Skocz do zawartości

10-lecie The Forum


ape

Rekomendowane odpowiedzi

Urodziny The Forum udowodniły, że Forum, klimat, to co się tu dzieje jest w rękach forumowiczów.

 

Jeżeli jesteście zadowoleni z imprezy to możecie tylko i wyłacznie sobie za to podziękować.

 

Bardzo dziękuję wszystkim za przybycie i wspaniałą zabawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 955
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

zresztą komu by sie chcialo na tą wioche przyjechac ....

 

Ty się o to nie martw.... :roll:

 

 

 

 

 

 

Martw się o stan domu jak nas za dużo przyjedzie :roll: :mrgreen:

 

 

PS> Pamiętasz imprezy u Michela? 50 :!: osób na 36m2 i co żyjemy?, mieszkanie także :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni, serdeczne podziękowania za super spotkanie,oraz za tłoka z korbą i zębatka,przyda się teraz do takiego jednego xt :lol: .Mam nadzieję, ze nikogo nie uraziłem, ani nie chlapnąłem cos głupiego. :mrgreen: Beben, nie wiem jak Ty, ale nie pamiętam ani przemowy, a dalej to też już nic :roll: wszystko przez nektar Hogiego,któr był wyśmienity,Hogi nie zmieniaj receptury. 8) Pazdrawliajem Was Wszystkich i każdego z osobna 8) oby do następnej rocznicy za 10 lat, ciekaw jestem jak będziecie śpiewać i tanczyć :lol::lol:

p.s

i najważniejsze....HHHHHHHHHHHHOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁEEEEEEEEEEEEEEEEKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK. :lol: 8) i wszystko jasne :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękowania i wyrazy szacunku dla Dyrekcji i Moderatorni za znakomitą Imprezę, dla Damiana i jego załogi za trud włożony w sprawę i uprzejmość, dla wszystkich Imprezowiczów za fantastyczny nastrój, pogodę ducha i co tam jeszcze chcecie :mrgreen:

 

-- 29 paź 2012, o 12:04 --

 

nie pamiętam ani przemowy, a dalej to też już nic

Bo w tym czasie byłeś uprzejmy wykładać mi "prozę życia" :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, ze nikogo nie uraziłem, ani nie chlapnąłem cos głupiego.

 

Tekst roku do mnie:

-pablonas! Jak będziesz w moim wieku... to bądź jak chojny :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Ale ja wiem, że to wina nalewki. Ja na wyjściu z imprezy dokończyłem resztkę z butelki na stole moderatorskim i... to jest ostatnia rzecz jaką pamiętam z imprezy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje wszystkim Forumowiczom za przybycie i dobrą zabawe w Karczmie Spalskiej. Moderatorom za zaufanie ,fajne z was chłopy.Mam nadzieję że wszyscy się dobrze bawiliście i jedzonko wam smakowało.

 

Karczma ma się dobrze,nie było strat a kelnerki były zachwycone pzremiłą forumową ekipą :D

 

Pani Wiesia tęskni za Carfitem :oops: Myslała że się przeniesie do Nowego Sącza ale chłop się zmył a obiecywał dużo :mrgreen:

 

Do nastepnego razu.Pozdrawiam wszystkich serdecznie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo w tym czasie byłeś uprzejmy wykładać mi "prozę życia"

:oops: Grzesiu,wybacz

 

Tekst roku do mnie:

-pablonas! Jak będziesz w moim wieku... to bądź jak chojny

:oops: nie wkrecaj mnie :P:lol:

 

A czasem Pani Wiesia nie jechała do Sącza w niedzielę, coś mi się tak wydawało :roll: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beben, nie wiem jak Ty, ale nie pamiętam ani przemowy, a dalej to też już nic :roll: wszystko przez nektar Hogiego,któr był wyśmienity,Hogi nie zmieniaj receptury. 8)

 

 

Cieszę się, że smakowała i działała tak jak należy :-)

 

Ale ja wiem, że to wina nalewki. Ja na wyjściu z imprezy dokończyłem resztkę z butelki na stole moderatorskim i... to jest ostatnia rzecz jaką pamiętam z imprezy :lol:

 

 

Kto spija ostatki... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...