Skocz do zawartości

Dyskusje o Evo


ALEX

Rekomendowane odpowiedzi

przejedziesz z saintem,ze mna i moge sie zalozyc,ze do konca roku sprzedasz STI i dolaczysz do nas
obawiam sie ze krotka przejazdzka z Edwinem* nawet Przemkowozem moze spoowdowac ze cale te wasze zabiegi na nic sie nie zdadza,

 

 

* mozna tez z ABTem zwyklym GTkiem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Leszek, tak. GT sprzedałem jakoś na początku roku, było już w dość kiepskim stanie a ja nie miałem czasu się zajmować remontem. W międzyczasie był krótki romans z WRX-em ale to jednak nie to samo...

 

Przy okazji taka mała dygresja. GT to było najlepsze auto jakim do tej pory jeździłem. Nie był mocny, nie skręcał za rewelacyjnie ale miał coś w sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od seryjnego Evo 280 wolałbym STi, seria jest zamulona i nie ma dźwięku. Ale 360 jest poza konkurencją.

 

To trzeba zrobić STI 360 i problem z głowy 8).

 

Trza! Takiego EVO też objechałem, bo gość potem przyznał sie na CB że ma 360 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przejedziesz z saintem,ze mna i moge sie zalozyc,ze do konca roku sprzedasz STI i dolaczysz do nas

 

Jaaaaa, suuuuuper. Ale faaaajna oferta, zawsze marzyłem, żeby się przejechać mocnym Evo. Jeździłem co prawda "N-ką" Łosia przy okazji wizyty na Ringu i to jako kierowca, czy wściekłym GT340 shodana, ale to się przecież nie liczy.

 

To kiedy mnie przewieziesz? No kiedy, kiedy? Nie każ się prosić!

 

:razz: :mrgreen:

 

obawiam sie ze krotka przejazdzka z Edwinem* nawet Przemkowozem moze spoowdowac ze cale te wasze zabiegi na nic sie nie zdadza

 

Z całym szacunkiem dla Edwina, ale mi się zdarzało moim wozem pojeździć SZYBKO :twisted:.

 

Trza!

 

Ile Ty masz teraz w swoim? Bo wiesz - mi gwarancji zostało tylko kilka miesięcy, trzeba będzie coś pomyśleć :wink: :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obawiam sie ze krotka przejazdzka z Edwinem* nawet Przemkowozem moze spoowdowac ze cale te wasze zabiegi na nic sie nie zdadza
to zaden argument, nie musze tlumaczyc, dlaczego :cool:

Przemeq, do konca roku kupisz Evo, zaloze sie :cool:

 

poza tym chlopcy strasznie sie irytujecie, kiedy schodzi na Evo. chyba jest mi przykro :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...