Skocz do zawartości

Foresterlive - czyli forkiem dookoła świata...


AM78

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 100
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Urabus, marcinb101 dzięki za zdjęcia! Żałuję, że się dopiero w poniedziałek dowiedziałem o tym spotkaniu. Trudno się mówi.

 

A jak sama ekipa ForesterLive? Wyglądają na dość... powściągliwych... Mówili coś więcej o samej trasie foresterlive? Jak się samochód sprawuje, itp.? Na marginesie zastanawiałem się dlaczego w ich kalendarzu (w sensie na foresterlive.com) tak często pojawia się "Maintenance Day" - czy to oni odpoczywają czy samochód.

Edytowane przez AM78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było super, dziękujemy Dyrekcji i Grzesiowi za zaproszenie oraz uczestikom za miłego spocika :)

Kilka fotek: https://plus.google....780397120039329

 

Widzę, że od dzisiaj śmigają z naklejką "siemanko" na lusterkach :) . Ja bardzo chciałem się wybrać ale nasz wydech, jakby to ująć, nie chciał być gorszy w NMNP i sobie zrobił dodatkowy wylot :D .

 

Z ciekawości: Duży już przebieg mają za sobą??

Edytowane przez Dark Knight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Dyrekcja mogłaby poprosić tłumacza ze spotkania? Bo wujek Google nie zna najlepiej japońskiego:

 

Został zaproszony do Polski import Subaru

 

Rzeczy szybko, ale zanim dojdzie do prawie 40 dni dłużej, jeśli przypomnieć, przedstawiciel Subaru Import Poland spotkałem na konferencji area sales manager Europe Subaru, które odbyło się w Brukseli, wit ー terenowych Rogarusuki zostałem zaproszony do pana "Przyjechałem do Polski, który zatrzymał się na wszelkie sposoby w" i. Trendy w samochodzie Subaru ale oczywiście postanowiłem chciałem wiedzieć o sytuacji samochodów w Europie Wschodniej, pytam, jeśli nalegasz. Budynek biurowy z jednostek showroom "są zawsze 7/6 wystawa" to jest coś, godna podziwu, choć byłem w dzień powszedni wieczorem, goście zamiast spadać obroty. On powiedział mi, że "drogi samochód Subaru Polska nadal ma niski poziom dochodów" i "system 4WD, że nie będzie go zobaczyć rodzaju, duży punkt sprzedaży Subaru specyficzne", a do wyjaśnienia cech Subaru ponownie. Potwierdziła, że producenci produktu i funkcji, premia jest ważna rzecz, czyli. (Ouchi)

 

:biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@Urabus, Lepiej?

 

Being Invited to Subaru Import Poland

 

The chief of Subaru Import Poland had previously invited us saying we must drop by if we visited Poland, so we went. The building was grand with a good showroom, and though it was a weekday evening, many customers came and went. "The advanced 4WD system is like no other, and it is a unique strong point of Subaru cars." Subaru's speciality was expressed very well! (By Ouchi)

 

I Dalej:

 

Car Washing with a Password

 

The car washing machines in Poland, after you select from the options and pay the fee, give you a slip with a password on it. Next you enter the password in the machine, and then the shutters open and you can advance your car inside the washing machine. What's different from Japan is that you wait outside while the car is being washed. Also, it seemed to take about twice as long. (By Fukui

Edytowane przez Grzegorz Magdziarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie ten system może sie kiedyś zmieni.

Ale są przecież takie myjnie - sam znam dwie z autopsji, jedna w Krakowie druga w Namysłowie. I pewnie w wielu innych miastach :) Wadą tych myjni jest ich nieco większy rozmiar.

A w "krótkim" automacie też da się umyć auto siedząc w środku - choć może konstruktor tego nie przewidział ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie się to "czyta".... krzaczki w sensie ogląda ale znajome twarze na zdjęciach bardzo cieszą ;)

Wystarczy tylko kliknąć „ingrisz” i od razu robi się przejrzyściej. :D

 

 

Safe Driving Seminar by Subaru Poland

 

When we visited Subaru Import Poland yesterday, the representative invited us to visit the Safe Driving Seminar that they were going to have the next day. But when we got up today, it was snowing! We arrived to find that the continent had changed completely to a test-drive event of the Forester to check its performance and safety on snow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafiliśmy do raportu :D Jak widzicie wszystko jest tam dokładnie opisane ;)

 

http://foresterlive.com/report/#0302

Ekipa ForesterLive następnego dnia odwiedziła też SJS:

 

http://foresterlive.com/report/#0303

ForesterLive wyjeżdża z Polski. Fajnie, że zauważyli nasze autostrady ;)

 

http://foresterlive.com/report/#0305

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...