Skocz do zawartości

Zakochalem sie ......


turdziGT

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ludki, gdzie nissanowi do porsche. Bez żartów mi tu :lol:

 

turdziGT, ciężki masz dylemat. Wiele moim wpisem nie pomogę ale tak. Miałem okazję pojeździć chwilę pierwszym boxsterem 2,7 (podobnie jak premo) i faktycznie na prostej to jaj nie urywało. Co mnie urzekło to prowadzenie. W porównaniu z tym autem GTek w zakręcie to opasła świnia :roll:

 

Nie wiem jak nowy model. O ile jest cięższy od starego? Głupio by było gdyby jakiś mondeo diesel po programie objechał nowe porsche... ale z drugiej strony jadąc porsche nie musisz nic nikomu udowadniać 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludki, gdzie nissanowi do porsche. he... ale z drugiej strony jadąc porsche nie musisz nic nikomu udowadniać 8)

:lol: heheuhahaheohouuuuhahehhhhh...

Ooh przepraszam cie alez Sie usmialem :lol:

A ja myslalem ze to kierowca fabii nie musi nic udowadniac hmmm....

Co do nissana to podaj jakies minusy (tylko nie o plastikowym srodku please)silnik?zawias?skrzynia?osiagi?trakcja?brzmienie?moze jezdziles?a moze brzydki?

Jestem ciekawy bo dzis wlasnie dostalem super propozycje z autoniss a do wiosny mam sporo czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dzięki za ten artykuł.

Muszę się w niego na spokojnie wczytać razem z dyskusją poniżej,wczytać się w konkluzje etc.

Tylko czy można porównać wersje Nismo potraktowaną wyścigowo z cywilną amatorską jazdą,no nie wiem,370Z od lat jest na rynku i chyba nic dotychczas nie słychać było o jakiejkolwiek aferze hamulcowej :?: :?

 

-- Pt paź 05, 2012 2:18 pm --

 

A szkoda bo kolor ma duże znacznie. Grafitowy jest dla mnie nijaki.

Takie auto ma być oczojebn..e :twisted:

sory,pomyłka,kolory tej wersji są trzy-biały ,czarny i bordo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do nissana to podaj jakies minusy (tylko nie o plastikowym srodku please)silnik?zawias?skrzynia?osiagi?trakcja?brzmienie?moze jezdziles?a moze brzydki?

 

Nieco inny "prestiż" marki. IMO Nissan i Porsche to inna grupa docelowa.

 

stach1111, to tak jak z Subaru i Skodą. Dlaczego kupiłeś Outbacka zamiast SuperBa kombi 4x4? Czy nie jest fajne być tym wśród znajomych który jeździ "czymś innym niż reszta"?

 

I teraz włażąc w skórę turdziego wyobraź sobie sytuację. Na imprezie ktoś Cię pyta czym jeździsz. Odpowiadasz:

 

1- Nissanem... 370 Z - rozmówca usłyszy tylko Nissanem i wyobrazi sobie, że masz micre czy inną almerę.

2 - Porsche Boxster - rozmówca już nic sobie nie musi wyobrażać ale za to przestanie Cię lubić :mrgreen:

 

Nic do nissana nie mam, pewnie jest szybki i może nawet dobrze się prowadzi ale dla mnie nie ma "tego czegoś". Nawet widząc go w oczojebnym kolorze tętno mi się nie podnosi.

 

Jak Ci się podoba tu kupuj i się ciesz. To Ty nim będziesz jeździł i to Tobie ma się podobać, a nie mnie czy sąsiadowi.

 

Jak miałbym patrzeć "czy sąsiadowi się moje auto podoba" to zamiast GT kombi musiałbym jakiegoś passata albo beemkę kupić :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no faktycznie Nissan a Porsche to zupełnie inne światy, zwłaszcza że nissan zajmuje się segmentami których Porsche nie tyka np. Micra, Maxima itp. Na pewno porsche ma większy prestiż. Natomiast GT-R robi robotę, a 370z też ma w sobie coś urzekającego i mocno japoński styl.

