Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Fakt, że jakby zamiast Gutowskiego wywiad przerowadałby Sokół/Mełgwa/Clark to może więcej dałoby się wyciągnąć. Ale dobre i to, bo gdyby nie on nie w ogóle ciężko byłoby o informacje z obozu RK.

 

Edit:

Na Monte fart też jest potrzebny...

Edytowane przez konar
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wywiad z RK

 

Edit:

Co za ludzie.. video z miejsca gdzie Kris uszkodził skrzynię. Czemu nikt nie zabrał tego kamienia ? Każdy się przyglądał i krecił swój filmik życia... ehh co za czasy.

http://www.dailymotion.com/video/x3o0jt5_image-d-ci-tv-kris-meeke-arrache-son-protege-carter_tv

Straszna fujara z tego Gutowskiego..

 

 

Heh, tak sądziłem że nie tylko mnie to dobiło :P wywiad totalnie bezpłciowy a Gutek wygląda i mówi jakby ze 3 dni pił :D na FB taki profi i w ogóle a tutaj słabo niestety :(

Co do Roba to tak jak piszecie drapie się i drapie :P oj ściemnia ten nasz Robert :( dajmy ten film jakiemuś dobremu gliniarzowi do analizy :P

Edytowane przez Paweł_P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wywiad z RK

 

Edit:

Co za ludzie.. video z miejsca gdzie Kris uszkodził skrzynię. Czemu nikt nie zabrał tego kamienia ? Każdy się przyglądał i krecił swój filmik życia... ehh co za czasy.

http://www.dailymotion.com/video/x3o0jt5_image-d-ci-tv-kris-meeke-arrache-son-protege-carter_tv

Straszna fujara z tego Gutowskiego..

 

 

Heh, tak sądziłem że nie tylko mnie to dobiło :P wywiad totalnie bezpłciowy a Gutek wygląda i mówi jakby ze 3 dni pił :D na FB taki profi i w ogóle a tutaj słabo niestety :(

Co do Roba to tak jak piszecie drapie się i drapie :P oj ściemnia ten nasz Robert :( dajmy ten film jakiemuś dobremu gliniarzowi do analizy :P

 

Zawsze dostanie nie komuś innemu tylko nie naszemu bohaterowi - :) - Mili Państwo, trochę obiektywizmu. 

 

Postawa Roberta mi (może się mylę) mówi, że chyba brak mu pewności siebie, pewnie będzie miał mnóstwo pracy tylko jako kto...np tester? to by nie było budujące. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Latvala ukarany wykluczeniem z jednego rajdu za uderzenie kibiców podczas Rajdu Monte Carlo! Kara jest w zawieszeniu na cały sezon 2016.

 

dla mnie niesprawiedliwe oskarżanie Latvali. Kibic sam mu się rzucił pod koła żeby ratować aparat.

 

wjechałmiędzy ludzi i niezaleznie od tego czy go widział, czy nie - nawet się nie zainteresował czy kogoś nie skosił. Jak dla mnie to nawet jak autentycznie nie widział powinien się zatrzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

dajmy ten film ... jakiemuś dobremu gliniarzowi do analizy

 

 

 

lepiej będzie puścić ten wywiad w niepamięć

Dokładnie jak bym był RK to bym wogle nie pozwolił tego puścić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jest to "agresywne podtrzymanie". Myślałem, że jest równe dla specu WRC, a tu widać jest jakaś dowolność w różnych kwestiach...

A ja wlasnie tego nie rozumie przeciez w tym aucie jest sprzęgło wiec wystarczyło go wcisnąć i juz nic by go nie pchalo no ale nie ma sie co juz w tym babrac.

Tymczasem Lefebvre wyjedzie 5 miejsce i nawet na podium był w na oesach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam nadzieję, podpartą tweetem Meeke`a, że Robert jednak wyląduje w Citroenie, mieliby super team do pracy nad nowym autem, konflikt sponsorów, coś czuję, chyba zniknie samoistnie. Ja czekam na info że Pirelli i Total będą sponsorami na dalszą część sezonu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam nadzieję, podpartą tweetem Meeke`a, że Robert jednak wyląduje w Citroenie, mieliby super team do pracy nad nowym autem, konflikt sponsorów, coś czuję, chyba zniknie samoistnie. Ja czekam na info że Pirelli i Total będą sponsorami na dalszą część sezonu...

 

Też chciałbym aby to było prawdą, ale wydaję mi się, że Lefebvre ma mocne plecy w Citroenie i ogólnie w WRC (RedBull, FFSA).

Najlepszym wyjściem na to byłoby pojechanie jednego, dwóch rajdów DSem i zdeklasowanie młodego. Tylko czy jest taka możliwość, to już inne pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam nadzieję, podpartą tweetem Meeke`a, że Robert jednak wyląduje w Citroenie, mieliby super team do pracy nad nowym autem, konflikt sponsorów, coś czuję, chyba zniknie samoistnie. Ja czekam na info że Pirelli i Total będą sponsorami na dalszą część sezonu...

jakim tweetem ?

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dadzą mu pojechać kilka rajdów, nikt chyba w Citroenie nie ma pełnego sezonu. Domso, był taki jego tweet chyba po testowym ze wspólnym zdjęciem i tekście w rodzaju dreamteam, nie chce mi się teraz szukać, ale był też w tym wątku, wiadomo, można to różnie interpretować, ja tak jak, mam nadzieję, Meeke traktuję to życzeniowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...