Skocz do zawartości

TVN TURBO-co oglądacie,a co was irytuje?


hemi112

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

podziwiam ze dajecie radę na to patrzeć

pana Kornackiego to chyba już cała rodzina wystąpiła w programie patrz zakup kontrolowany :mrgreen::P

 

A skąd wiesz jak nie oglądasz? :mrgreen:

Ja się nie wstydzę i zaglądam od czasu do czasu. Pewnie dlatego, że szukam stricte motoryzacyjnych programów polskojęzycznych, których jest jak na lekarstwo w tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w ogóle nie oglądam tv. Po przeprowadzce na nowa chate jeszcze tv nawet nie kupiłem i raczej nie mam zamiaru. gówno w tym tv leci tak szczerze.

 

Masz racje, ja od wrzesnia zrezygnowałem z kablowki, jedynie TV cyfrowa -starczy w zupełności.

ps. jaki pomysł na drineczka z Twojego ulubionego truneczka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podziwiam ze dajecie radę na to patrzeć

pana Kornackiego to chyba już cała rodzina wystąpiła w programie patrz zakup kontrolowany :mrgreen::P

 

A skąd wiesz jak nie oglądasz? :mrgreen:

Ja się nie wstydzę i zaglądam od czasu do czasu. Pewnie dlatego, że szukam stricte motoryzacyjnych programów polskojęzycznych, których jest jak na lekarstwo w tv.

 

3, 4 lata temu ten zakup co 4 oglądałem

i fartownie trafiłem na familię prowadzącego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Głosem sumienia" :mrgreen: w Uwaga pirat jest Tomasz Knapik... ciekawe czy sam se pisze te durne komentarze :roll: :|
W jedym z odcinków wpleciono komentarz do lektora, który odczytał Tomasz Knapik, coś w stylu -- Jeden z widzów przesłał do redakcji komentarz odnośnie skryptu czytanego przez moją osobę (...), nie pamiętam niestety jak to dokładnie szło ani jak to zostało skwitowane, ale było to komiczne. :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki pomysł na drineczka z Twojego ulubionego truneczka?

abs z redbullem

1/3 szklanki wlewasz absynt, kostka lodu i zalewasz to lodowatym redbulem. pijesz poki lod jest w srodku...

 

lub absynt z czerwonym winem. te same proporcje.

 

Redbulla i innych energy drinków z %% bym nie mieszał, bo podobno to bardzo groźne dla pikawy. Ale ja tam się nie znam :)

 

 

 

Co do Kornackiego, to może i ma śmieszną mine, może jest wszędzie... ale uwiebiam gościa słuchać. Gada sensownie i ciekawie! Podobnie lubie Mikiciuka. Średnio przepadam za Bielakiem, jedynie jak nie pajacuje za dużo, to fajnie się go ogląda.

 

O zapomniałbym - Gadżet, Polak Potrafi te programy, mimo, ze nie motoryzacyjne to też lubie! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepsze jest to ze ganiają z tymi kamerami po Warszawie w poszukiwaniu piratów drogowych

a ich wozy (skodzianki kombi) nagminie łamią przepisy w drodze do Powsina jak i w kierunku centrum (ruszając z Wiertniczej)

ale jak się to mawia- najciemniej pod latarnia

ps:

pomijam już parkowanie samochodami na chodnikach i na ulicy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redbulla i innych energy drinków z %% bym nie mieszał, bo podobno to bardzo groźne dla pikawy

jak ktos ma slabe serducho to i pewnie szkodzi...

 

 

kilka miesięcy temu mieliśmy przywieziony cięzki stan,i decyzja była aby na OIT osobe dać,ale tam akurat wszystkie 4 łózka zajęte-wszystkie 4 osoby wykończone red bullami pitymi w hektolitrach + alkohol i trzustka (szczególnie)oraz inne narządy mówią bye bye...

Pamiętam wyjazd do zatrzymania krążenia u 7 latka, co to mądrzy rodzice dziecku dali do szkoły litrowego marketowego redbulla,dzieciak go wyżłopał w godzinkę,to mu troskliwi rodzice dowieźli do szkółki następnego -bo dziecko nie może byc spragnione ,a jeszcze jak smakuje i jest "trendy" to wręcz trzeba..tez szybko wypił...

Trzeci raz do szkoły trafili po telefonie,że ich dziecko jest reanimowane...

