Skocz do zawartości

Podziękowania dla forumowiczów


Azrael

Rekomendowane odpowiedzi

Przemeq, jeżeli carfit chciał gnać z NS na te okazje to szacunek :!:

Przy następnej okazji wpraszam się na prawy 8)

 

Michał :roll: chciał nie chciał , Przemeq mnie zwyczajnie pozbawił pretekstu żeby sie urwać z domu, i dotrzeć wreszcie Focusa :twisted: bo aż wstyd, auto połtora miesiaca i 1500 km :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie podziękowania dla Qby25, za niemal pół roczne przechowanie 'złomostwa' dzięki któremu GiejTek niedługo zacznie jeździć. Dzięki za miłe przyjęcie i za zwiedzanie Wisły :)

 

Nie ma sprawy, miło było Was poznać i (choć przez chwilę) gościć. Mam też nadzieję, że to nie aż takie "złomostwo" :wink: a GiejTek jeszcze długo posłuży. Zapraszam na testy do Wisły!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy, miło było Was poznać i (choć przez chwilę) gościć. Mam też nadzieję, że to nie aż takie "złomostwo" :wink: a GiejTek jeszcze długo posłuży. Zapraszam na testy do Wisły!

no nie takie złomostwo :) testy kombiwara w warunkach rajdowych wypady pomyślnie :mrgreen:

 

I nie wpadliście na karczek!!!

:evil:

spokojnie, poskładam GiejTeka i wpadnę w Wasze strony testować go na górskich zakrętach :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie takie złomostwo :) testy kombiwara w warunkach rajdowych wypady pomyślnie :mrgreen:

 

 

Jak jazda z reduktorem?

 

trochę poniżej oczekiwań, u Grafa w 1.8 było to lepiej odczuwalne ze względu na to że 1.6 i 1.8 miały ten reduktor o innym przełożeniu, ale nie jest źle :) dorzucimy SS i będzie miód malyna :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Wielkie dzięki dla Waraxe, za przekaz live sms.

 

Nie wygłupiaj się :). No problem at all!

Bardzo bym chciał byś "nie musiał" się rewanżować w niedzielę, bo mogę być poza Lublinem i daleko od komputera, a gdybym był w mieście to w obawiam się, że w moim nowym wdzianku to ja mogę przy 30 st nie wysiedzieć :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U kolegi Baby Express udalo sie dzisiaj zakupic fotleik Recaro Young Sport. Kurcze jak ja zaluje ze jak bylem mlody nikt mi takiego fotelika nie kupil. Pewnie teraz juz bym smigal po jakis oesach a tak... ehhh. Biuro to zlo.

 

Obsluga bardzo mila i rzeczowo doradzajaca a na haslo forum subaru jeszcze bardziej mila i jeszcze bardziej rzeczowo doradzajaca :) i cena tez bardzo dobra. Dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OWOC, proszę, nie brnij.

 

Sorry, ale musialem i dzieki temu prawdy sie dowiedzialem :wink:

A wiec nadeszla ta chwila w ktorej musze przyznac sie do bledu i zarazem podziekowac kolegom forumowicza za wyprowadzenie mnie z blednego przekonania o tym ze w imprezach STI sa kute tloki tak jak o tym informuje od kilku juz lat firma FHI LTD. :evil:

Dzieki ludzia ktorzy zarabiaja na bulki i kawior :P poprzez rozbieranie i skladanie tych motorow juz wiem ze zaden seryjny silnik STI nawet w spec C nie ma kutych tlokow tylko chemoutwardzane :idea:

Tak wiec wielkie dzieki dla CARFITa, emotorsport-a, adamusmax, Andrzeja Kopera, Przemeq i innych :D

Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OWOC, proszę, nie brnij.

 

Sorry, ale musialem i dzieki temu prawdy sie dowiedzialem :wink:

A wiec nadeszla ta chwila w ktorej musze przyznac sie do bledu i zarazem podziekowac kolegom forumowicza za wyprowadzenie mnie z blednego przekonania o tym ze w imprezach STI sa kute tloki tak jak o tym informuje od kilku juz lat firma FHI LTD. :evil:

Dzieki ludzia ktorzy zarabiaja na bulki i kawior :P poprzez rozbieranie i skladanie tych motorow juz wiem ze zaden seryjny silnik STI nawet w spec C nie ma kutych tlokow tylko chemoutwardzane :idea:

Tak wiec wielkie dzieki dla CARFITa, emotorsport-a, adamusmax, Andrzeja Kopera, Przemeq i innych :D

Pozdrawiam :wink:

 

 

zeby nie bylo tak ladnie to Ci jeszcze dowale :razz: :mrgreen:

 

FORUMOWICZOM

LUDZIOM

 

 

co dziwne KOLEGOM dobrze napisales :razz: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...