Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, pumex1 napisał:

Nie myślałem, że doczekam momentu kiedy Forumowicze będą sami i dobrowolnie chcieli dostawać spanking za wszystko :mrgreen:

Czyli słowa powszechnie uznane za przekleństwa, a niewyraźnie napisane, specjalnie czy nie, uchodzą ? 

:ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Blixten napisał:

Czyli słowa powszechnie uznane za przekleństwa, a niewyraźnie napisane, specjalnie czy nie, uchodzą ? 

Powtórzę moją wypowiedź o rybach ;) dziennie przybywa kilkaset postów. Nie ma możliwości bez udziału botów, żeby wyłapać każdy przypadek i każdą próbę napisania słowa niecenzuralnego w sposób zakamuflowany. Ale czy my mamy być jakąś grupą do tropienia każdego babola, czy jednak bardziej wierzymy w dobrą wolę i kulturę użytkowników tego Forum?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, dako napisał:

Ja nadal  twierdzę, że jedyną osobą, która ma cokolwiek do powiedzenia jest właściciel  albo umocowani, zgodnie z art.98 KC.

To jakby na parkingu, podszedł do Was jakiś random i powiedział, że tu nie wolno parkować. 

 

Już Ty się o to nie martw...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, skwaro napisał:

Raczej tak: Panie Aspirancie, a ta moderacja to tak tylko co piąty post? :OO:

A ten dalej mazgai i jęczy.

Godzinę temu, pumex1 napisał:

Nie myślałem, że doczekam momentu kiedy Forumowicze będą sami i dobrowolnie chcieli dostawać spanking za wszystko 

Ja mam postulat by w regulaminie był urlop za marudzenie do adminów. ;)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, skwaro napisał:

Albo stosujesz te same zasady do wszystkich albo do nikogo.

po prostu zgłoś taki post. Naprawdę ciężko wszystko wyłapać i reagować na sprawy, które nam mogą umknąć. traktujemy wszyscy to forum jako miejsce towarzyskie i związane z naszą pasją. Ale to nie oznacza, że każdy post jest przez nas czytany. Przekroczyliśmy 3 miliony postów i nie jest możliwe, żeby wszystko ogarnąć. To, że czasem jest jakiś pasiak czy ostrzeżenie - to naturalne. To, że można się odwołać od decyzji - jest wpisane w Regulamin. Emocje w gorących tematach są takie, a nie inne, więc i "elektryczność" może być u modów podwyższona. Zależy nam po prostu na studzeniu niepotrzebnych emocji i czasem jest to prewencyjne, zanim padną mocniejsze słowa. I tyle. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak mam wątpliwości:

 

" Forum Subaru - zwane dalej Forum, stanowi własność firmy Subaru Import Polska sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Josepha Conrada 51."

 

KRS:

Rogalski Witold

Herren Sandra

Dądela Grzegorz

Prokura: Janik Małgorzata

 

Nie widzę tutaj osoby o imieniu np. "Urabus", "pumex1"  itd itp.

Czyżby Falsus procurator?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, pumex1 napisał:

Emocje w gorących tematach są takie, a nie inne, więc i "elektryczność" może być u modów podwyższona. Zależy nam po prostu na studzeniu niepotrzebnych emocji i czasem jest to prewencyjne, zanim padną mocniejsze słowa. I tyle. 

 

Słabo jak moderatorów ponosi ale tak wiem, to tylko ludzie. Jednak czasami nie tylko użytkownicy powinni się zastanowić co piszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, dako napisał:

Nie widzę tutaj osoby o imieniu np. "Urabus", "pumex1"  itd itp.

Czyżby Falsus procurator?

 

No i ponownie kłania się brak znajomości Regulaminu, którego zgodziłeś się przestrzegać :) Ale to nic nowego, przecież nikt nie czyta takich pierdół ;)

 

13.    Forum jest zarządzane przez zespół moderatorski wyłoniony z grona Forumowiczów (zwany Moderatornią). Jeśli kiedykolwiek odniesiesz subiektywne wrażenie, że Moderatornia się myli... to jest to tylko subiektywne wrażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, dako napisał:

W przypadku np. pomówienia, nie wiadomo kogo pozywać ;)

Tak jak w KRS nie ma wpisanego każdego pracownika, ani osoby powiązanej funkcją nieformalną tak i tutaj nie znajdziesz w rejestrze KRS osób moderujących. Jeżeli jednak zostałeś pomówiony - sądem właściwym do rozstrzygania sporów jest sąd właściwy rezydencji firmy pozywanej. Ale to zapewne jako zainteresowany pozwem  w stosunku do Subaru Import Polska już wiesz :)

 

@Flipper- Pan chce złożyć pozew - czy możesz podać dokładne dane sądu któremu rejonowo SIP podlega?

