Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

35 minut temu, Szürkebarát napisał:

12 lipca minie mi z żoną 40 lat tego poznawania się. :facepalm:

 

Dlaczego załamany jesteś ? Nikt nie mówił, że będzie łatwo na tym polega życie. Kobieta zmienną jest przez co nigdy nie nudzicie się ;).  Masz powody do dumy i radości, bo znalazłeś wspaniałą osobę :).

  • Super! 3
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, B-52 napisał:


Różnie można na to spojrzeć. Np. Ewa Siedlecka podsumowując starania Lidii Staron na urząd RPO stwierdziła, że kandydatka popełniła jeden błąd: dała się poznać emoji57.pngemoji57.png

Ale ja nie o tym :facepalm: :P

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Aga napisał:

Moje poznawanie się nawzajem trwało jakieś 14 lat i zakończyło się w sądzie ponad 10 lat temu ;)

Po obserwacjach iluś przykrych rozstań w moim otoczeniu, wykluczyłem coś takiego jeszcze przed i z użyciem sztuki kompromisów trwamy.

  • Lajk 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Szürkebarát napisał:

Po obserwacjach iluś przykrych rozstań w moim otoczeniu, wykluczyłem coś takiego jeszcze przed i z użyciem sztuki kompromisów trwamy.

Gratuluję i życzę dalszej wytrwałości :)

 

  • Dzięki! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Szürkebarát napisał:

Po obserwacjach iluś przykrych rozstań w moim otoczeniu, wykluczyłem coś takiego jeszcze przed i z użyciem sztuki kompromisów trwamy.

 

Kompromisy, wzajemna akceptacja i cierpliwość to podstawa. 

 

Tylko nie wiedzieć czemu moja Żona zawsze źle znosi moje słowa "tylko spokojnie"  ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Blixten napisał:

 

Kompromisy, wzajemna akceptacja i cierpliwość to podstawa. 

 

Tylko nie wiedzieć czemu moja Żona zawsze źle znosi moje słowa "tylko spokojnie"  ;)

 

Może zbyt często powtarzasz ten zwrot ;) ? Kiedyś przykleił się do mojej matki i zaczynałem dostawać furii gdy to mówiła.

Edytowane przez Szürkebarát
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie nieco odbiec od chwilowego nurtu i melduję, że właśnie wyjechał drugi i ostatni transport mojej przeprowadzki ...tym razem pojechały też koty...trzy. My w niedzielę wieczorem wsiadamy w samolot i lecimy. W Modlinie wreszcie wsiąde do gacka i pojadę do Łodzi.

Trzymajcie kciuki kto nie wierzący a wierzący niech się modla by wszystko poszło zgodnie z planem.

  • Super! 2
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie o tym :facepalm: 
 

Tak myślałem, ale koncentrując uwagę na samym daniu się poznać i możliwych jego skutkach, mniej bądź bardziej odsuniętych w czasie, jakoś mi się nasunęło. Że różne mogą być te skutki w sensie…
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...