Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

"Mieliśmy złe ustawienia samochodu i to wszystko. Nigdy nie zastosowałbym takich ustawień, nawet na zwykłej drodze. Samochód nie działał prawidłowo. Teraz w serwisie musimy to poprawić, wrócić do wczorajszych ustawień. Jestem zaskoczony, że czas był taki dobry. Na drodze było dużo błota, poza końcówką odcinka. Wygląda na to, że tam zyskaliśmy bardzo dużo czasu."

 

Dziwnie to brzmi. Ktoś z zespołu popełnił gafę po shakedownie ? Bo nie wierzę w Wujka Malcolma sabotującego w świetle księżyca...

Edytowane przez konar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierniczę... Trzymam kciuki, żeby poprawki w setupie odniosły spodziewany skutek, żeby Robert mógł się wyluzować i żeby nie odwołali już nic więcej.

 

Czapki z głów, żeby tak pojechać mając nie tylko źle ustawione auto, ale jeszcze będąc [ edycja Moderatora ] że ktoś to pozmieniał. RK powinien mieć jeżdżenie na głowie a nie tego typu historie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to zabawne. 

Facet wygrywa OS w Mistrzostwach Świata, prywatnym autem, prowadząc jedną ręką, po syfie, którego np Ogier czy Latvala jeszcze nie mieli i , na ustawieniach, które wg niego nie nadawałyby się nawet na dojazdówkę...

 

Założe sie, że jakby wszystko grało,to by takiego wyniku nie było.

Tak to w rajdach bywa, że czasem feeling jest fatalny, a czas bardzo dobry, a jeszcze częściej odwrotnie :-)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że by był wynik. Taki jak na monte. Robert umie sobie auto ustawić. 

 

W sumie to zabawne. 

Facet wygrywa OS w Mistrzostwach Świata, prywatnym autem, prowadząc jedną ręką, po syfie, którego np Ogier czy Latvala jeszcze nie mieli i , na ustawieniach, które wg niego nie nadawałyby się nawet na dojazdówkę...

 

Założe sie, że jakby wszystko grało,to by takiego wyniku nie było.

Tak to w rajdach bywa, że czasem feeling jest fatalny, a czas bardzo dobry, a jeszcze częściej odwrotnie :-)

 
Edytowane przez MadYarpen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@Bosman, chcesz powiedzieć, że wyniki Roberta to przypadek ? Otóż nie. Robert jest kierowcą galaktycznym i gdyby dysponował tym co ma Ogier to walczyłby o mistrza w pierwszym sezonie swoich startów w WRC. W WRC2, gdy miał konkurencyjne auto wygrał cały cykl, choć zbierał dopiero doświadczenia. Oczywiście dostrzegam kwestię opon, Robert sam przyznał, że zrobiły robotę.    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od dawna podejrzewałem w RK WRT agenta, który popsuł alternator, podmienił dyfry, a w DE cały setup ;)

 

a na poważnie... przedziwna akcja z tym setup'em... po tym co było w Niemczech to wszystko dziwnie wygląda...

Edytowane przez maniujr
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...