 

-- Wt wrz 18, 2012 2:07 pm --

 

najlepsze jest to ze ganiają z tymi kamerami po Warszawie w poszukiwaniu piratów drogowych

a ich wozy (skodzianki kombi) nagminie łamią przepisy w drodze do Powsina jak i w kierunku centrum (ruszając z Wiertniczej)

ale jak się to mawia- najciemniej pod latarnia

ps:

pomijam już parkowanie samochodami na chodnikach i na ulicy :mrgreen:

 

 

ja chciałbym ruszyć w trasę za takim ultraprzepisowym przed kamerą policjantem i zobaczyć jak sam jedzie,czy faktycznie wlecze sie na dwópasmówkach i innych pustych drogach te 70-80 ,bo tak przepisy nakazują... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chciałbym ruszyć w trasę za takim ultraprzepisowym przed kamerą policjantem i zobaczyć jak sam jedzie,czy faktycznie wlecze sie na dwópasmówkach i innych pustych drogach te 70-80 ,bo tak przepisy nakazują... :evil:

 

gumas_72 raczej mówił o skodzinach tevałenu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do osoby Patryka Mikiciuka bardzo sie z Toba nie zgodze. Spoko gosc i dobrze prowadzi programy.

Nie trawie za to Kuby Bielaka.

Obaj panowie prowadzili pierwsza edycje Night Power w Olsztynie. i K.Bielak to zenua 8)

 

Ważne żeby osoba,która prowadzi program miała pojęcie o tym,o czym mówi.W przypadku Kuby Bielaka gruuubo się mylisz,bo śmiem twierdzić,że jest w TVN Turbo jednym z nielicznych gości mających ogromną wiedzę popartą praktyką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nauka jazdy" ostatnio jest nowością z czasów powstania torfu. Masakra jakaś.

 

Kornacki i Mikiciuk są w miarę ok i prowadzą sensowne programy.

 

Gadżet też jest ok, ale żenująca jest bzdura tygodnia w tym programie, bo czasami nie jest ona bzdurą tak jak oni uważają :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do osoby Patryka Mikiciuka bardzo sie z Toba nie zgodze. Spoko gosc i dobrze prowadzi programy.

Nie trawie za to Kuby Bielaka.

Obaj panowie prowadzili pierwsza edycje Night Power w Olsztynie. i K.Bielak to zenua 8)

 

Ważne żeby osoba,która prowadzi program miała pojęcie o tym,o czym mówi.W przypadku Kuby Bielaka gruuubo się mylisz,bo śmiem twierdzić,że jest w TVN Turbo jednym z nielicznych gości mających ogromną wiedzę popartą praktyką.

 

 

Nie kwestionuje wiedzy Kuby Bielaka. Chodzilo mi o sposob prowadzenia imprezy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do osoby Patryka Mikiciuka bardzo sie z Toba nie zgodze. Spoko gosc i dobrze prowadzi programy.

Nie trawie za to Kuby Bielaka.

Obaj panowie prowadzili pierwsza edycje Night Power w Olsztynie. i K.Bielak to zenua 8)

 

Ważne żeby osoba,która prowadzi program miała pojęcie o tym,o czym mówi.W przypadku Kuby Bielaka gruuubo się mylisz,bo śmiem twierdzić,że jest w TVN Turbo jednym z nielicznych gości mających ogromną wiedzę popartą praktyką.

 

 

Nie kwestionuje wiedzy Kuby Bielaka. Chodzilo mi o sposob prowadzenia imprezy

 

Mnie najbardziej denerwuje jego "cwaniakowanie", aczkolwiek ostatnio się uspokoił :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turbo ma dobre i złe produkcje, ale program Kuby Bielaka to szczyt złej telewizji.

O ile treść programu wydaje się być ciekawa i pewnie w innych rękach mogło by coś z tego wyjść, to osoba tego pajaca burzy wszystko.

Sposób jego mówienia i gestykulowania wydaje się być skierowany tylko do dzieci, albo półmuzgów. Kilka razy próbowałem to obejrzeć, ale nie dałem rady. Treści są tak zmasakrowane jego błaznowaniem, że włącza mi się blokada. :roll:

 

Dyrekcjo TVN zastąpcie go kimś, ratujcie program!!!!!

 

Nie trawie też programów w stylu 20 największych idiotów, czy jakoś tam. W tym przypadku Bielak wydaje się być ardesowany do dojrzalszego targetu. :shock:

 

Lubie Raport, programy Kornackiego, Mikiciuka, Gadżet no i oczywiście wszystkie o Motorsporcie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikiciuk jak najbardziej na +... wie o czym mówi i widać, że to jego pasja.

