Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie i SS3 odwołają też, bo też jest po wschodniej stronie wysypy gdzie są największe szkody.

CQTHEBsXAAEmmBF.jpg

 

przygoda Neuvilla

https://www.facebook.com/391202007712509/videos/526025854230123/?fref=nf

dzisiaj rano w radiu słyszałem jak Kubica wspominał o ryzyku wystąpienia aquaplanningu na trasie OS. W takich warunkach jak na zdjęciu przyznaję mu 100% racji  :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie problemy Rob byłby dobre 10 sekund przed Ogierem. Odwoływanie odcinków jest dobre dla Fiesty, ale nie dla Roberta. Ma szybkość w tych warunkach, jakby wszystko zagrało, to mógłby odjechać nieco od VW. Myślę, że po suchym Ogier złapie rytm nie do osiągnięcia dla reszty, więc szkoda, że na mokrym nie ma zbyt wiele kilometrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"To proste, mieliśmy złe ustawienia w samochodzie. Musimy teraz w serwisie przywrócić je do takich, jakie powinny być, jakie były wczoraj. Ten OS był dla mnie bardzo dobry, byłem zaskoczony czasem bo każda poprzednia załoga nanosiła brud. Najwięcej zyskaliśmy w ostatnim OS-ie, który był najczystszy. Po raz pierwszy jechałem autem w takich warunkach. Nie można jechać na 1. OS tak ważnego i trudnego rajdu z niepewnością co do ustawień, nawet gdyby było sucho. Samochód nie pracował prawidłowo, ale przynajmniej opony zrobiły robotę" - powiedział Robert dla Radia WRC przed serwisem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...