Skocz do zawartości

Zakochalem sie ......


turdziGT

Rekomendowane odpowiedzi

Jest duzo samochodow ktore wzbudza u mnie emocje , ale po raz pierwszy poczulem cos czego niegdy wczesniej nie doznalem.I to nie 911 turbo srurbo , GT3 , Cyenne a wlasnie entry level , czyli porsche dla ubogich wyzwala we mnie te emocje :shock:

 

porsche_boxster_s_981.jpg

 

A teraz pytanie , czy kupili bys cie boxstera ( ponoc to pierwszy boxster dla facetow :idea: ) w wykastrowanej do 211 KM wersji.To taki uklon w strone niektorych krajow w skandynawii ale sprawia ze ten samochod robi sie wrecz nieprzyzwoicie tani.Czy moze czekali na 3-4 letnie boxster S ktore pewnie potanieja przez ten czas do ceny takiego nowego kastrata.Czy moze czekali na Caymana ktory z duzo doza prawdopodobienstwa bedzie wygladal tak... :shock:

 

rendering_2013_porsche_cayman_s_981_013.jpg

 

jakos dziwnie to zabrzmi ale 911 wyglada przy tym samochodzie bardzo blado.Chetnie pslucham waszych opini bo mnie si juz metlik zrobil w glowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nie bede podawal tu ceny w koronach bo i tak nic nie powie , powiedzmy ze auto jest drozsze o ok.20% od BRZ.Motor to wykastrowany programem 2.7 265KM , ale Nm zostaja takie same.Mysle ze gdzies w DE dalo by sie wrac do niego program od mocniejszej wersji bo auto jest wykastrowane tylko elektronika zeby obnizyc podatek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) powiedzmy ze auto jest drozsze o ok.20% od BRZ.Motor to wykastrowany programem 2.7 265KM , ale Nm zostaja takie same.Mysle ze gdzies w DE dalo by sie wrac do niego program od mocniejszej wersji bo auto jest wykastrowane tylko elektronika zeby obnizyc podatek.

fajny chwyt by Porsche :P:D

 

wiesz, bralbym nowke na gwarancji (nigdy jeszcze nie mialem auta "prosto z salonu", ale mysle, ze to musi byc fajne uczucie 8) )

a ze to tylko "entry-level", to coz, przeciez od czegos trzeba zaczac swoja przygode z Porszawkami :P:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio gdzieś czytałem test porownawczy do 911 i redaktor był zachwycony tym nowym modelem boxstera, nawet w odniesieniu do 911. A ze cena jest "rewelacyjna", to jak kogoś stać - nie ma sie chyba co zastanawiać...

dokładnie. Jeśli czujesz, że to auto jest dla ciebie szyte na miarę to jazda testowa i kupować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny chwyt by Porsche

 

wiesz, bralbym nowke na gwarancji (nigdy jeszcze nie mialem auta "prosto z salonu", ale mysle, ze to musi byc fajne uczucie )

a ze to tylko "entry-level", to coz, przeciez od czegos trzeba zaczac swoja przygode z Porszawkami

o ile sie nie myle to ten samochod z tym motorem wychodzi tylko na Norwegie i Belgie.Temat nie jest jest latwy bo jak bym go mial brac teraz to niestety musze wyniec A4 na cos bardziej budzetowego , a to mi przychodzi z ciezko bo bardzo lubie ten samchod i wiem ze bede zalowal zwlaszcza w zmimie , i tu rodzi sie pytanie czy nie odczekac 2-3 lata i wtedy by zostalo A4 i mozna by bylo upolowac uzywanego Sa a to juz jezdzi , bo niestety nowy poza zasiegiem.

20% droższe od BRZ, hmmmmmm...

gole auto wiec dojdzie pewnie jeszcze troche

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny chwyt by Porsche

 

wiesz, bralbym nowke na gwarancji (nigdy jeszcze nie mialem auta "prosto z salonu", ale mysle, ze to musi byc fajne uczucie )

a ze to tylko "entry-level", to coz, przeciez od czegos trzeba zaczac swoja przygode z Porszawkami

o ile sie nie myle to ten samochod z tym motorem wychodzi tylko na Norwegie i Belgie.Temat nie jest jest latwy bo jak bym go mial brac teraz to niestety musze wyniec A4 na cos bardziej budzetowego , a to mi przychodzi z ciezko bo bardzo lubie ten samchod i wiem ze bede zalowal zwlaszcza w zmimie , i tu rodzi sie pytanie czy nie odczekac 2-3 lata i wtedy by zostalo A4 i mozna by bylo upolowac uzywanego Sa a to juz jezdzi , bo niestety nowy poza zasiegiem.

