Skocz do zawartości

Rentgen na TVN TURBO


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 104
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A i jeszcze ich teksty " spoiler u miska jest zrobiony z ultra lekkiego kevlaru" lub nazwanie spoilera SI "parapetem"

Strach pomyslec co by mowili jak by mieli jakies lepsze auto.

A spalanie 10.9 to pisalo ze tyle im wyszlow ich tescie,a jak bylo widac to sobie nawet pozwalali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A spalanie 10.9 to pisalo ze tyle im wyszlow ich tescie,a jak bylo widac to sobie nawet pozwalali.

Loucyphere masz rację, niewielu ludzi czyta lub ogląda ze zrozumieniem...

ty, adwenczer, po pierwsze nie pisało tylko było napisane, po drugie te dane są katalogowe, prowadzący wyraźnie mówił że ciężko jest zejść poniżej 15 litrów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również oglądałem Rentgen...dowiedziałem się wiele ciekawych rzeczy o tych samochodach... np. że są szybkie i i mogą dużo spalić benzyny, aha no i że się meczą w korkach

Faza, mówili wyraźnie że to kierowcy się męczą w korkach(nie auta) ze względu na twarde sprzęgło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawia mnie tylko czy ktoś po zmontowaniu takiego "rentgena" ogląda to zanim puszcz a program w tv..... spalanie 10,9, a jak sam gada potrafi spalić i 40..... może mi się wudawało ale chyba gdzies wspomniał że wyszło im 15/100..... a poza tym Impreza jest wolniejsza..... bo ma do setki 5,4 a evo 6,1.... i maksymalna o 10 wyzszą.... chyba ze chodziło mu o jazdę na torze, ale o tym akurat nie było ani słowa..... niech juz oni lepiej testuja punto vs clio czy cos podobnego.... i jeszcze przykładowe ceny ..... Impreza STi 2004 za 9100 pln.... to że ktoś zrobił błąd w ogłoszeniu to nie powód zeby go kopiować!!!! litości!!!!!

a moze testował to jakis pan w kapeluszu co to nie przekraczał 2300 obrotów bo potem jakis dziwny świst dochodził???? to moze i spalił 10,9.....

pakistani 9100pln było akurat za evo(oczywiście literówka), jedno z czym się zgodzę to że prowadzący pierdolnął kapelucha z tym że sti jest wolniejsza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A spalanie 10.9 to pisalo ze tyle im wyszlow ich tescie,a jak bylo widac to sobie nawet pozwalali.

Loucyphere masz rację, niewielu ludzi czyta lub ogląda ze zrozumieniem...

ty, adwenczer, po pierwsze nie pisało tylko było napisane, po drugie te dane są katalogowe, prowadzący wyraźnie mówił że ciężko jest zejść poniżej 15 litrów

NO to po co pisac, ze w ich tescie auto spala 10,9 i mowic ze ciezko zejsc po nizej 15???

a co do pisowni to fakt- moj blad- dzieki za korekte.

aha

ladnie Ci wyszlo spolszczenie "adventure" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO to po co pisac, ze w ich tescie auto spala 10,9 i mowic ze ciezko zejsc po nizej 15???

To na planszy to były dane KATALOGOWE, podobnie jak masa, przyspieszenie i droga hamowania, oni tych wartości raczej nie mierzyli, podają ot tak do porównania, spalanie rzeczywiste też podali (nawet 40 litrów), nie rozumiem czego się czepiacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[NO to po co pisac, ze w ich tescie auto spala 10,9 i mowic ze ciezko zejsc po nizej 15???

 

Obejrzyj program jeszcze raz. Potem jeszcze raz. I tak do skutku. Na TVN Turbo jest pełno powtórek, powinno się udać. :?

Te nieszczęsne 10,9 podane było jako wartość katalogowa. Nie z ich testu. Ot, taka cyferka przepisana z tabeli danych. Co zresztą natychmiast było podkreślone.

A że takie pierdoły są w tabelach, cóż.... Sam przed chwilą sprawdziłem i faktycznie jako cykl mieszany jest 10,9.

http://www.subaru.pl/oferta/pdf/impreza_wrxsti.pdf

Więc co się rzucać, że prowadzący program podaje dane ze strony marki. Dobrze, że od razu wyjaśnia, jakie to bajeczki.

 

A co złego jest w nazwaniu spoilera „parapetem”? Sądzisz, że prowadzący nie wie, że to spoiler i tak na siłę próbuje to coś jakoś określić?

Cholera, będę musiał chyba zagłębić się w jakąś literaturę fachową, bo ja swój ciągle naleśnikiem nazywam, a przecież to zupełnie co innego…….

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł C, dla twojej informacji. Obie formy: "pisze" i "jest napisane" są już od jakiegoś czasu poprawne. Nie poprawiaj czegoś co jest dobrze ;)

 

Chyba twardego sprzęgła w życiu nie widzieli.
Porównując sprzęgło zwykłego auta stojącego w korku i Imprezy to sprzęgło Subaru jest twarde, a fakt, że są twardsze nie zmienia tego, że jest ono twarde, czyż nie ? :mrgreen:

 

Jesteście uprzedzeni, bo to polski program ! Wcale taki zły nie był.

Nie wiem tylko czy było takie światło, czy użyli jakiegoś niebieskiego filtru, przez który Impreza wyglądała szaroburo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niuniek, zapominasz, że dla Azraela "zwykłym dupowozem" jest np. WRX. :mrgreen:

 

Po puszczeniu sprzęgła w korku jest " :twisted: " ? Bo auto raz szarpnie i robi się tak przyjemnie cicho ? :mrgreen:

 

Bazylia, można zamiast "jest napisane" mówić "pisze". Też mi się to nie podoba, bo lubiłem poprawiać innych :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...