Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

kolejne onboardy pojawiaja sie

 

mega ciezkie te szutry, i do tego faktycznie kurz ogromny, moze nie taki hardkor z widocznoscia jak rok temu na Azorach, ale bardzo malo widac, a Roberto ogień w kurzu :D Postepy ogromne robi, jeszcze rok temu pewnie by troche odpuszczał przy braku widocznosci

 

 

kurz, nic nie widac, a tu 170/h na budziku przez łuki  :o

organizator wieksze odstepy powinien dac

Edytowane przez Domso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RK:
"Było około 6 km do mety mieliśmy obrót. Po asfaltowym łączniku opony wyglądały jak slicki. Na wąskiej partii tył wyleciał z kolieny. Nie byłem w stanie zrobić pełnej kontry a rękę miałem na ręcznym i dla bezpieczeństwa wolałem stanąć bokiem. Obracałem na trzy razy i straciliśmy 15 sekund, ale poza tym trzeba być zadowolonym. To był udany dzień. Pojechaliśmy bardzo dobrze.
Szkoda tego obrotu, ale takie są rajdy i takie są moje ograniczenia. W takich sytuacjach brakuje ręki działającej na 100 procent.
Będę zdziwiony jeśli jutro będziemy w stanie być bliżej niż na dzisiejszych szutrowych oesach. W Fiescie nie czujemy się pewniej na asfalcie. Sądzę że będzie niespodzianka, bo ludzie mnie nie słuchają. Mówiłm to jeszcze w Niemczech. "

Gutowski FB

 

 

Nie napawa to optymizmem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Będę zdziwiony jeśli jutro będziemy w stanie być bliżej niż na dzisiejszych szutrowych oesach

Ja jednak jestem optymistom. Robert robi trochę zasłonę dymną. Ale fakt faktem, coś nie tak z tą Fiestą, trzeba jasno to stwierdzić, że jest to czwarta siła w WRC :angry: 

 

 

Ale na Meeke szedł na tym filmie :drool:  Robert też się o skarpę nieźle podpierał. 

 

kozak ! :) to sie nazywa max attack B)

 

Wiadomo spod której ręki wyszedł, nie daleko pada jabłko od jabłoni. Szkoda, że przez tyle lat nie mógł zagrzać miejsca w WRC (po nieudanym debiucie Mini), pewnie by miał jakoś tytuł na koncie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

na tym onboardzie w 2:40 składa się do zakrentu jak GiGi w swym popisowym nawrocie  :drool:

 

właśnie miałem to samo pisać ! 

 

 

Też o tym pomyślałem jak oglądałem :P

 

Mi się to raczej z tym skojarzyło, ze względu na szuter:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RK:"Było około 6 km do mety mieliśmy obrót. Po asfaltowym łączniku opony wyglądały jak slicki. Na wąskiej partii tył wyleciał z kolieny. Nie byłem w stanie zrobić pełnej kontry a rękę miałem na ręcznym i dla bezpieczeństwa wolałem stanąć bokiem. Obracałem na trzy razy i straciliśmy 15 sekund, ale poza tym trzeba być zadowolonym. To był udany dzień. Pojechaliśmy bardzo dobrze.Szkoda tego obrotu, ale takie są rajdy i takie są moje ograniczenia. W takich sytuacjach brakuje ręki działającej na 100 procent.Będę zdziwiony jeśli jutro będziemy w stanie być bliżej niż na dzisiejszych szutrowych oesach. W Fiescie nie czujemy się pewniej na asfalcie. Sądzę że będzie niespodzianka, bo ludzie mnie nie słuchają. Mówiłm to jeszcze w Niemczech. "

Gutowski FB

 

 

 

 

 

Nie napawa to optymizmem

Jest pieknie a R. Z ta skromnoscia przesadza.jezeli jakies odcinki moga og faworyzowac to sa to wlasnie te asfaltowe w Hiszpani :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...