Skocz do zawartości

Czym się wożą nowi ruscy w Moskwie


misioo

Rekomendowane odpowiedzi

ciekawe ile z tych samochodów to sztuki skradzione w innych krajach

Prawdopodobnie żaden. W "towarzystwie" nie liczą się ludzie, którzy kupują "seryjne" auta. Ma być zrobiony na zamówienie i mieć dedykację imienną od zarządu np. Bentleya ;) Aha i trzeba na niego czekać przynajmniej rok (żeby był czas wszystkim opowiedzieć ;) )

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe ile z tych samochodów to sztuki skradzione w innych krajach

Prawdopodobnie żaden. W "towarzystwie" nie liczą się ludzie, którzy kupują "seryjne" auta. Ma być zrobiony na zamówienie i mieć dedykację imienną od zarządu np. Bentleya ;) Aha i trzeba na niego czekać przynajmniej rok (żeby był czas wszystkim opowiedzieć ;) )

Pozdrawiam

 

no tak mieszkańcy moskiewskiej Rublowki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy nie było, ale chyba nie bo tam data świeża...

 

Fury ruskich krezusów i innych Abramowiczów :shock:

 

http://www.skyscrapercity.com/showthrea ... ge=2&pp=20

 

no comment...

 

O, KUR.A!

 

 

Ale i tak najlepsze sa tylne lampy w Porsche Cayenne, pociagniete czarnym spray'em :mrgreen::mrgreen::mrgreen: !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to jest po prostu przykład słomy wystajacej ze złotych walonek - kasa jest ale ogłady/polotu/wyobraźni czy fantazji niezawiele. Co z tego że tyle drogich prestizowych furek skoro w takim świetle wygladaja jak masówka. Niedawno widziałem podobne fotoreview z Dubaju - arabusy mają więcej fantazji - tu na kilka dziesit/set drooogich furek jest kilka za których zakup należy się właścicielowi szacuneczek a nie tylko podziw za zasobność portfela - jedna Zonda, jeden XJ220, Gemballa też niczego zobie, dwa stare Maserati i tyle. A tak to masówka. na jakieś Koenigseggi, Mega, Lotec'i to jeszcze chyba trzeba poczekać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to jest po prostu przykład słomy wystajacej ze złotych walonek - kasa jest ale ogłady/polotu/wyobraźni czy fantazji niezawiele. Co z tego że tyle drogich prestizowych furek skoro w takim świetle wygladaja jak masówka. Niedawno widziałem podobne fotoreview z Dubaju - arabusy mają więcej fantazji - tu na kilka dziesit/set drooogich furek jest kilka za których zakup należy się właścicielowi szacuneczek a nie tylko podziw za zasobność portfela - jedna Zonda, jeden XJ220, Gemballa też niczego zobie, dwa stare Maserati i tyle. A tak to masówka. na jakieś Koenigseggi, Mega, Lotec'i to jeszcze chyba trzeba poczekać

 

Koenigseg byl an lawecie (lub Selen)

Maserati by nie nazwal masowka (poza tym 4dzwiowym, ktory sie przewinal na kilku zdjeciach)

i Lotus byly x2 (esprit i exige)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na lawetce był Saleen, maserati Quatroporte było ładnych kilka sztuk, 3200 też z 8-10,jasne że nic to w porównaniu z iloscia lambo np ale jednak raczej chodziło mi o to że naprawdę sporo jest jeszcze unikatowych furek, których długo (poewnie) tam nie bedzie, bo np co z tego że było Maserati MC12 - Carrera GT czy ENZO to ta sama klasa ale i ten sam brak stylu zastąpiony duuża ilością kasy - ofc to tylko moje zdanie i mozna sie z nim nie zgadzać. Na jednej z fotek jest dość żadki Spyker stojący obok białego Phantoma - zabawny widok.

 

BTW Maserati - w sobotę w nocy jadąc przez Szwajcarię też pooglądałem parę extra btyczek na hajłeju - w tym pana w Maserati 3200GT jadacego z genewy do Losanny bez świateł - ładny fart że się nikt na nim nie zawinął bo niewiele było widać - te fikuśne lampki maja bardzo małe odblaski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś widziałem artykuł o nastepcy tronu w Arabii Saudyjskiej co to lubi się ścigać na ćwiartkę - pozłacaną (dosłownie) 1000 konną suprą z silnikiem chyba ze skylina gtr o ile pamiętam :mrgreen:

EDIT: a jak księciunio wyjeżdzał na autostradę się pościgać to mu ja policja zamykała coby mu inni użytkownicy nie przeszkadzali. :roll: :D to jest życie!

 

Fajna jest też Wołga Coupe jakiegoś ruskiego miłośnika zrobiona z dwóch beemek 850 za pół miliona dolków - widziałem zdjęcia tez już jakiś czas temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...