Skocz do zawartości

Dyskusje o Evo


ALEX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dajcie spokój z tym nawracaniem , bo mie Dyrekcja naprawdę z tego forum wyrzuci za sianie obcej propagandy :mrgreen:

 

 

Jak Juniora nawrocisz to mozesz być pewien że się to dla Cibie źle skończy ;-)

Lepiej nie mysleć jak to by sie skończyło dla Juniora :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mogę..?

 

Ty owoc666 , nie rokujesz nadziei na poprawę :wink:

 

No, to się obraziłem... ;P

 

Moja bywa czasem tak w Cesarsko - Królewskim mieście, jak i przejeżdża przez Bochnię w drodze do rodziców więc obiecuję Cię pocieszyć i dam sygnał jak będę orbitował na południe 8) 8)

Ty Man111 - czys to ty jechal za mna w niedziele chyba w strone Losia przez Zalesie?

jesli tak to ladny kulorek masz ty bryki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty Man111 - czys to ty jechal za mna w niedziele chyba w strone Losia przez Zalesie?

jesli tak to ladny kulorek masz ty bryki

 

To chyba niestety nie ja :cry: Ale mogła to być Najlepsza z żon, która czasem wykrada Miśka mężowi i oddaje z pustym bakiem :twisted::twisted: Co do koloru, to podzielam odczucia - zaiste przecudny :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomekg, nie miałeś problemów z Policją przez kwadratową tablicę rejestracyjną z przodu ?

 

Od ponad roku jeżdżę bez tablicy z przodu, a jak się zdarzy, że Policja mnie zatrzyma (przypadki można policzyć na palcach jednej ręki) i bardzo chcą by to się jednak zmieniło to zakładam właśnie kwadratową - ku uciesze (lub zmartwieniu, bo haraczu nie będzie) mundurowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dla Ciebie tylko powód do dumy, bo jesteś jednym z nielicznych w grupie policjantów i poza policjantów, którzy o tym wiedzą ;)

 

PS. Bez tablicy z przodu nie da się wjechać na parking na W-wskim Okęciu (automat nie puszcza), ale z kwadratową już bez problemów :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomekg, nie miałeś problemów z Policją przez kwadratową tablicę rejestracyjną z przodu ?

 

nie nigdy, tylko Przemek daje się zatrzymywać Policji :mrgreen:

 

No ale przecież kwadratowej z przodu nie można mieć ( w świetle przepisów )

naprawdę , nie wiedziałem, to po co je wydają w wydziałach komunikacji :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No ale przecież kwadratowej z przodu nie można mieć ( w świetle przepisów )

naprawdę , nie wiedziałem, to po co je wydają w wydziałach komunikacji :?:

 

Kwadraty są ponoć tylko na tył. Nie jestem tego pewien na 100%, bo nie miałem w ręku kodeksu z tym zapisem, tylko usłyszałem od kogoś że tak jest w przepisach. Teraz właśnie googlam w poszukiwaniu jakiejś uchwały o tablicach rejestracyjnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musi, bo załogi rajdowe dostają mandaty za naklejki zamiast przednich blach.

 

nie które załogi rajdowe WRC Fan, , ponoć Michał S. i Kuzi jeszcze nie dostali :mrgreen:

 

a mie kiedyś na BK, nie chcieli dopuścić do rajdu przez taką naklejkę na Mazowieckim, dostałem warunek na rano miała być normalna tablica, kolega pól nocy wycinał z Pcv i drukował naklejkę żeby była podobna do blachy, a ten h... sędzia techniczny rano nawet nie spojrzał :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale przecież kwadratowej z przodu nie można mieć ( w świetle przepisów ;-))

 

WRC Fan ma racje... Nie było mnie od piątku na forum ale jeśli temat aktualny, to służę... 8)

Par 25 ust. 3 rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 22 lipca 2002r. w sprawie rejestracji i oznaczania pojazdów (Dz.U Nr 133, poz. 1123 z późn. zmianami) "Z przodu pojazdu umieszcza się wyłącznie tablicę jednorzędową, z wyjątkiem pojazdu, o którym mowa w ust.1a, oraz ciągnika rolniczego, o którym mowa w ust. 2."

 

ust. 1a to W przypadku trójkołowego motocykla i pojazdu samochodowego posiadającego homologację według wymagań dla kategorii L5 oraz trójkołowego motoroweru i pojazdu samochodowego posiadającego homologację według wymagań dla kategorii L2, określonych w przepisach o homologacji pojazdów, tablice umieszcza się również z przodu, jeżeli posiadają specjalne miejsce do jej umieszczenia.

 

ust. 2. W przypadkach uzasadnionych konstrukcją ciągnika rolniczego tablice umieszcza się z przodu pojazdu.

 

:twisted::twisted::twisted:

 

W tej sytuacji nie ma się co dziwić, że przeciętny stróż prawa i porządku nawet, jeśli dysponuje tekstem rozporządzenia bazowego to głupieje :? i na wszelki wypadek odpuszcza tym, co mają z przodu kwadratowe tablice :shock: :shock:

 

Dla pasjonatów mogę odcyfrowywać dalej :roll: :shock: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...