Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

Gumas fajnie, że widzisz wszystko czarno biało. Jednak tak chyba do końca nie jest. 

 

 

Ale zamiast konstruktywnej krytyki zawsze łatwiej powiedzieć

 

 

 

szkoda czasu, nie przekonasz, nic nie trafia
 

 

 

Nie jestem fanatycznym obrońcą byłego porządku, też patrzę na to krytycznie i na nich nie głosowałem w tych wyborach, ale to nie znaczy, że trzeba ślepo wierzyć w drugą opcję i nie widzieć co robią źle.

 

czarno- białe  ? swoje posty czytacie czasami ? o postach Stacha i koordynatora nie piszę nawet :P

no i zawsze

Ale zamiast konstruktywnej krytyki zawsze łatwiej powiedzieć - Duda kłamca ;), bełkot, Straszydło, złodzieje, kłamcy itp. itd.

miało być bez piaskownicy a nawet Ty wyciągasz jakieś dziwne wnioski z tego co było, co będzie i jak Ja to widzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie z Toba o tych cłach granicach itp ogolnie jest sielankowo. Jest jednak pewne i historia to potwierdza kazda unia kiedys sie rozpadnie i z ta bedzie tak samo.Zawsze zaczyna sie czas ze interesy jednej grupy beda wazniejsze od interesów pozostałych co doprowadzi do konfliktów mimo pieknego załozenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stachu nie udawaj ze nie wiesz...Jestes zachlysniety przemówieniami Kopacz jakie to super panstwo zostawili. Gdyby ludzie tez tak twierdzili to nie bylo by zmiany wladzy

Nie udzielam się celowo w aktualnym 'mainstreamie'. Ale to skomentuję, bo już dawno to zauważyłem: zaangażowanie w politykę na poziomie 'zachłystywania' i podobnych odruchów prawie bezwarunkowych jest typowe tylko dla zwolenników jednej opcji. I widać to na tym Forum, widać to u mnie w biurze, widać to na ulicy... ;)

Edytowane przez Knurek
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie z Toba o tych cłach granicach itp ogolnie jest sielankowo. Jest jednak pewne i historia to potwierdza kazda unia kiedys sie rozpadnie i z ta bedzie tak samo.Zawsze zaczyna sie czas ze interesy jednej grupy beda wazniejsze od interesów pozostałych co doprowadzi do konfliktów mimo pieknego załozenia

trafne było porównanie Unii do CCCP ;)  tak samo się to skończy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@gumas_72, nie przypominam sobie, żebym wyrażał się obraźliwie o którymkolwiek z polityków, niezależnie od tego co o nim sądzę. Za to chyba można krytycznie odnosić się do ich działań. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Mam pytanie. Jakbyście pojechali z Krakowa do Koszalina?    Wrocław Poznań?
 

 

ze swoich doświadczeń - choć w ostatnich latach jest ich niewiele z racji pracy "na odległość" - zdecydowanie omijałbym trasę Wrocław - Poznań - dalej w stronę Piły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nigdy nią nie jechałem.

 

Jeździliśmy najczęściej Łódź Poznań, ale przejazd przez Łódź zawsze był fatalny (remonty) nie wiem jak jest teraz. A objechać ją ciężko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że wszyscy liderzy musieli cos powiedzieć ale Swetru mógł sobie darować... Ten chłopek powinien garnki sprzedawać a nie w sejmie siedzieć.

Kukiz grzecznie i konkretnie, ale mowil czego ze swoich postulatów nie usłyszał w exposè... ??? Moze nie usłyszał bo to nie są postulaty PIS ? :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słyszałem Petru dzisiaj, ale wcześniej ich raczej celnie punktował. Dlaczego uważasz, że ma garnki sprzedawać? Miał prawo wystartować w demokratycznych wyborach, to teraz jako polityk ma prawo komentować.


 

@@gumas_72, nie przypominam sobie, żebym wyrażał się obraźliwie o którymkolwiek z polityków, niezależnie od tego co o nim sądzę. Za to chyba można krytycznie odnosić się do ich działań. 

 

to chyba inaczej postrzegam krytykę ;)

 

 

Zapewne. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Urabus, proszę

 

Bardzo dziękuję :D  

 

Co do Trasy Kraków-Koszalin to ja bym pojechał przez Częstochowę, Grudziądz, Chojnice, pod warunkiem, że potrafisz ominąć Łódź bo u nas można stracić sporo czasu... no chyba że jedzie się nocą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie, że każdy moze kandydować, ale nie każdy powinien ;) ja wiem, że te prymitywne zagrywki koty, konta w banku mogą sie podobać nawróconym PO-wcom ale to trochę prymitywne.

PiS zły bo obniży CIT i dwa zdania dalej postulat: Polska potrzebuje niższych podatków...??

I jeszcze ten zmanierowany, wyćwiczony głos lidera, z tych wszystkich szkoleń motywacyjnych, dla managerów z PGR-u.

Nie mogę go słuchać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...