Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Zaraz ospale cmr2 na kompie i ten odcinek ;)

 

Odpaliłem na laptopie CMR 2.0 i chyba odcinek 1 w Australii musi być inny niż na urządzeniach z nadgryzionym jabłkiem lub sposób kontroli ma taki wpływ na czasy. Na kompie trzeba mieć czas na poziomie 2,59 aby wygrać odcinek na poziomie średnio zaawansowanym. U mnie przejechanie odcinka ok 15 razy (trzeba się rozjeździć a co:) ) za owocowało czasami na poziomie 2:48 (jazda klawiaturą bez kierownicy itp)

 

 

post-3615-0-31600000-1388268392_thumb.jpg

 

Może wprowadzimy jakąś klasyfikacje dla tych graczy spoza urządzeń z nadgryzionym jabłkiem?

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te filmiki co @Domso podsyła z treningów Kubicy są lepsze niż ta cała dzisiejsza F1 z oponami Pirelli, DRSa'mi , KERSami , nudnym Vettelem i całą tą wykastrowaną specyfikacją.

 

Kubica - kocham tego gościa. Ale ciśnie,aż skóra cierpnie na plecach. Feeling jest dobry. Hehehe akurat. Jak Kubica mówi feeling jest dobry to znaczy ,że tworzy z samochodem jedność i każdy musi czuć respekt. :twisted:

 

PS.Czuję,że będą jaja na Monte Carlo !!!

Edytowane przez Jacky X
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na PC CMR 2.0 można się zmierzyć? Ktoś porównywał czy to takie same warunki?

to jest kompletnie bez sensu, nawet jak by to był ten sam odcinek, ponieważ sposób sterowania jest kompletnie różny. Najprościej byłoby się porównywać do roberta na takim samym urządzeniu, bo już np na ipadzie mini, o dużym ipadzie nie wspominając, może być dużo trudniej ze względu choćby na rozmiary urządzenia i dalej oddalone od siebie miejsca guzików do sterowania na ekranie (chyba, że ktoś gra tiltem, w co nie wierzę :D )..

 

ryjeks, możesz się dołączyć po Twojej ostatniej zmianie telefonu, chodzi o colin mcrae rally na iOS.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malcolm to jest jednak łebski gość. Zobaczcie jaki sponsoring załatwił M-Sportowi :D

 

1477417_10151933400373952_908111585_n.jpg

Malcolm to jest właściwa osoba na właściwym miejscu. Sponsor klasa... za to McLaren w F1 został... bez sponsora :P

To ktos sobie taki zart tylko zrobil ;)

https://mobile.twitter.com/motoryracing/status/417033509380050944?screen_name=motoryracing

Edytowane przez wiechu100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak sie da :) 3:19 ;)

 

zejdz do 3.10.00 , i zrob prnt scr , a obiecuje ze mam dla Ciebie niespodzianke :)

 

No to czekam :)

Cały dzień to katowalem, cały czas 3:16 , 3:15 i nagle 3:11 potem znowu długo nic i nagle 3:09 :)

Po tym widać wirtuoza Robert ciachnął czas za 4 razem ja za tysięcznym.

 

Lewy kciukiem nie mogę ruszać :)

post-708-0-14307900-1388343851_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...