Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem wam że Maciek zrobił na mnie mega wrażenie. :bowdown: Dyktuje super i do tego swoim spokojem rozładowuje emocje w samochodzie. Totalnie zimna krew i widać duże doświadczenie. Oby sie dogadywali, a będziemy mieć z tego duetu "wiele radości" :P:yahoo: :yahoo: :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Rob będzie na Monte miał nową rajdówkę, czy przebudowują RRC, którą Janner jechał ? Jak to drugie, to żeby tylko jakiejś pierdoły niezgodnej z homologacją nie przeoczyli.

 

:facepalm: tia, M-SPORT to nie amatorka by Italia Ralliart :D nie bój żaby !

 

każdemu może się przytrafić wpadka. Kilka lat temu nie pamiętam czy w Fordzie czy Citroenie tylne boczne szyby były za cienkie i za lekkie i była dyskwalifikacja po mecie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Rob będzie na Monte miał nową rajdówkę, czy przebudowują RRC, którą Janner jechał ? Jak to drugie, to żeby tylko jakiejś pierdoły niezgodnej z homologacją nie przeoczyli.

 

:facepalm: tia, M-SPORT to nie amatorka by Italia Ralliart :D nie bój żaby !

 

każdemu może się przytrafić wpadka. Kilka lat temu nie pamiętam czy w Fordzie czy Citroenie tylne boczne szyby były za cienkie i za lekkie i była dyskwalifikacja po mecie :(

 

to był właśnie Ford

 

edit:

Właśnie obejrzałem wszystkie powyższe onboardy, jestem pod ogromnym wrażeniem. Maciek rzeczywiście nie wymięka na robocie :)

 

Myślę że razem będą tworzyli zgrany duet.

Edytowane przez Slawskip
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie to tam bylo walki z tym swiatlem jeszcze trochę.

Ten onboard z glosem dodaje dramaturgii. Super !

 

Zgadzam się, z interkomem robi jeszcze większe wrażenie. Maciej naprawdę daje radę i czuję, że będzie w najbliższym czasie głośno o tym duecie.

 

Swoją drogą zdziwiłem się, że Robert, który lubi poznawać każdą śrubkę w swoim pojeździe, nie ogarnął parę przycisków na kierownicy. Można było uniknąć tej nerwówki, ale jak widać, nawet w tak stresowych sytuacjach potrafi cisnąć na maxa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ogromnie sie cieszę że RK trafił pod skrzydła Malcolma.To fantastyczny facet i mam nadzieje ze razem wywalcza to o czym oboje marzą i tak na prawdę ogromnie zasługują !

Edytowane przez turdziGT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wilson o rajdach i kierowcach trochę wie - więc jeżeli tak się wypowiada o RK to będzie dobrze.

Osobiście stawiam, że zobaczymy go na podium już w tym roku

Edytowane przez Os_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...