 

 

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Aga napisał:

No dobra, to jeżeli ktoś z Was ma pomysły, uwagi, jak by tu nam wszystkim polepszyć egzystencję, to piszcie. 

Tu, albo do mnie na PW, mogę również podać maila zainteresowanym.

 

Uwagi pod moim adresem również przyjmuję, banów za to nie będzie :mrgreen:

@Aga , odzyskujesz inicjatywę? Bo nagle pojawiło się w tym wątku dwóch staff'ów, jakbyś sama nie dawała rady moderować. To pojawienie się mnie zaniepokoiło bo mi wygląda na "pogoń" za z"ban"itą, któremu czas bana minął. I od razu jakieś krosty we wpisach się pojawiły.

 

A było tak miło, a to ktoś wschód słońca przy wjeździe do Ojczyny zobaczył, a to komuś grzybki wyrosły, a to ktoś się pożalił że mu frustrat kopnął Subaraka.

3 godziny temu, Blixten napisał:

Są też tacy, którzy nie potrafią wymówić twardego "r" i wtedy wychodzi im "kurła" - nie sprawdzałem ile razy padła na TF ;) 

... dzisiaj rano była gmła. Maja malutka córka tak mówiła gdy chciała powiedzieć "mgła" i trzeba było widzieć jej minę gdy wydobyło się z niej "mgła" tylko "gmła". Zaimplantowałem jej jakiś recesywny gen pochodzący z Podhala?! Nieprawdopodobne. To może żona?! Jeszcze bardziej nieprawdopodobne. :biglol:

 

PS. Chyba im wychodzi "kułwa"?

Edytowane przez Szürkebarát
  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Szürkebarát napisał:

Bo nagle pojawiło się w tym wątku dwóch staff'ów, jakbyś sama nie dawała rady moderować.

Kwartał się kończył, kejpiaje nam spadły, to trzeba było nabić trochę aktywności, żeby nam służbowych estiajów na prąd nie odebrali ;)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, pumex1 napisał:

Kwartał się kończył, kejpiaje nam spadły, to trzeba było nabić trochę aktywności, żeby nam służbowych estiajów na prąd nie odebrali ;)

... skoro wam kejpiaje spadły to ja... Już miałem zacytować z powieści "Okręt" Buchheima gdzie to ja się cofnę (na początku książki można o tym przeczytać) ale to by się dopiero działo gdybym zacytował!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mówię o pracownikach ;)

 

Poczekałbym jednak na wypowiedź osoby kompetentnej. Czy moderatorów łączy stosunek prawny z właścicielem, jeśli tak to w jakim zakresie i czy właściciel ponosi odpowiedzialność za ich działania, czy też, jako druga opcja, nie są oni w żaden sposób powiązani z gospodarzem forum. Wtedy przydałoby się jakieś oświadczenie reprezentantów właściciela. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, dako napisał:

Wtedy przydałoby się jakieś oświadczenie reprezentantów właściciela. ;)

 

Godzinę temu, dako napisał:

Mnie nie interesuje zapis w regulaminie

 

Oświadczenie woli jest w regulaminie, tym samym który Cię nie interesuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, dako napisał:

Ja nie mówię o pracownikach ;)

 

Poczekałbym jednak na wypowiedź osoby kompetentnej. Czy moderatorów łączy stosunek prawny z właścicielem, jeśli tak to w jakim zakresie i czy właściciel ponosi odpowiedzialność za ich działania, czy też, jako druga opcja, nie są oni w żaden sposób powiązani z gospodarzem forum. Wtedy przydałoby się jakieś oświadczenie reprezentantów właściciela. ;)

... w nagłówku strony jest "Oficjalne Forum Subaru Import Polska", z logo i okazjonalnym motto. Czyżby jacyś rozrabiacy sobie tu swawolili i uprawiali moderatorską prywatę na tej stronie internetowej, przy niewiedzy właściciela taj zacnej marki? Coś takiego jest możliwe w XXI wiecznym świecie wielostronicowych umów z telekomami na gadanie przez telefon za 25 złotych miesięcznie?

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...