie z innych niż zainstalowane. :facepalm: 

Nie ma śmiacia. Właściwie co roku mam z tym jazdę bo z powodu zasilania pustostanów administrator próbuje w rozmaity sposób obciążyć kosztami pozostałych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walcz Skwaro, wydrukuj im jakieś badania i linki, podeślij różne wywiady, udowodnij, że to Ty masz rację, a nie oni. Co oni się tam znają na budowaniu dróg. Mogli się Ciebie zapytać jak to zrobić, to by afery nie było. A tak, niech cierpią hultaje.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Panbenonium napisał:

Walcz Skwaro, wydrukuj im jakieś badania i linki, podeślij różne wywiady, udowodnij, że to Ty masz rację, a nie oni. Co oni się tam znają na budowaniu dróg. Mogli się Ciebie zapytać jak to zrobić, to by afery nie było. A tak, niech cierpią hultaje.

Jest u siebie i o swoje walczy. Klient z dala nie się nie ... Tak mówiono w mojej młodości.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Szürkebarát napisał:

Jest u siebie i o swoje walczy. Klient z dala nie się nie ... Tak mówiono w mojej młodości.

Zostaw, szkoda klawiatury na trolla. Jak dorośnie może zrozumie że jak się umawiasz z kimś na konkretny zakres robót to się nie wali w pręta zwiększając zakres robót grubo ponad dwukrotnie bez konsultacji z płacącym fakturę. 

Edytowane przez skwaro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...