20% droższe od BRZ, hmmmmmm...

gole auto wiec dojdzie pewnie jeszcze troche

 

 

...bym się 17-razy zastanowił czy nie dopłacić to 20% :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny chwyt by Porsche

 

wiesz, bralbym nowke na gwarancji (nigdy jeszcze nie mialem auta "prosto z salonu", ale mysle, ze to musi byc fajne uczucie )

a ze to tylko "entry-level", to coz, przeciez od czegos trzeba zaczac swoja przygode z Porszawkami

o ile sie nie myle to ten samochod z tym motorem wychodzi tylko na Norwegie i Belgie.Temat nie jest jest latwy bo jak bym go mial brac teraz to niestety musze wyniec A4 na cos bardziej budzetowego , a to mi przychodzi z ciezko bo bardzo lubie ten samchod i wiem ze bede zalowal zwlaszcza w zmimie , i tu rodzi sie pytanie czy nie odczekac 2-3 lata i wtedy by zostalo A4 i mozna by bylo upolowac uzywanego Sa a to juz jezdzi , bo niestety nowy poza zasiegiem.

w takim razie zostaw A4, a za jakis rok kup se... rocznego BRZ'eta :P 8)

 

 

 

p.s. jak w NO wyglada sprawa z importem aut z US? moze warto kupic nowke BRZ w Stanach i sprowadzic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

srodek imho wyglada slabo, natomiast wyglad zewn. po prostu miazdzy 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj wiec te 2 lata i kup juz bardziej "prawdziwe" Porsche, z lepszym wypasem. Podobno absolutne "must-have" to wydech z regulowana glosnoscia.

Mysle, ze Boxster (zwlaszcza S) moze ze wzgledu na nizsza mase dawac wiecej radosci od podstawowych wersji 911

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest piękny (bardzo), ale jakbym miał tyle pieniążków to z pewnością brałbym inne auto. Czy inne porsze czy inna marka...nie brałbym tego ;)

To moje subiektywne zdanie, ale uważam, że można mieć fajniesze autko ;)

 

Ale jak chcesz to bierz i nas nie słuchaj ;):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale to samochod dwa razy drozszy

To prawda. Pytanie tylko, czy kupując ewidentnie fun car, czy jak inni powiedzą samochód marzeń, szedłbym na kompromisy. :?: Nie wiem, trudno powiedzieć...

 

Na pewno musiałbyś zobaczyć ten samochód na żywo, a najlepiej odbyć jazdę próbną. :wink: Na zdjęciach producentów wszystko zawsze wygląda rewelacyjnie.

 

-- 21 wrz 2012, o 07:17 --

 

Zaczniemy chyba na spokojnie od jazdy probnej

 

Otóż to :!: :!: :mrgreen: I koniecznie daj znać jak wrażenia... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turdzi gdzie masz problem? Dawaj to swoje A4 zabieraj moje i już stać Cię na prosiaczka ;-)

Mój brat ma pierwszego boxstera 2,7, a ze ja nie lubię porsche to się śmiałem z niego. Śmiałem się aż się wybrałem nim do Poznania. Auto zrobilo na mnie olbrzymie wrażenie. Zakochalem się. Moc nie za duża ale to nie przeszkadza, silnik lubi wysoki obroty a przy tym przepięknie mruczy. Na dwójce do 117 na trójce do 180 :shock:

 

-- 21 wrz 2012, o 08:45 --

 

Turdzi gdzie masz problem? Dawaj to swoje A4 zabieraj moje i już stać Cię na prosiaczka ;-)

Mój brat ma pierwszego boxstera 2,7, a ze ja nie lubię porsche to się śmiałem z niego. Śmiałem się aż się wybrałem nim do Poznania. Auto zrobilo na mnie olbrzymie wrażenie. Zakochalem się. Moc nie za duża ale to nie przeszkadza, silnik lubi wysoki obroty a przy tym przepięknie mruczy. Na dwójce do 117 na trójce do 180 :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...