 

Ale jest chyba dość ociężały, a na pewno względem boxtera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast GT-R robi

jakby to napisać, przy GT-R wszystkie Porsche są dla mnie jakieś takie... pospolite :mrgreen:

A tak na poważnie to ostatnio byłem świadkiem sytuacji w, której na światłach spotkał się GT-R R35 i 911 4S. Ja akurat przechodziłem z grupą pieszych przez pasy i co o dziwo zauważyłem, że osoby, które obejrzały się za którymś z aut wybrały właśnie GT-Ra za punkt swoich obserwacji

 

Ale jest dokładnie tak ja pisze pablonas, auto kupuje się wyłącznie dla siebie i pod siebie i tego się trzeba trzymać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do nissana to podaj jakies minusy (tylko nie o plastikowym srodku please)silnik?zawias?skrzynia?osiagi?trakcja?brzmienie?moze jezdziles?a moze brzydki?

 

 

 

stach1111, to tak jak z Subaru i Skodą. Dlaczego kupiłeś Outbacka zamiast SuperBa kombi 4x4? Czy nie jest fajne być tym wśród znajomych który jeździ "czymś innym niż reszta"?

Mam legaca nie outbacka :) co do skody to już prawie byłem zdecydowany na Yeti ale żona zagroziła mi rozwodem :lol: dziś jestem jej wdzięczny.Dla prestiżu nie brałbym też legacy tylko BMW3 xdrive albo mercC 4matic.Wogóle w temacie limuzyna 4x4 wybór jest niewielki,Kizashi? Subaru miało wszystko na czym mi zależało dobre 4x4,małe spalanie,wystarczające osiągi,komfort,kombi-transporty z OBI :wink: ,znaczek plejad :mrgreen:

 

[

 

I teraz włażąc w skórę turdziego wyobraź sobie sytuację. Na imprezie ktoś Cię pyta czym jeździsz. Odpowiadasz:

 

1- Nissanem... 370 Z - rozmówca usłyszy tylko Nissanem i wyobrazi sobie, że masz micre czy inną almerę.

2 - Porsche Boxster - rozmówca już nic sobie nie musi wyobrażać ale za to przestanie Cię lubić :mrgreen:

..............................................................................................

 

..........Jak Ci się podoba tu kupuj i się ciesz. To Ty nim będziesz jeździł i to Tobie ma się podobać, a nie mnie czy sąsiadowi.

fajnie wyszło bo postawiłeś problem(który dla mnie nie istnieje) i sam go prawidłowo rozwiązałeś :lol:

 

auto kupuje się wyłącznie dla siebie i pod siebie i tego się trzeba trzymać :wink:

zawsze kieruję się tą zasadą przy kupowaniu samochodu,chociaż lubię odróżniać się z tłumu

 

turdziGT,

coś czuje że decyzja odnośnie porszaka już dawno zapadła w twojej głowie a więc -follow your dreams :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieniazki te i auto klasyka ale wydawanie takich pieniedzy na badz co bac 15 sto a zaraz 20 letnie auto uwazam za pewna ekstrawagancje.Oczywiscie nie to to ze nie lubie 993 uwsxam ze to najpiekniejsze 911 ever ale nie za takie pieniadze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieniazki te i auto klasyka ale wydawanie takich pieniedzy na badz co bac 15 sto a zaraz 20 letnie auto uwazam za pewna ekstrawagancje.Oczywiscie nie to to ze nie lubie 993 uwsxam ze to najpiekniejsze 911 ever ale nie za takie pieniadze

Pieniądze są adekwatne do tego auta. Inna sprawa że to juz nie jest auto do jazdy na codzień, a do weekendowych przejażdżek, co jakiś czas :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast GT-R robi

jakby to napisać, przy GT-R wszystkie Porsche są dla mnie jakieś takie... pospolite :mrgreen:

A tak na poważnie to ostatnio byłem świadkiem sytuacji w, której na światłach spotkał się GT-R R35 i 911 4S. Ja akurat przechodziłem z grupą pieszych przez pasy i co o dziwo zauważyłem, że osoby, które obejrzały się za którymś z aut wybrały właśnie GT-Ra za punkt swoich obserwacji

 

Żeby nie było wątpliwości dla mnie GT-R to beast jakich mało. I również bym się zwrócił w stronę R35 bo Porsche faktycznie już opatrzone w Polsce. Jednak Nissan nie ma jeszcze tej klasy co prosiak :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...