Skocz do zawartości

Podziękowania dla forumowiczów


Azrael

Rekomendowane odpowiedzi

carfit dzięki za opony do mojego Forka :mrgreen: Przyszły błyskawicznie :mrgreen:

 

I jeszcze podziękowania dla Godlika za świnki! Zabieram się za nalepianie trzódki :cool:

 

Błyskawicznie płacisz , błyskawicznie są :wink: :mrgreen: Dzięki :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carfit dzięki za opony do mojego Forka :mrgreen: Przyszły błyskawicznie :mrgreen:

 

I jeszcze podziękowania dla Godlika za świnki! Zabieram się za nalepianie trzódki :cool:

 

Błyskawicznie płacisz , błyskawicznie są :wink: :mrgreen: Dzięki :!:

Jak zapłacisz za 2 komplety dostaniesz 2 komplety :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękowania dla:

 

Jabara za numer tel. osoby, do której musiałem się pilnie dodzwonić 8)

matiego za terapeutyczne wysłuchanie opisu moich traumatycznych przeżyć z wczorajszego wieczora :D

carfita za ostateczne rozwiązanie mojego problemu, który okazał się nieproblemem :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq,

a żeś musiał grubo spanikować :mrgreen:

 

Pozdrawiam i dziękuję trzem Panom w łódce, którzy to skutecznie zapobiegli przedwczesnemu, jak mniemam, zawałowi serca u miłościwie nam panującego Moda, zwanego w pewnych kręgach Kudłatym :wink:

 

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq,

a żeś musiał grubo spanikować

 

skutecznie zapobiegli przedwczesnemu, jak mniemam, zawałowi serca u miłościwie nam panującego Moda

 

Grzesiek_67, dokładnie tak było. Widok mnie pod sklepem nocnym, do którego podjechałem zrobić zakupy i gdzie zauważyłem objawy, stojącego ad komorą silnika z gaśnicą w ręku musiał być naprawdę komiczny :mrgreen:.

 

Inna rzecz, że taka gaśnica by kompletnie nic nie pomogła, jak by była nieszczelność i olej lał się na turbinę, dlatego wyciągnąłem ją bardziej dla otuchy :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek_67, dokładnie tak było. Widok mnie pod sklepem nocnym, do którego podjechałem zrobić zakupy i gdzie zauważyłem objawy, stojącego ad komorą silnika z gaśnicą w ręku musiał być naprawdę komiczny .

 

Trza było dzwonić - jak Nocny, Ty i Gaśnica - przyjechałbym od razu. Taki tryptyk to perełka :mrgreen:

 

G.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki dla Edwina za wsparcie mechanika podczas montazu hamulcow w moim aucie

 

Nie dziękuj , Sylwek ma mi już transporter gorzały postawić za telefony do mnie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...