Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

 

Domso to wiem bo czytalem wczesniej :P ale mnie chodzi czy Robi juz wybral na stale i myslalem,ze cos wiecie ;)

 

Miałem okazję poznać Kubę i wiele razy z nim pogadać. Jest kuzynem kolegi no i mieszka w Poznaniu, gdzie jest też regularnie instruktorem na TPTD. Postaram się wybadać temat ;)

 

Osobiście od początku jak wyszedł temat odejścia Maćka myślałem o ponownych startach Kubica/Gerber :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jakiegoś powodu Kubica nie brał Gerbera gdy zaczynał z WRC2, a zdecydował się na MB... Znali się już, jezdzili, mieli pamiętnego dzwona... Why?
Bo Gerber jezdzil z Grycem w momencie kiedy Kubica zaczynal WRC 2? Edytowane przez Kapic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie qim czy ktokolwiek będzie w stanie byc tak dyspozycyjnym.Najlepiej zeby R sobie kolona zrobil i posadzil na miejscu pilota.

Jestem przekonany ze nawet jak dostanie muejsce w fabryce to i tak na własną rękę będzie robil masę testów zeby nadrobic czas i mozliwie jak najlepiej się przygotować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawia się pytanie... czy do S2000 też da się zamontować łopatkę do zmiany biegów ? Jeśli nie to.... świetna wiadomość bo Robert odzyskuje sprawność skoro pojedzie z normalną przekładnią :) A jeśli z łopatką to też dobrze :)

Edytowane przez Jumpman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie qim czy ktokolwiek będzie w stanie byc tak dyspozycyjnym.Najlepiej zeby R sobie kolona zrobil i posadzil na miejscu pilota.

Jestem przekonany ze nawet jak dostanie muejsce w fabryce to i tak na własną rękę będzie robil masę testów zeby nadrobic czas i mozliwie jak najlepiej się przygotować.

 

dyspozycyjność, dyspozycyjnością, wszystko kwestią ceny (wynagrodzenia)... Kubica, wiadomo trochę zarobił jeżdząc w f1, przecież nawet przed jednym z rajdów dołożył z własnych.... no i on ma pasję, pewnie wcale nie musi jeść, pić, wystarczy, że ściągnie z baku 1/2 litra benzyny, napije się i juz....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...