Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

ja jednak bym obstawial, ze do hyundaia sordo i hirvo, w cytrynie Neuville i Robert

 

chociaz dla mnie taka opcja ma sens:

 

w 2014 Lotos Citroen, w ktorym Robert by sie rozjezdzal i poznawal rajdy, przygotowywal opis+ asfalty w pierwszym składzie. A w 2015 pełna fabryka jezeli Robert postanowi juz zostac w rajdach...

Edytowane przez Domso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w 2014 Lotos Citroen, w ktorym Robert by sie rozjezdzal i poznawal rajdy
...tylko po co ma marnować kolejny rok...? Nie wydaje mi się żeby mu brakowało wiedzy i umiejętności żeby w "pełnej fabryce" startować, przypominam to jest RK - człowiek o niespotykanym talencie i umiejętnościach :superhero::thumbup:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tez się tak wdaje tak to będzie zmarnowany kolejny rok.Mysle ze WRC w kazdym rajdzie pierwsza piątka i up gwarantowane.To takie tempo jakie prezentuje w tym roku Mikko ktory jezdxi juz 10 lat.

 

To juz pytanie do Roberta. Moze nadal ma w planach ostateczna probe powrotu do F1 w 2015.. Wtedy to by miało sens

 

Roberta ciezko rozgryzc :D

Przed tym sezonem obstawiałem wszystko poza WRC2 :biglol:

To doskonaly PR im mniej ty powiesz tym wiecej inni o tobie pisza i podgrzewaja atmosferę.

 

To juz pytanie do Roberta. Moze nadal ma w planach ostateczna probe powrotu do F1 w 2015.. Wtedy to by miało sens

 

Roberta ciezko rozgryzc :D

Przed tym sezonem obstawiałem wszystko poza WRC2 :biglol:

To doskonaly PR im mniej ty powiesz tym wiecej inni o tobie pisza i podgrzewaja atmosferę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego łączcie neuvilla z citroenem ? Myśle ze on po ucieczce z cytryny z forda sie nie ruszy .

 

W przyszłym roku Imho : vw bez zmian, cytryna to RK i Sordo, Ford to neuville i novikov, Hyundai to hirvo i ktoś młody, plus trzecie albo i czwarte auta cytryny i forda wspierane mocno przez indywidualnych sponsorów .

 

Zapiszcie sobie bo mam racje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cytryna to RK i Sordo

Jeżeli Cytrynie zależy na wyniku, to zawalczą o Neuvilla, ślepi nie są. Trzymanie Sordo, też nie jest zbyt optymistyczne przyszłościowo. Robi wyniki na asfalcie, ale na szutrze nie trzyma tempa.

Dwa rajdy temu mieli plan na Meeke'a, ale on swoimi "dachami" nieco im je pokrzyżował. Ale i tak uważam, że woleliby go niż Sordo.

Robert i Chris... taki duet by mi się widział. Trochę genialnych czasów.. no i trochę dzwonów. Eeeech, jak za czasów Colina. ;):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mowie, ze Robert jak sie rozkreci to będzie prawdziwy killer na trasach :) Miał kilka dzownów w tym sezonie i pomyłek, ale.... jechał kazdy rajd po raz pierwszy, i nie popelnia takich samych bledow drugi raz. Przypomnijcie sobie F1. To był chyba najbardziej bezblednie jezdzacy kierowca, który ciagle na limicie zasuwał. I mysle, ze jak pozna rajdy w WRc to bedzie tak samo :) Mega szybko, i bezbłędnie. I co najwazniejsze. On nie traci formy i dyspozycji. Cały czas ma w sobie szybkość i zawsze jeździ na tak samo wysokim poziomie :)

Edytowane przez Domso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cytryna to RK i Sordo

Jeżeli Cytrynie zależy na wyniku, to zawalczą o Neuvilla, ślepi nie są. Trzymanie Sordo, też nie jest zbyt optymistyczne przyszłościowo. Robi wyniki na asfalcie, ale na szutrze nie trzyma tempa.

Dwa rajdy temu mieli plan na Meeke'a, ale on swoimi "dachami" nieco im je pokrzyżował. Ale i tak uważam, że woleliby go niż Sordo.

Robert i Chris... taki duet by mi się widział. Trochę genialnych czasów.. no i trochę dzwonów. Eeeech, jak za czasów Colina. ;):)

 

Dla każdego fabrycznego teamu idealny skład to taki w ktorym ma kierowcę mogącego wygrywac rajdy i walczącego o mistrzostwo kierowców i kierowce suportujacego niekoniecznie wygrywajacego ale zawsze konczacego rajdy najlepiej na podium.Dwuch młodzików uczących sie i jadacych ns limicie to gwarancja fiaska na obu polach.Dzis takimi suportami sa Hirvonen i Sordo problem tylko w tym ze jeden jest cienki na asfalcie drugi na szutrze i pewne jest zs citroen zatrzyma któregoś nie wiadomo tylko którego. Neuville zostanie pewnie w Fordzie gdyż siedzi w kieszeni Nassera a poza tym Matton malo pochlebnie się wypowiadał o jego przejsciu do Ford eiec tym bardziej wątpię zeby sam tam chciał wrócić. Jezeli mial bym cos obstawiać to Roberta i Mikko w cytrynie bo eircej jest rajdow szutrowych niz asfaltowych wiec to faworyzuje Mikko ale to tylko takie gdybanie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie wiem, ale wydaje mi sie ze Robert ma jakies zapewnienie ze strony Citroena, ze jak bedzie chcial to ma fotel w WRC 2014. Hyundai pewnie zlozyl RK bardzo dobra oferte, włącznie z solidną pensją i masą testów, wiec jezeli odmówił to ma inne lepsze opcje :)

 

 

Ale........

O co chodzi z tym ?

Edytowane przez Domso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do F1 tak łatwo nie biorą,nawet Roberta.

 

Jeśli Kubica byłby wstanie jeździć to by go wzięli i to bardzo.Kubica był lubiany, szybki, zdeterminowany , zacięty i po prostu barwny. Wydaje mi się ,że ludzie żygają mdłym i nudnym Vetelem. Nie wiem skąd się to bierze bo Schumi był nie mniej regularny , nawet arogancki ale nie był taki trudny do wytrzymania.

 

PS. Owszem Kubica jest specem od asfaltów ale dziś już wiemy,że nie mniejszym specem jest od luźnych nawierzchni. Nie wiadomo tylko jak szybki jest na śniegu.Ale statystyka mówi,że robert jest szybki po prostu na wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...