Skocz do zawartości

Kraków - hotel - 1 noc


PLayer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zasadniczo jak w temacie.

Macie jakieś propozycje? Jedziemy do Krakowa w niedzielę po południu jak już gości powyganiamy po weselu :)

Przeglądałem booking.com itp ale nie wiem sam - poradźcie...

 

Dzięki z góry, pozdrowienia

P.S. Temat bardziej pasowałby do Nasze podróże, ale tu liczę na większy odzew, proszę o wyrozumiałość, jako, że sytuacja wyjątkowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeśli nie musi to być koniecznie hotel to sprawdź sobie opcję: Apartamenty Florian - do dyspozycji masz całe stylowe mieszkania w różnych lokalizacjach a płacisz jak za noc w dobrym hotelu. Jest oczywiście kwestia dostępności konkretnych miejscówek w konkretnych terminach ale warto to sprawdzić.

 

Ja od kiedy dałem się namówić na spróbowanie, już z hoteli w Krk nie korzystam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam http://www.donimirski.com/dwor-kosciuszko?SiteID=1168 , jak chcesz mogę Ci załatwić 50 % zniżki :D

A jest wanna czy prysznic? Nie wiesz może?

 

Powiedzmy do 500-600 jeśli będzie warte ceny.

 

Dla przykładu znalazłem to klik i to jest na razie faworyt :) za właśnie ok 600 zł. Oczywiście jeśli można taniej a o podobnej jakości to jak najbardziej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam http://www.donimirski.com/dwor-kosciuszko?SiteID=1168 , jak chcesz mogę Ci załatwić 50 % zniżki :D

A jest wanna czy prysznic? Nie wiesz może?

Powiedzmy do 500-600 jeśli będzie warte ceny.

Bierz od Carfita, hotele Donimirskich to jest b.wysoka półka w Polsce (obok hoteli Likusa). Klimat i atmosfera, której w sieciówkach nie uświadczysz. Sheraton może się schować ;)

 

Zerknij także na Gródek Donimirskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hotel już zarezerwowany, ten który ja podałem wcześniej. Narzeczona oceniła - narzeczona zadzwoniła :)

Dzięki wielkie za pomoc :)

Zarezerwuj sobie pokój od dziedzińca, gdyż Długa w Krakowie do cichych nie należy (tramwaje itp.).

 

Żebyś nie był zaskoczony wejściem do "hotelu":

filename-img-0013-jpg.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hotel już zarezerwowany, ten który ja podałem wcześniej. Narzeczona oceniła - narzeczona zadzwoniła :)

Dzięki wielkie za pomoc :)

Zarezerwuj sobie pokój od dziedzińca, gdyż Długa w Krakowie do cichych nie należy (tramwaje itp.).

 

Żebyś nie był zaskoczony wejściem do "hotelu":

filename-img-0013-jpg.jpg

 

 

+1 :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

Rzeczywiście wejście średnie, zastrzegliśmy aby pokój był od dziedzińca, właśnie z powodu hałasów, choć będziemy tam w niedzielę, więc powinno być ciszej. Jeszcze trzeba będzie parking wytropić, ale to już nie problem.

Dzięki za porady i wskazówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PLayer, chcesz porady, a później sam sobie wybierasz :mrgreen:

Jak dla mnie wybrałeś źle - dojazd, hałas, parking.

Ja za bardzo nie doradzę, bo jak jestem w Krakowie to śpię u siebie. :mrgreen:

Osobiście, z zewnatrz i po lokalizacji podoba mi się ten hotel : http://www.booking.com/hotel/pl/radissonsaskrakow.pl.html?aid=311097;label=komorowski-guest-rooms-B9SzIDD30KzKhJOqgLNb3AS4991965337%3Apl%3Ata%3Ap1%3Ap2%3Aac%3Aap1t1%3Aneg;sid=7b6b081a2a16cca391225634b9ac71a5;dcid=1

W okolicy totalna cisza, żadnych dyskotek, klubów, głośnych "jadłodajni", może dlatego, ze obok jest Kuria.

Dobry dojazd, podziemny parking.

Ciche Planty do spacerów, obok Wawel, Rynek.

I jak widzę cena 756 / 2 osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...