Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

 

Wy tak seryjnie poniżej 3 minut schodzicie? :o

 

Chyba żartujesz …. z pewnoscia nie ja , ale znam kogoś ;) kto zszedł Fiestą r5 i to jest chalange :)

GeFo555, a ile robisz? :P przyznaj się... :D

 

ja sie przyznam , zrobiłem 3.12 i niżej  ni chuchu :)

 

dobra Edwin teraz to się przyznaj czym zrobiłeś 3.12 bo ni cholery fiestą r5 nie zejdę poniżej 3.25. Dla mnie to jest fizycznie niemożliwe :D  Chyba, że ta fiesta to jest block edition 600km+ :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

Wy tak seryjnie poniżej 3 minut schodzicie? :o

Chyba żartujesz …. z pewnoscia nie ja , ale znam kogoś ;) kto zszedł Fiestą r5 i to jest chalange :)

GeFo555, a ile robisz? :P przyznaj się... :D

ja sie przyznam , zrobiłem 3.12 i niżej ni chuchu :)

dobra Edwin teraz to się przyznaj czym zrobiłeś 3.12 bo ni cholery fiestą r5 nie zejdę poniżej 3.25. Dla mnie to jest fizycznie niemożliwe :D Chyba, że ta fiesta to jest block edition 600km+ :P

He he , no można , to wyobraz sobie że R.K. zrobił 3.00 :) . Są wyniki zapisywane gdzieś na serwerze na RBR - WORLD ? Jesli tak to w domu wieczorem sprawdze , bo zapomnialem hasla :wub:

Ale wkleje zaraz Ci filmik i zobacz czy Ci dużo brakuje , niestety to jedyny filmik jaki mam , do pierwszej rolki :biglol:;)

 

P.S. Zmieniałeś setup auta ? bo tam trzeba pozmieniać parę rzeczy , ale nie pamietam jakie :(

 

Film

http://youtu.be/3qMrk9eR874

Edytowane przez carfit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Wy tak seryjnie poniżej 3 minut schodzicie? :o

Chyba żartujesz …. z pewnoscia nie ja , ale znam kogoś ;) kto zszedł Fiestą r5 i to jest chalange :)

GeFo555, a ile robisz? :P przyznaj się... :D

ja sie przyznam , zrobiłem 3.12 i niżej ni chuchu :)

dobra Edwin teraz to się przyznaj czym zrobiłeś 3.12 bo ni cholery fiestą r5 nie zejdę poniżej 3.25. Dla mnie to jest fizycznie niemożliwe :D Chyba, że ta fiesta to jest block edition 600km+ :P

He he , no można , to wyobraz sobie że R.K. zrobił 3.00 :) . Są wyniki zapisywane gdzieś na serwerze na RBR - WORLD ? Jesli tak to w domu wieczorem sprawdze , bo zapomnialem hasla :wub:

Ale wkleje zaraz Ci filmik i zobacz czy Ci dużo brakuje , niestety to jedyny filmik jaki mam , do pierwszej rolki :biglol:;)

 

P.S. Zmieniałeś setup auta ? bo tam trzeba pozmieniać parę rzeczy , ale nie pamietam jakie :(

 

Film

http://youtu.be/3qMrk9eR874

 

 

To czemu nie jeździcie na defaultach?? Ja jestem zielony w ustawieniach mimo, że gram odkąd gra powstała :D Próbowałem gmerać kiedyś, ale u mnie to zawsze było gorzej niż lepiej...... :(

 

Hehe, a chiałem sobie pseudo rajdufke sprawić jak się z budowy odrobie, to teraz przynjamniej wiem, że nie ma sensu debila z siebie robic ;)

 

Co do filmiku to wogóle mi nic nie brakuje ;) ;)   Tam gdzie "ktoś" jedzie prosto ja lece pełnym bokiem  :/

 

Wy jeździcie na takiej kamerze, nei ze środka?

Edytowane przez GeFo555
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wy jeździcie na takiej kamerze, nei ze środka?

 

tylko na takiej , nie mów że jeżdzisz z kamerą od tyłu :facepalm::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wy jeździcie na takiej kamerze, nei ze środka?

 

tylko na takiej , nie mów że jeżdzisz z kamerą od tyłu :facepalm::mrgreen:

 

Ja jeździłem na początku ze środka, ale jak się wsiada w różne auta to trochę wkurza różna pozycja. Była taka nakładka do zainstalowania, którą można sobie wyregulować widok ze środka. W końcu od jakiegoś czasu przesiadłem się na zderzak :).

 

Chyba i ja zniosę ze strychu G25, odpalę Ryśka, kapeć pod drzwi i cały wieczór mnie nie ma :). Znów żona powie, że mnie powaliło :biglol:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka jest najlepsza kamera, ta ze środka sporo pole widzenia ogranicza.

Mogę się podzielić setupami, ale pewnie i tak się nie umywają do Robertowych, ja się zastosowałem do ogólnych rad z forum RBR-W :) Trzeba zmienić rozszerzenie pliku z .txt na .lsp

 

Carfit, na kierownicy oczywiście gracie? Na klawiaturze takiej jazdy sobie nie wyobrażam ;)

GravelR5rev2.txt

Edytowane przez brt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jeżdże ze środka, kamerkę ustawiałem zawsze pod siebie w plikach .ini jak grałem na czechach, w rbr world jest fajna opcja ustawiania kamery, wtedy tylko kilka kliknięć i jest git, nie trawie jakoś widoku ze zderzaka, nie ma tego feelingu ;)

Edytowane przez GeFo555
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się zrobić 3.20. Da radę zejść jeszcze jakieś 2 sekundy, 3.12 wydaje się niemożliwe, a co dopiero 3.00 :wacko:  :wacko:  :wacko: . Setup oczywiście defaultowy, wydłużyłem tylko skrzynię biegów (a nie, sorry - jest to zablokowane, pomyliło mi się z wurcami).

Edytowane przez mihu9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle ze na testach przed rajdem Niemiec moze paść kolejny rekord ;) . Jak jade autem na testy , jestem zawsze przygotowany :)

post-766-0-22801900-1424766849_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też tylko jeżdżę z takiej kamery - nie da się inaczej :P

 

 

 

 

 

RK prowadzi  :yahoo:

Edytowane przez Paweł_P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się zrobić 3.20. Da radę zejść jeszcze jakieś 2 sekundy, 3.12 wydaje się niemożliwe, a co dopiero 3.00 :wacko: :wacko: :wacko: . Setup oczywiście defaultowy,

Na defaultowym robiłem czasy w okolicach 7-8 min, na moim mam rekord około 4:20, na klawiaturze oczywiście ;):biglol: Setup sporo daje :D

Edytowane przez brt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też tylko jeżdżę z takiej kamery - nie da się inaczej :P

 

 

 

 

 

RK prowadzi  :yahoo:

 

 

41%... trzeba tylko upilnować wyniku  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd można pobrać tą grę?? Działa na MacOs?


 

Ja też tylko jeżdżę z takiej kamery - nie da się inaczej :P

 

 

 

 

 

RK prowadzi  :yahoo:

 

 

41%... trzeba tylko upilnować wyniku  ;)

 

przegrywamy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...