Skocz do zawartości

Subaru vs reszta Świata


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja tam nie wiem, nie znam się, ale mi nic nie wydmuchuje bo ja to wolno sie przemieszczam :)

 

Ale jak o tą przy drzwiach chodzi to przy 2XXkm/h na niemieckiej autostradzie juz wdmuchuje faktycznie troche :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy, czy będzie z górki

 

Hmm tego aspektu nie rozważałem :mrgreen:

 

To nie ma znaczenia, bo i tak zanim Ci padnie uszczelka, skończy Ci sie paliwo, bo Panie!! Ile to pali to Subaru!!! Gdybyś natomiast miał Skode... W tedeiku ba!

 

Zanim skończy Ci się paliwo umrzesz z powodu szoku urazowo-twardoplastikowego. W Skodzie jest "miękksiejszy" plastik na desce.

 

a tam nie wiem, nie znam się, ale mi nic nie wydmuchuje bo ja to wolno sie przemieszczam Ale jak o tą przy drzwiach chodzi to przy 2XXkm/h na niemieckiej autostradzie juz wdmuchuje faktycznie troche

 

Bzdury piszesz! Nie znasz się! W ogóle się wymądrzasz!!!! Na bank nigdy nie miałeś ani prawdziwego Subaru ani Boeninga Dreamlinera!

 

Wydmucha nawet na lawecie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na bank nigdy nie miałeś ani prawdziwego Subaru ani Boeninga Dreamlinera!

 

Nic nie wiesz o zyciu!!! Leciałeś kiedyś Dreamlinerem z Modlina? No leciałeś cwaniaku?

 

No widzisz a ja znam kogoś kto miał lecieć B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na bank nigdy nie miałeś ani prawdziwego Subaru ani Boeninga Dreamlinera!

 

Nic nie wiesz o zyciu!!! Leciałeś kiedyś Dreamlinerem z Modlina? No leciałeś cwaniaku?

 

No widzisz a ja znam kogoś kto miał lecieć B)

 

Ja miałem pilotować tego Dreamlinera ale zrobiłem sobie tak dobre pierogi z gipsem na drugie śniadanie, że sobie odpuściłem takie plebejskie rozrywki....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chojny - a czemu mowisz o automacie? STI nie ma automatu wiec nie wiem dlaczego by porownywac STI manual z EVO automate. Chyba, ze nie wiedziales ze EVO X wystepuje z manualem :)

 

EVO X jest na prawde fajne, jedyne co to srdnio nadaje sie w trase przez 5biegową skrzynie ktora juz przy 150km/h na autostradzie daje sie we znaki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chojny - a czemu mowisz o automacie? STI nie ma automatu wiec nie wiem dlaczego by porownywac STI manual z EVO automate. Chyba, ze nie wiedziales ze EVO X wystepuje z manualem :)

 

EVO X jest na prawde fajne, jedyne co to srdnio nadaje sie w trase przez 5biegową skrzynie ktora juz przy 150km/h na autostradzie daje sie we znaki...

 

EVO jest fajne ale nie tak dobre jak Skoda.

 

Tak z innej beczki nie ma w ogóle Evo z 6 MT??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytam icz\ytam itak sobie mysle kto porownuje subaru do skody i na odwrot .to jest inny swiat inna technologia. w momencie kiedy subaru zrezygnuje z napedu awd to jest koniec subaru. bedzie to normaly samochod. a tego chyba milosnicy subaru nie chca .ja tez nie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... w momencie kiedy subaru zrezygnuje z napedu awd to jest koniec subaru. bedzie to normaly samochod. a tego chyba milosnicy subaru nie chca .ja tez nie .

BRZ

niestety nikt do konca nie wie, ile w tym aucie Subaru,a ile Tojoty (czytalem, ze ludzie z TMC uwazaja to auto za swoje dziecie, a ludzie z FHI twierdza, ze to ich technika w tojotowskiej skorupie)

 

przeciez nikt nie twierdzi, ze Trezia to prawdziwe Subaru, no nie? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apropos GT86 to dopiero dzisiaj się dowiedziałem że ta liczba to nie tylko średnica tłoków ale i rur wydechowych :D A piszę to dlatego,że toyota stara się ubrać T86 w swoją symbolikę ,co oznaczałoby jak ważny jest ten model dla nich.

 

Subaru wypełnia pewną niszę na rynku właśnie dzięki napędowi i boxerowi ,bez tych atrybutów Subaru przepadnie-to moje zdanie.

Edytowane przez stach1111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie byłoby tak, ze większość z nas wyklinałaby FHI na forum (w sumie już to robimy :) ), zarzekala się, ze nigdy wiecej Subaru - a sprzedaz by się potroiła, bo byłoby taniej :)

Takie BMW na przykład - ma być niedługo samochód z trzema cylindrami i napędem na przód. A jeszcze niedawno mowilo się, ze BMW poniżej R6, to nie BMW... A jaka maja sprzedaz???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firma na zarabiać pieniądze, a nie istnieć dla grona fascynatów. I to jest pewne, ze Subaru będzie iść w tym kierunku, ktokolwiek by miał w nim udziały. A co to oznacza konkretnie, to chyba widać od kilku lat? Dobrze kojarzę, ze XV był w którymś kraju liderem sprzedaży?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...