Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

karloszka - dla mnie też to było śmieszne troche. W Dakarze też było kilku murowanych faworytów i co? Poczekajmy - jest dobrze - lepiej niż sie spodziewałem ale to dopiero początek

 

Uważam po prostu, że komentarz do czyjejś opinii w stylu "jest to co najmniej śmieszne" jest w niegrzecznej formie :) To jest forum, co prawda nie o rajdach, ale subaru jest od zawsze nierozłącznym elementem rajdów więc nie widzę problemu, że dyskutujemy o Rajdzie Wysp Kanaryjskich, ale mile widziany byłby jakiś poziom i poszanowanie wypowiedzi innych uczestników dyskusji - bo ja się poczułam przez kolegę beben najzwyczajniej wyśmiana.

 

jesli tak to biję się w pierś ....ałaaaaa. Umówmy się że zamieniamy "śmieszna" na przedwczesna lub niepotrzebną.

 

Z drugiej strony trzeba tez brać na klatę że jeśli palnie się jakieś tfu tfu głupstwo to może się zdażyć że ktoś to niechybnie wytknie . Ok dla mnie wystarczy, nie o tym jest ten wątek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś chyba w poniedziałek wspominałem ze bedzie masakra ? ;):) no i chyba jest :). Dla mnie w tej chwili wynik końcowy jest mało ważny , co miał pokazać to juz to zrobił :)

predkosc ma kosmiczna, oby teraz pokazal, ze potrafi ta predkosc dowiezc bezpiecznie do mety, trzymam za to kciuki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

tak nadal uważam że rozdawanie miejsc przed rajdem jest conajmniej śmieszne lub jak wolisz pokazuje słabą znajomość tematu :) . Rajdy to jest cholernie nieprzewidywalna dyscyplina. Nie odważył bym się tego robić nawet jakby Loeb jechał na Plejadach, bo zawsze może się coś zdażyć. Co innego prognozowanie cząstkowych wyników, typu że Pan X czy Y patrząc na jego umiejętności/auto/shakedown itd powinien być w np w pierwszej 3 na oesach.

 

ot i wszystko co miałem na myśli ;)

 

A ja mu prognozuję pudło no i niech będzie że jestem bardzo słaba w temacie :) podkreślę, iż prognoza ta wynika z faktu, że Kubek miał trochę dzwonów "ostatnio" i wierzę, że jego głowa o tym pamięta i będzie się starał nie zrobić żadnego drastycznego błędu oraz z tego, że jest to niesamowity talent rajdowy (co wynika z obserwowania go w każdym jego poprzednim rajdzie). No ale jak już wspomniałeś, nie jestem obeznana w temacie, tak więc kończę moje spekulacje - ustępuję w taim razie miejsca ekspertom :) Będę śledzić wasze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak nadal uważam że rozdawanie miejsc przed rajdem jest conajmniej śmieszne lub jak wolisz pokazuje słabą znajomość tematu :) . Rajdy to jest cholernie nieprzewidywalna dyscyplina. Nie odważył bym się tego robić nawet jakby Loeb jechał na Plejadach, bo zawsze może się coś zdażyć. Co innego prognozowanie cząstkowych wyników, typu że Pan X czy Y patrząc na jego umiejętności/auto/shakedown itd powinien być w np w pierwszej 3 na oesach.

 

ot i wszystko co miałem na myśli ;)

 

A ja mu prognozuję pudło no i niech będzie że jestem bardzo słaba w temacie :) podkreślę, iż prognoza ta wynika z faktu, że Kubek miał trochę dzwonów "ostatnio" i wierzę, że jego głowa o tym pamięta i będzie się starał nie zrobić żadnego drastycznego błędu oraz z tego, że jest to niesamowity talent rajdowy (co wynika z obserwowania go w każdym jego poprzednim rajdzie). No ale jak już wspomniałeś, nie jestem obeznana w temacie, tak więc kończę moje spekulacje - ustępuję w taim razie miejsca ekspertom :) Będę śledzić wasze.

 

 

Aga - sarkazm jest również nieodłączną częśćią mojego życia, ale wolę go używać w miejscu, gdzie jestem pewna, że się nie zbłaźnię :)

Edytowane przez karloszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajmy ,że dla Roberta to jest trening zdobywanie doświadczenia i jazda bez napinki :D ,a jak sam powiedział dla niego prawdziwa rywalizacja się zacznie za jakieś pół roku.

Zeby Jan sie za te slowa nie obrazil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie. :bowdown: :bowdown:

Rajd traktowany jako trening i nauka,a tu w trochę trudniejszych warunkach skopał paru dobrych,wjeżdżonych w swoje auta rutyniarzy. :blink:

Ciekawe jak to będzie jak się wjeździ i poustawia auto. :mrgreen:

 

Robert Kubica zajął pierwsze miejsce w klasie "Kubica", gdzie był... jedynym kierowcą. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Kubica pośrednio odpowiedział na słowa Kopecky'ego, który stwierdził, że Polak ma lepszy samochód na takie warunki. Kiedy dziennikarz powiedział mu, że "inni mówią, że masz przewagę silnikową", Kubica odpowiedział: "Nie obchodzi mnie to. Silnik mojego auta trochę pomaga na śliskim, ale będę miał trudniej na suchym"."

 

Kubica nie jest jedynym zawodnikiem w RRC ;) Widać ciężko Kopecky znosi to co się tam dzieje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odważył bym się tego robić nawet jakby Loeb jechał na Plejadach
dopisac do listy w plejadowym?? :biglol: Edytowane przez dzioba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karloszka - dla mnie też to było śmieszne troche. W Dakarze też było kilku murowanych faworytów i co? Poczekajmy - jest dobrze - lepiej niż sie spodziewałem ale to dopiero początek

 

Dopiero teraz doczytałam o tym Dakarze - Człowieku Ty masz pojęcie co Ty porównujesz !? DAKAR do Rajdu Wysp Kanaryjskich czy w ogóle jakiegokolwiek??? No to to jest szczyt wiedzy dla mnie :)

 

...

 

Nie wiem czy wiecie, ale co roku są organizowane zawody w typowaniu zawodników, nie polegają one na tym, że typujesz wygranego sezonu tylko wygranego każdego małego rajdu czy wyścigu :) I co myślicie, że Ci co wygrywają, to mają tylko szczęście? Zero wiedzy, obeznania w temacie? Pewnie czarodziejska kula ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś koledzy o 00:00 na eurosporcie będzie skrót z rajdu

 

karloszka - dla mnie też to było śmieszne troche. W Dakarze też było kilku murowanych faworytów i co? Poczekajmy - jest dobrze - lepiej niż sie spodziewałem ale to dopiero początek

 

Dopiero teraz doczytałam o tym Dakarze - Człowieku Ty masz pojęcie co Ty porównujesz !? DAKAR do Rajdu Wysp Kanaryjskich czy w ogóle jakiegokolwiek??? No to to jest szczyt wiedzy dla mnie :)

 

...

 

Nie wiem czy wiecie, ale co roku są organizowane zawody w typowaniu zawodników, nie polegają one na tym, że typujesz wygranego sezonu tylko wygranego każdego małego rajdu czy wyścigu :) I co myślicie, że Ci co wygrywają, to mają tylko szczęście? Zero wiedzy, obeznania w temacie? Pewnie czarodziejska kula ;)

co tu się dzieję ?

karloszka nie żebyś mnie źle zrozumiała ale proszę poluzuj trochę warkocze, bo gwiazdorzysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...