Skocz do zawartości

Subaru widzi Subaru...


Bazylia

Rekomendowane odpowiedzi

chojny..a Wy tam skręcacie w tej seicocentomanii fiaciki na te śrubki :?: :lol: śmieję się, cc albo sc będą bazą do płaskich N 1150 :twisted:

 

 

na tej seicocentomanii skrecamy fiaciki na co sie da, na drut, gluty i sznurowadla, pewnie dzieki temu najszybsze klubowe padliny schodza ponizej 6 sek do paki i na prostej smigaja 239km/h (nie licznikowe, poniewaz liczniki koncza sie na 180km/h,) liczone z obrotow, srednicy kol i przelozen skrzyn biegow, wiec realna predkosc max.

 

sa to poczciwe tanie toczydelka, z ktorych za niewielkie pieniadze mozna zbudowac male, ekstremalnie niebezpieczne potworki :twisted:

 

ci ktorych nie stac na STI a chca sie pobawic w rajdy czy inne sporty motorowe za niewielkie pieniadze nabywaja te toczydla i sie bawia i bawia

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 169
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja tam zawsze macham, jak narazie to ogólnie się ludzie uśmiechają, dużo osób odmacha, mrugnie światłami. Forkiem jeździ właściwie tylko ojciec, zaraz po zakupie przekazałem przykazanie: "machać, wszystkim spotkanym subarkom" I wziął sobie to do serca :) A ma nieco ponad 50 na karku :).

Czapeczka Subaru też działa. Ostatnio w Tychach podchodzę do pasów, widzę zbliżające się dość szybko Legacy, kierownik dał ostro po hamulcach, mrugnął światłami, pomachał, odpowiedziałem tym samym :) I to jest coś co poprawia humor nawet w najgorszy "poniedziałek" :)

Pozdrawiajmy się :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zawsze macham, jak narazie to ogólnie się ludzie uśmiechają, dużo osób odmacha, mrugnie światłami. Forkiem jeździ właściwie tylko ojciec, zaraz po zakupie przekazałem przykazanie: "machać, wszystkim spotkanym subarkom" I wziął sobie to do serca :) A ma nieco ponad 50 na karku :).

Czapeczka Subaru też działa. Ostatnio w Tychach podchodzę do pasów, widzę zbliżające się dość szybko Legacy, kierownik dał ostro po hamulcach, mrugnął światłami, pomachał, odpowiedziałem tym samym :) I to jest coś co poprawia humor nawet w najgorszy "poniedziałek" :)

Pozdrawiajmy się :)

Pozdrawiam

 

Yes yes yes :mrgreen:

 

Macie rację i to całkowitą. też jestem tego zdania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis w pospiechu machnalem pozdrowienie dla Seata Leone (chyba nie Ibiza?) o kolorze Imprezy... Pech chcial, ze stalismy w korku (choc inny kierunek) i gosc patrzyl na mnie czego chce... Glupio mi bylo sie usmiechnac do faceta (bo to zostawiam dla kobiet - starej daty jestem) i czekalem niecierpliwie, kiedy juz bedzie po wszystkim... Ufff - popijam to czerwonym winem (bo wrazliwy jestem...).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chojny..a Wy tam skręcacie w tej seicocentomanii fiaciki na te śrubki :?: :lol: śmieję się, cc albo sc będą bazą do płaskich N 1150 :twisted:

 

 

na tej seicocentomanii skrecamy fiaciki na co sie da, na drut, gluty i sznurowadla, pewnie dzieki temu najszybsze klubowe padliny schodza ponizej 6 sek do paki i na prostej smigaja 239km/h (nie licznikowe, poniewaz liczniki koncza sie na 180km/h,) liczone z obrotow, srednicy kol i przelozen skrzyn biegow, wiec realna predkosc max.

 

sa to poczciwe tanie toczydelka, z ktorych za niewielkie pieniadze mozna zbudowac male, ekstremalnie niebezpieczne potworki :twisted:

 

ci ktorych nie stac na STI a chca sie pobawic w rajdy czy inne sporty motorowe za niewielkie pieniadze nabywaja te toczydla i sie bawia i bawia

 

pozdrawiam

 

Ja narzie zakupiłem jakiś czas temu duże, rodzinne kombi gdyż szczęśliwie zostanę ojcem :) Mam nadzieję, że w przyszłym roku zakupię małego potworka i zbuduję od podstaw autko do wyścigów płaskich. Te wydłubane potworki naprawdę super jeżdżą, a powiem jeszcze, żę miałem okazję pojeździć ostatnio naprawdę mocną enką :mrgreen:

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie troche nie w temacie watku ale zblizone (nie chcialem nowego zakladac)

No wiec jade sobie wczoraj (wawa) ulica Swiatowida a tu jaki typ siedzi mi na tylku i potwornie oslepia cudownymi ksenonami (nie byly to drogowe bo przy takich to nic nie widze :) ), nie moglem juz wytrzymac wiec przykleilem sie do kraweznika, na szczescie zrozumial i wyprzedzil, ale sie zdziwililem... to byl WRX STi... Wiec apel do tego Pana (blachy - podam koncowke 986A) zrob cos z tymi swiatlami bo takiego syfu to sprzedawac sie nie powinno, nie mowiac o montazu do takiego pojazdu :)

 

Zeby nie bylo kompletnie offtopic to tez mialem niebieski pojazd, no dobra granatowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

ja mam taki patent juz od kilku ladnych lat odnośnie machania, spróbujcie- jaja jak ch...

jedziesz przez wioche, zapieprzasz z duzą prędkością, a tam powiedzmy jakaś grupka miejscowych pod "marketem" wielkości przyczepy kempingowej ciągnie z gwinta wino marki "zemsta tesciowej" a ty puscisz ze trzy razy sygnał, przez otwarte okno łapa w górę i jedziesz dalej- a gady jak jednen mąż wszyscy łapa w górę- jak marionetki na Twój sygnał. :mrgreen: no i dalej se pomykasz furą, a chłopy po "przełknięciu" maja ból do głowy, ...kto do qrwy nędzy u nas we wsi kupił subaru.... :roll:

 

próbujcie- ubaw gwarantowany :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Machanie - fajna rzecz. Dzis znowu tego doswiadczylem i poczulem sie nieco lepiej przy piatku ...

Pozdrowienia dla kolegi z srebrnego foresia na bielskich tablicach, ktory dzis do mnie machal i mrugal na trasie mikolow - katowice, na skrzyzowaniu w Mikolwie stal za moim czarnym OBK :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...