Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj na Eurosporcie było porownanie Kopecky / Kubica. Ta Skoda wciagala tego RRC na prostych bezproblemowo. Na wyjsciach tez nie bylo roznicy mocy. Tylko Kubica hamowal tak pozno i przechodzil zakrety, ze nadrabial z nawiązką :)

Wiec jezeli ktos zwala na samochod to już ma dowod, ze to Skoda moze tu byc szybsza wręcz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest 21 st w cieniu bezchmurne , ale w górach różnie może być

 

Choć ten oes kilka km od naszego hotelu więc ma 100% bedzie po suchym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie dzisiaj warunki? asfalt mokry po nocy?

 

Sucho, tylko mgła gdzieniegdzie.

I ciekawe info - SS9 został skrócony?:

 

Stage is shortened from start for 4,68 km.Weather in Las Palmas is sunny and windy, temperature around 23. Stage is completely dry, only fog on some places.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.fiaerc.co...ain-loves-rally

 

1.20 dobrze się wsłuchajcie

 

Ale czad. Szacun jak Ci ludzie jeżdżą przy podaniu takich informacji.

 

PS. Może to głupie ale czy ktoś testował podawanie kierowcy opisu z "magnetofonu "? na zasadzie nawigacji ? Było by trudno nanosić poprawki na bieżąco np. przy zmianie pogody(czy pilot to robi?) ale wyeliminowano by przejęzyczenia,pomyłki ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było by trudno nanosić poprawki na bieżąco np. przy zmianie pogody(czy pilot to robi?) ale wyeliminowano by przejęzyczenia,pomyłki ...

 

Pilot robi wszystko. Pod warunkiem że to dobry pilot :) wg mnie rola pilota jest cholernie trudna i ciężka i odpowiedzialna itd.

 

No i nawigacja by się nie sprawdziła ze względu prędkości. Pilot musi dopasować szybkość mówienia do szybkości pokonywania trasy.

Edytowane przez karloszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem :rolleyes:

 

 

również przyłączam się do podziękowań dla Edwina :thumbup:

 

 

Taka dygresja mi sie nasunęła po wnikliwym przeczytaniu całego materiału, a szczególnie po aferze "pierogowej" :facepalm:

 

czy tylko ja odnoszę takie wrażenie, czy jest ktoś jeszcze zeby mnie upewnić w przekonaniu, że delikatnie mówiąc miedzy Robertem a Michałem K po prostu nie iskrzy??

 

a bardziej dosadnie:

nie macie wrażenia, ze w kazdej wypowiedzi Michała na temat startów Roberta, jego wyników jest jakaś zawiść :question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszy dzień był rewelacyjny. Kierowca, którego podziwiam w sporcie, który uwielbiam, kopie tyłki innym, aż miło. Czego chcieć więcej.

Wczoraj w pubie o 24.00 wszyscy oglądali relację na ES. Nie dałem spokoju do póki nie przełączyli na Eurosport. :)

 

Czekamy naa dzisiejsze przejazdy. Dla mnie osobiście najważniejsze jest, żeby dojechał do końca każdego odcinka, bo klasę już pokazał. Aczkolwiek nie mówię, że nie mam nadzieji na powtórkę z wczoraj. Go Robert!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem :rolleyes:

 

 

również przyłączam się do podziękowań dla Edwina :thumbup:

 

 

Taka dygresja mi sie nasunęła po wnikliwym przeczytaniu całego materiału, a szczególnie po aferze "pierogowej" :facepalm:

 

czy tylko ja odnoszę takie wrażenie, czy jest ktoś jeszcze zeby mnie upewnić w przekonaniu, że delikatnie mówiąc miedzy Robertem a Michałem K po prostu nie iskrzy??

 

a bardziej dosadnie:

nie macie wrażenia, ze w kazdej wypowiedzi Michała na temat startów Roberta, jego wyników jest jakaś zawiść :question:

 

Trzeba by chyba porozmawiać z człowiekiem, w innym przypadku wyciąganie takich wniosków uważam za ryzykowne

 

 

Początek OS9 opóźniony o 8 minut.

Edytowane przez zenzen23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyciąganie takich wniosków uważam za ryzykowne

 

dlaczego??

 

w bardzo uważam delikatny sposób zapytałem ogół "czy wg was odnoszę właściwe wrażenie odnośnie jakiś sytuacji które miały miejsce"

 

 

jesli uważasz, ze moje wrażenie jest błędne, to napisz że jest błędne, a nie, że wyciągam jakieś wnioski, które są ryzykowne, ja żadnych wniosków nie wyciągam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...