Kornackiego i "zakup kontrolowany" ogladam dość czesto... ale... zastrzeżenia można mieć :) Auta z blacharka jak fala Dunaju czy niebieski dymek z rury w ogladanych pojazdach to lekka przesada :) Kiedyś jadąc Imprezą wskazując na reduktor powiedział, że to odłaczany napęd :) a do dziewczyny, która ogladała saaba rzucił tekst "królowa lodowa" :lol:

"Operacja tuning" miała tylko jeden udany odcinek - ten z moim trabantem :mrgreen: a tak serio to lubię chociaż często żałuje straconego czasu :)

"Uwaga pirat" - nie trwię tych komentarzy :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam to co związane z motoryzacją, wszelkie piłki nożne, wędkarstwo i inne "OffTopy" omijam z daleka. Nie rozumiem po jaką cholerę piłka nożna na tym kanale??? Czy na EuroSporcie pokazują testy skody fabii?? Nie spotkałem się. O drifcie jest 5 minut, o rajdach i wyścigach też w sumie niewiele więcej.

Lubię kup i zrób czy jakoś tak, zakup kontrolowany, legendy prl'u, królowie driftu. Operacja tuning czasem fajna, a czasem średnie auto + pajacowanie tedego i duża niewiedza na każdym kroku, trochę ratuje temat Tery.

Ogólnie Kornacki jest tam najbardziej odpowiednią osobą na swoim miejscu, Mikiciuk wiem jaki jest na żywo, po części też miałem z nim styczność, ale w dziedzinie którą się zajmuje na TvnT jest specjalistą i chętnie oglądam Legendy. Gardiasowa faktycznie czasem jest żenująca. Bielak opowiada wbrew pozorom rzeczy potrzebne np osobom które zrobiły prawo jazdy, ale jak udaje tego mechanika w brudnych spodniach to też czasem przegina i wypada tak sobie.

Jest trochę motoryzacyjnego siana jak wypadek przypadek, jakaś nauka jazdy... To przeboleję. Piłki kopanej nie strawię. A w uwaga pirat rozbraja mnie to piętnowanie potencjalnych morderców, którzy jadąc 73 km/h w zabudowanym zostali po brawurowej akcji schwytani przez ekipę hehehe. Nie żebym pochwalał "gnanie" w zabudowanym, ale faktycznie chłopaki przeżywają jakby złapali kogoś kto o 15:00 przez środek miasta idzie bokiem przy 200 km/h. :lol:

Zamiast TVNu Turba wolę przełączyć kontrolnie na BBC Knowledge, a może akurat leci jakiś odcinek Top Gear... ;)

 

Dziękuję, dobranoc. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Kornacki, może i merytoryczny, ale ta mina...., cierpienie wypisane na twarzy.

A już najbardziej wkurza mnie jego pozycja za kierownicą. Przykleja się do niej jak świeżo upieczony kierowca. :lol:

Poza tym, czy nasi wszelkiej maści komentatorzy motoryzacyjni nie potrafią się zdobyć na jakieś wyraziste przedstawianie swoich OSOBISTYCH odczuć w odbiorze danego auta? Oni WSZYSCY mają takie samo miałkie, bez wyrazu i emocji zdanie o samochodach. Żadnego z nich nie stać na nazwanie głupoty wprost głupotą, za to chętnie nazywają to kontrowersyjnym rozwiązaniem, ale "można się przyzwyczaić". Jedynie w Top Gear dziennikarzy stać na konkretne i dosadne nazywanie rzeczy po imieniu. Nasi to nawet idiotyczne umieszczenie zegarów na podsufitce nazwali by kontrowersyjnym lub ciekawym rozwiązaniem.

 

No i wspominany wcześniej "dowcip" i kwiecistość opisowa w "Uwaga pirat" - załamka....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osoby wykończone red bullami pitymi w hektolitrach + alkohol i trzustka (szczególnie)oraz inne narządy mówią bye bye...
Tylko tak jak napisałeś pewnie ilości które spożyli (energetyki i %%%) były ponadprzeciętne a po jednym czy dwóch drinkach raczej komuś zdrowemu nic nie grozi. Chyba, bo ja się tam nie znam.

 

 

A żeby było na temat to cieszę się widząc, że nie tylko mnie wkurzają tematy typu piłka, rybki i inne śmieci zapychające antenę w TVN Turbo. Najgorsze, że w godzinach kiedy chciałbym zobaczyć coś o autach zawsze leci ten chłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...