Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, Xathrin napisał:

DeLorean DMC-12 (dla  młodszego pokolenia takie kultowe auto z filmu powrót do przyszłości ;) ) mijałem dzisiaj w Warszawce. Pierwszy raz na żywo widziany :D

szkoda, że telefonu nie zdążyłem wyjąć :(

Ciekawe czy oryginał czy replika. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Xathrin napisał:

DeLorean DMC-12 (dla  młodszego pokolenia takie kultowe auto z filmu powrót do przyszłości ;) ) mijałem dzisiaj w Warszawce. Pierwszy raz na żywo widziany :D

szkoda, że telefonu nie zdążyłem wyjąć :(

Specjalnie dla Ciebie wygrzebałem :D tą sztukę ustrzeliłem 1,5 roku temu w Niemczech na stacji paliw a razem z nim było jeszcze 5 ich kolegów:)

 

received_454907831757801.jpeg

received_478486996287295.jpeg

  • Super! 1
  • Dzięki! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

42 minuty temu, Kiwi 4ester napisał:

Co jak co, ale Gdańsk mi się podoba. :thumbup:

Nie zazdraszczaj, nie zazdraszczaj, bo kiedy człowiek (zwłaszcza z zewnątrz) patrzy na na zdjęcia Agi, albo widoki na pocztówkach, to jest super. Ale widoki z większości ulic większości gdańskich dzielnic nie nadaje się na pocztówki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, RedSasza napisał:

Ale widoki z większości ulic większości gdańskich dzielnic nie nadaje się na pocztówki...

W większości miast na świecie tak jest, mogę się założyć ;)

Niemniej, Śródmieście to moja dzielnica i jest wiele okropnych miejsc niestety. 

Wczoraj było bardzo przyjemnie i tak mnie naszło na zdjęcia :P

Neptuna chyba pierwszy raz sfotografowałam, bo ludzi nie było :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, RedSasza napisał:

 

Nie zazdraszczaj, nie zazdraszczaj, bo kiedy człowiek (zwłaszcza z zewnątrz) patrzy na na zdjęcia Agi, albo widoki na pocztówkach, to jest super. Ale widoki z większości ulic większości gdańskich dzielnic nie nadaje się na pocztówki...

Zdaję sobie z tego sprawę, bo szwędam się nie tylko po głównych atrakcjach turystycznych. Tak to jest. Taki Kraków - też niby wszystko fajnie ładnie i cacy, ale można by się doczepiać do wielu rzeczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Aga napisał:

W większości miast na świecie tak jest, mogę się założyć ;)

 

A żebyś wiedziała wychowałem się na Starym Mieście w Poznaniu tam zawsze był brud, teraz się troszkę zmieniło bo miasto zaczęło dbać. Przez sytuację w kraju jest mniej imprez i turystów.

 

Blisko mojego miejsca zamieszkania jest dużo lasów, zieleni piękna okolica. Ludzie taki syf zostawili, że w ostatnio na spacerze nie robiłem zdjęć. Butelki i inne plastikowe śmieci... . 

 

34 minuty temu, Nargond napisał:

Mnie właśnie chyba w niedzielę wygna nad morze na 1 dzień - młody od tygodni chodzi i majaczy że on chce nad morze ;-) to będzie miał - 6h w aucie i 3 h nad morzem z pizza w samochodzie :-)

 

To nie lepiej zostać kilka dni ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, llkuba napisał:

To nie lepiej zostać kilka dni ?

Dla mnie nie ten czas - na sobotę mamy plany a we wtorek muszę się stawić w urzędzie...

Kwestia zaspokojenia jego ciekawości miałem to zrobić jak był śnieg, ale znów weekendy mi się rozjechały...a Młody co jakiś czas sobie przypomina że chce nad morze...ale nigdy nie powiedział na jak długo..a mi w zupełności o tej porze roku wystarczy 1 dzień ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale, żeby nie było, to jednak wolę brudny, krzywy i dziurawy dolny Wrzeszcz, w którym się urodziłem, wychowałem i w którym mieszkam, niż jakieś lśniące, proste i gładziutkie Forum Gdańsk z przyległościami, czy inne tego typu miejsca. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Nargond napisał:

Dla mnie nie ten czas - na sobotę mamy plany a we wtorek muszę się stawić w urzędzie...

Kwestia zaspokojenia jego ciekawości miałem to zrobić jak był śnieg, ale znów weekendy mi się rozjechały...a Młody co jakiś czas sobie przypomina że chce nad morze...ale nigdy nie powiedział na jak długo..a mi w zupełności o tej porze roku wystarczy 1 dzień ;-)

 

Napisz, że chcesz sobie pojeździć :biglol:. Ja zawsze w weekend uciekałem z nad morza (dużo turystów). Ale czego nie robi się dla pociechy ;).

 

4 minuty temu, RedSasza napisał:

Ale, żeby nie było, to jednak wolę brudny, krzywy i dziurawy dolny Wrzeszcz, w którym się urodziłem, wychowałem i w którym mieszkam, niż jakieś lśniące, proste i gładziutkie Forum Gdańsk z przyległościami, czy inne tego typu miejsca. :)

 

Jak przeprowadziłem się z centrum do innej lokalizacji Poznania  to jak spojrzałem przez okno to powiedziałem: "Mama tu nie ma śmietników" było tak zielono :biglol:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, RedSasza napisał:

Ale, żeby nie było, to jednak wolę brudny, krzywy i dziurawy dolny Wrzeszcz, w którym się urodziłem, wychowałem i w którym mieszkam, niż jakieś lśniące, proste i gładziutkie Forum Gdańsk z przyległościami, czy inne tego typu miejsca. :)

Dolny Wrzeszcz jest przepiękny, a Forum Gdańsk ... ohyda, pomyłka i dramat ;)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, llkuba napisał:

 

Napisz, że chcesz sobie pojeździć :biglol:. Ja zawsze w weekend uciekałem z nad morza (dużo turystów). Ale czego nie robi się dla pociechy ;).

coś w tym jest ;-) 
Ale jak to zawsze jest trza mieć jakąś wymówkę. 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Aga napisał:

Tak wygląda moje miasto (prawie) nocą... ;)

 

 

IMG_20210224_173343.jpg

IMG_20210224_173511.jpg

IMG_20210224_174824.jpg

IMG_20210224_180612.jpg

IMG_20210224_181010.jpg

Gładź wody tak irytująca, że chciało by się choć kamyczkiem ją... zirytować. "W Gdańsku mewy wiatr i gotyk/ Neptun siusia w swoją studnię/(...)" - nie siusia! Nie odmarzło mu, jeszcze cycuś?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, RedSasza napisał:

A może, podobnie jak kapitan Białej Floty, miał wolne popołudnie (wieczór)? ;)

Nie ma wolnych popołudni dla tego o czym myślę ;) . Kapitan nie kapitan, floty czy nie floty, i na służbie i ... na Heli. Przepraszam - na Helu. Choć właściwie - na Heli. :krecka_dostal:

Edytowane przez Szürkebarát
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...