Skocz do zawartości

Zakochalem sie ......


turdziGT

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja tez nie jestem kompletnie zwolennikiem Cabrio ale ten Boxster ze zdjecia mnie po prostu miazdzy aczkolwiek jezli Cayman bedzie wygladal tak jak na zdjeciu ponizej to obecna 911 bedzie wyglada jak bardzo przecietny samochod.

Zreszta gdzies czytalem w ktoryms z testow ze Porsche tak na prawde zrobio sobie powazna konkurencje dla 911.Nie dosc ze nowy Boxster wyglada fenomenalnie , swietnie jezdzi , i nie ustepuje jakoscia wnetrza , wiec tak na prawde komu potrzebne troszke wieksze wnetrze , troszke mocniejszy motor , tylna kanapa na zakupy a to wszystko za dwa razy tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ciągle jest ogromna grupa purystów która kupi tylko 911. Ja na Twoim miejscu chyba nie pchałbym się na próbną. Wiem z doświadczenia, że jazdy próbne samochodami, które wzbudzają emocje bardzo źle się kończą dla budżetu domowego. :D A tymczasem czekaj na Caymana. Zamknięte nadwozie robi swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turdziGT, z wersji "okrojonych" kręciłem jakieś slalomy "Kajmanem" i powiem tak - przy moich 190cm wzrostu jest zwyczajnie za ciasno. Za to w 911... ech.... ;)

Rozbiłem świnkę (żeby było jasne - nie na lusterku Forestera) i poszedłem kupić piwo, żeby zalać smutek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zreszta gdzies czytalem w ktoryms z testow ze Porsche tak na prawde zrobio sobie powazna konkurencje dla 911.Nie dosc ze nowy Boxster wyglada fenomenalnie , swietnie jezdzi , i nie ustepuje jakoscia wnetrza , wiec tak na prawde komu potrzebne troszke wieksze wnetrze , troszke mocniejszy motor , tylna kanapa na zakupy a to wszystko za dwa razy tyle.

 

 

To jest podobno jeden z powodów, dla którego w boxterach nie montują mocniejszych silników bo wtedy stał by się silną konkurencją dla 911. A jednak zależy im na trzymaniu prestiżu modelu i wpływów z 2x takiej ceny :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogolnie jest mistrz , o wiele ladniejszy niz 911 wiec nie wiem czemu mam kupowac brzydszy samochod :P

Z założenia miał być tańszy, wiec brzydszy i wolniejszy od 911 i taki jest.

Wersja turbo jest jednym z najładniejszych aut świata 8)

Stojąc na światłach w boxsterze przy 911 będziesz zawsze miał świadomość, że tamten jest lepszy.

 

Pytasz o opinie, więc ja kupiłbym 911kę, gdyby mnie było stać, a tak jeżdżę tym czym jeżdżę :) , ale może już niedługo

 

Ps Porsche to porsche :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze troche gdzies tam pomyliles pojecia , ja sie nie pytam jakie p. mam kupic tylko co myslicie o o boxsterze z najsłabszym motorem.

 

Jezli chodzi o kwestie kto kolo kogo staje na swiatlach to jest to raczej problem ludzi majacych problem z wlasnym ego .Jak osobisie mam to w glebokich 4 literach bo ja kupuje samochod dla siebie a nie zeby sie komus pokazac I zastanawiac co ludzie mysla.Zreszta jaki bys nie mail samochod to I tak zawsze stanie lepszy. Masz 911 , to stanie turbo , jak masz turbo to stanie GT2 , kompletnie bezsesowny tok myslenia.

 

W kwestii “lepszosci” 911 nad boxsterem to tez jest to bardzo dyskusyja sprawa gdyz boxster nie jest konkurencja dla 911 wiec ciezko je porownac natomoast jezli porownasz go do samochodow ze swojej klasy czyli TT , 350Z itp. To jest bezwatpienia najlepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze troche gdzies tam pomyliles pojecia

Nie, odpowiadam na Twoje zapytanie

 

A teraz pytanie , czy kupili bys cie boxstera

ja kupuje samochod dla siebie a nie zeby sie komus pokazac I zastanawiac co ludzie mysla.

:?:

W kwestii “lepszosci” 911 nad boxsterem to tez jest to bardzo dyskusyja sprawa gdyz boxster nie jest konkurencja dla 911 wiec ciezko je porownac

A szczególnie z ta mocą

 

Żeby nie przedłużać, boxster z powyższej foty wygląda świetnie, z tym, że to jest wersja s, która pewnie różni się wersji podstawowej.

Osobiście starałbym się wygrzebać na mocniejszą wersję, min 265 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doplacanie do 265KM troche mija sie z celem bo roznica jest tyko w oprogramowaniu silnika.Obcieta jest moc Nm sa te same wiec mysle ze mozna wgrac oprogramowanie od 265 za ulamek roznicy ktora wynosi ponad 50K pln.

Jezli doplacac to raczej do S ale to tez nie doplacac tylko czekac az ceny 2-3 latkow zejda do poziomu ceny tego pierwszego bo wszyskto co zaczyna wychodzic poza ta kwote zaczyna byc dla mnie watpliwe.W takiej syt. robia sie tak ogromne pieniadze jak za auto weekendowe ze wole kupic RS6 i cos na prawde budzetowego do zabawy za grosze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego testu(i paru innych pobieżnie przejrzanych) niezbicie wynika że zawieszenie całkiem pasuje na nasze drogi i nie ma problemu bo samochód jest lekki(ok 850kg) i niezbyt nisko zawieszony ,natomiast największym problemem jest wsiadanie i wysiadanie :lol:

 

-- N wrz 30, 2012 5:10 pm --

 

http://mojeauto.tv//Samochody_osobowe/T ... 04817.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochod typu lotus kompletnie odpada.tym sie nie da jedzic nigdzie indziej poza torem

 

-- 2 paź 2012, o 16:34 --

 

20121002175510.jpg

 

20121002175607.jpg

 

Wymienic czy nie wymienic oto jest pytanie, auto na zywo super a srodek to po prostu killer roczne 9111 poprzedniej generacji w srodku wyglada jak ubogi krewny.pozostalo die tylko przejechac i sprawfxic vo to warte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochod typu lotus kompletnie odpada.tym sie nie da jedzic nigdzie indziej poza torem

 

-- 2 paź 2012, o 16:34 --

 

[ http://imageshack.us/a/img829/1957/20121002175510.jpg ]

 

[ http://imageshack.us/a/img844/4296/20121002175607.jpg ]

 

Wymienic czy nie wymienic oto jest pytanie, auto na zywo super a srodek to po prostu killer roczne 9111 poprzedniej generacji w srodku wyglada jak ubogi krewny.pozostalo die tylko przejechac i sprawfxic vo to warte.

widać że jesteś nakręcony i pisałeś z komórki :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...