Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Może A-Style razem z Lotosem szarpną się na nową Fiestę dla Roba  :)

Ja myślę, że skoro Robert zostaje w WRC, to będzie miał dobre auto i duża szansa, że konkurencyjne. Przyzwyczaił już nas, że albo walczy o wysokie pozycje, albo w ogóle nie jeździ. Gdyby miał startować w 2-ej lidze pewnie skorzystałby z inny opcji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze to taki myk żeby uwolnić sie od M sportu ? Inaczej zapewne traktują stajnię która kupuje u nich pare aut i części a inaczej klienta który tylko to auto wynajmuje.tak to przygotują mu auto tak jak on bedzie chciał a nie M sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sami siebie pocieszamy ale doskonale wiemy,że tylko fabryki mają topowe auta, z najnowszymi specyfikacjami.I tam gdzie walka idzie o sekundy i dziesiątki sekund walki z nimi być nie może. A jeśli ktoś jest tak ambitny jak RK i będzie chciał z nimi walczyć to będzie musiał ze sprzętu wyciskać 100% i z siebie wyciskać 100% co będzie zwiększało ryzyko zdarzeń niepożądanych. Może właśnie w takich rajdach jak mało przewidywalnych RMC,Kubek jest w stanie wygrać OS co dla a-style było by wydarzeniem ale raczej we wszystkich innych rundach będzie od czołowki odstawał. Jedyne co to może a-style nie ustawi krzywo kierownicy co  M-sportowi chyba ze trzy razy się zdarzyło.Ale o tempie w RMŚ można zapomnieć. Trochę to czyni sezon bez sensu.

 

A-style wygrywa OS RMŚ - sądzicie,że to jest możliwe ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadając tobie w skrócie - Sam jesteś bez sensu :)

 

A tak serio to oczywiście, że może wygrywać OSy, i mieć fajne wyniki. Nie ma się co dziwić ,że ofert z fabryki ne było skoro jeszcze 2 tygodnie temu Robert nie wiedział czy nie rzuci wszystkiego w cholere. Która z fabrych chciałaby zatrudniać kierowcę w którego zainwestuje, a ten za rok zwinie zabawki. Teraz RK podjął decyzję i za rok może być inna sytuacja. Szczególnie, że niedługo pojawią się dwa nowe miejsca w fabryce - u Toyoty i z pewnością będą jakieś transfery. To na pewno nie będzie stracony rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co miał mówić w wywiadach ? że nie ma auta,żadnych propozycji i sponsor skąpy ??? Robił dobrą minę a jak się to skończyło wiemy.

 

Rob nie mówił,że chce rzucić rajdy ale przeciwnie ,że chce zostać i czeka na dobre propozycje. Które jak wiemy nie nastąpiły. A On i tak nigdzie nie odszedł tylko podjął wyzwanie z trzecioligowym zespołem i tylko dzięki swojemu mega talentowi i pracowitości może pokusić się o jakieś przebłyski wyników w 2015r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A-style wygrywa OS RMŚ - sądzicie,że to jest możliwe ???

 

A czy w zeszłym roku o tej porze przypuszczał ktoś, że RK wygra od razu OS w MC???

Tak , wspominałem o tym ze moze być gruba niespodziankach na pierwszych oes MC :)

bardziej bede sie martwil czy ten samochod bedzie w stanie dojezdzac cale rajdy do mety, ale to bedzie uzaleznione od tego czy bedzie dużo nowych gratow wymienianych na biezaco :P

Ja niestety tez

Edytowane przez carfit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie wiadomo o ostatecznych decyzjach RK, jakie miał opcje, jakich nie miał, jakich nie chciał etc., ale wątek rośnie w oczach i toczy się już prawie wojna na własne mniej lub bardziej durne pomysły (że fabryka coś tam, że Lotos coś tam, że RK coś tam itd...).

 

Sugeruję mniej "wydaje mi się, że", bo robi się z tego bicie piany niczym na onecie...

 

Poczekajmy chociaż na jeden wywiad RK w którym może trochę naświetli kwestię co, dlaczego i jakie miał/nie miał opcje i czemu wybrał tak, a nie inaczej...

 

Akurat pod postem jedynego co akurat często wie więcej, ale to nie do niego piję ;)

Edytowane przez maniujr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A-style wygrywa OS RMŚ - sądzicie,że to jest możliwe ???

A czy w zeszłym roku o tej porze przypuszczał ktoś, że RK wygra od razu OS w MC???

Tak , wspominałem o tym ze moze być gruba niespodziankach na pierwszych oes MC :)

No tak, tylko wtedy, to jeszcze było bardziej jak marzenia, każdy był totalnie zaskoczony i zszokowany. :)

 

Teraz ja zaskoczony nie będę jak będzie wysoko, nie zależnie od tego czy A-Style cze nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tak , wspominałem o tym ze moze być gruba niespodziankach na pierwszych oes MC

Ale o jakiej Ty niespodziance piszesz? Przecież jak wygra 2 pierwsze oesy, to będzie powtórka z rozrywki  ;)  ;)

W tym kontekście to niespodzianki bym sobie nie życzył. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie wiadomo o ostatecznych decyzjach RK, jakie miał opcje, jakich nie miał, jakich nie chciał etc., ale wątek rośnie w oczach i toczy się już prawie wojna na własne mniej lub bardziej durne pomysły (że fabryka coś tam, że Lotos coś tam, że RK coś tam itd...).

 

Sugeruję mniej "wydaje mi się, że", bo robi się z tego bicie piany niczym na onecie...

 

Poczekajmy chociaż na jeden wywiad RK w którym może trochę naświetli kwestię co, dlaczego i jakie miał/nie miał opcje i czemu wybrał tak, a nie inaczej...

 

Akurat pod postem jedynego co akurat często wie więcej, ale to nie do niego piję ;)

 

Dokładnie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ale o jakiej Ty niespodziance piszesz?

 

 

 

Pisał. Rok temu. ;)

Dokładnie , ponad rok temu pisałem w tym miejscu ze na MC na pierwszych OS moze być baaardzo szybko i było ..... Pamietam do dzis jak go (Roberta ) po pierwszej pętli obłapali wszyscy dziennikarze , TV , i inni , był przy nim tłum , a on ze stoickim spokojem wsiadł do auta , podjechał pod PKC , Łapka do mnie i kolegi i pojechał na serwis

To był ten moment po pierwszej pętli

post-766-0-10702300-1419200726_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz na myśli tą listę która jest na oficjalnej stronie to ona od 2 dni wygląda tak samo, a ostateczna lista będzie opublikowana dzisiaj o 18 - jak z resztą pewnie widzisz ten komunikat na górze listy zgłoszeń ;)


"Die endgültige Nennliste wird am 22.12.2014–18:00 Uhr veröffentlicht"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...