Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Luzik z tymi podjazdami to nie jest tak , ale postaram sie wytłumaczyć , jeśli jest długa prosta pod górę Skoda będzie szybsza ( na prostej ) , jeśli jest zakręt i krótka prosta pod górę , RRC będzie ciut szybsze bo ma większy moment na dole , i szybciej sie napędzi , to tak obrazowo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to żeby już tak całkiem oslodzic ten wątek , to naprawdę sie ciesze ze go założyłem i jest taka frekwencja ! Rajdy to moja druga pasja ( pierwsza naturalnie Subaru ) , ale najważniejsze żeby Wam czy innym gościom odwiedzających ten wątek , powiedzieć , czasem wyprostować media , i zasiać ducha rajdów , bo to wspanialy sport .

Jeśli macie pytania , nawet czesto blachę , to piszcie , postaram sie czy ja , czy ktokolwiek inny , odpowiedzieć w miarę mojej wiedzy , liczę szczególnie na pomoc samej Dyrekcji , która ma ogromna rajdowa wiedze :).

Nie pytajcie proszę o samego Roberta , jego życie prywatne , czy jego zachowanie itp. bo po pierwsze nie wiem , a po drugie nie wiem ;) . I taka sprawa na koniec , proszę Was nie składajcie mi próśb o autograf , zdjęcie , Roberta ! takich propozycji dostaje niestety mnóstwo , Robert pewnie by mi nie odmówił , ale zwyczajnie jest mi głupio o to prosić to raz , a dwa , nie chce mu zawracać tym głowy . On mnie zna jako wiernego kibica , który go nie ciąga za rekaw za każdym razem , i niech tak zostanie , dziękuje za uszanowanie :)

 

P.S. Na rajdzie polskim będzie napewno zorganizowana sesja typowo na autografy czy zdjęcia , więc jak ktoś chce to do września wytrzymacie ;)

Edytowane przez carfit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pytajcie proszę o samego Roberta , jego życie prywatne , czy jego zachowanie

 

A tak chciałem wiedzieć, czy do śniadania pije kawę czy herbatę. :coffee:

 

;)

i z kim? :huh:;)

mgła..

Ciii, bo jeszcze naczelny dendrolog i ekspert lotniczy kraju tu zaglądnie i popsuje nam rajdowy wątek ;)

ło matko,nieeeeeeeeeeeeee :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Relacja super , szkoda ze u mnie po niemiecku bo ni hu hu nie rozumiem :) aż sie serce kraje ze w niedziele muszę stad wyjeżdżać :( , ale już niedługo następne rajdy w fajnych krajach :)

 

Wy tam macie wspaniale widoki, my tu mamy wspaniale warunki. Pieknie sie weekend zaczal :yahoo: A co do rajdu to jak patrzylem na onboardy z eurosportu to az ciarki przechodza tak niektore auta zaparkowane na oesach

 

No dokładnie z tymi autami na oesie to sa jaja , mało tego często w nich ludzie sa ! :) bo sa cwaniaki przed zamknięciem odcinka przyjeżdżają , i niby porzucają , otasmuje safety albo i nie , przejedzie zerówka i hip do auta :)

 

Nie pytajcie proszę o samego Roberta , jego życie prywatne , czy jego zachowanie

 

A tak chciałem wiedzieć, czy do śniadania pije kawę czy herbatę. :coffee:

 

;)

 

Do śniadania pali trzy szlugi, popijając yerba mate , a jak sa testy to dodatkowo 2x 100ml campari z soda , i od czasu do czasu esspreso z autamatu ze stacji Lotos , plus napój energy dynamic ;):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ladne jaja tam robia z tym parkowaniem. Na jednym lewym z onboardu jak sie auto pojawilo to az sie barierka przypomniala, mam nadzieje ze Robert juz tego nie pamieta

 

Do śniadania pali trzy szlugi, popijając yerba mate , a jak sa testy to dodatkowo 2x 100ml campari z soda , i od czasu do czasu esspreso z autamatu ze stacji Lotos , plus napój energy dynamic ;):)

Zapomniales o pierogach z lotosu robionych przez jak by nie patrzec partnera Lotosu ;)

Edytowane przez wiechu100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiego auta Kubica używał na zapoznaniu?

Evo jak wielu , edytowalem , bo może za dużo napisałem :)

 

No to ladne jaja tam robia z tym parkowaniem. Na jednym lewym z onboardu jak sie auto pojawilo to az sie barierka przypomniala, mam nadzieje ze Robert juz tego nie pamieta

 

Do śniadania pali trzy szlugi, popijając yerba mate , a jak sa testy to dodatkowo 2x 100ml campari z soda , i od czasu do czasu esspreso z autamatu ze stacji Lotos , plus napój energy dynamic ;):)

Zapomniales o pierogach z lotosu robionych przez jak by nie patrzec partnera z zespolu ;)

 

Ano właśnie , pierogi których nigdzie nie mogłem znaleźć :) za to znalazłem na stronie Michała , ze Michal jest następca Holka i Kubicy wg. magazynu gentelmen :(

Edytowane przez carfit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano właśnie , pierogi których nigdzie nie mogłem znaleźć :) za to znalazłem na stronie Michała , ze Michal jest następca Holka i Kubicy wg. magazynu gentelmen :(

Tez to widzialem. Rece opadaja. A pierogow nie ma bo spolka Pana Jana K. upadla i nie ma czym ich lepic :(

Ciekaw jestem ile rajdow przejedzie jeszcze Michal z Lotosem. Minimum ktore musza zeby nie placic kar to chyba siedem?

Edytowane przez wiechu100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...