Skocz do zawartości

Największy przebieg Subaru na Forum


valdiiaga

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 16.02.2020 o 22:31, Dzixd napisał:
W dniu 16.02.2020 o 22:01, pablonas napisał:

@Wełniaczbędzie miał lada dzień okrągłą liczbę w swoim (a kiedyś moim ;) ) GT`95

 

w żabie?


czyli żaba została wtedy uratowana? Pamietam temat sprzedażowy, co za wspaniałe wieści! :applause:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Matizto nie ta Żaba. Żółta - nie wiem co się z nią dzieje. Chyba jeszcze jeździ. Jakiś czas temu była katowana w rallysprintach na dolnym śląsku więc tak źle z nią nie było :)
Wełniacz jeździ drugą Żabą - nadal zieloną (no w przeważającej większości ale to już wina Wełniacza :P ). I ta ostatnio 500k przekroczyła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, pablonas napisał:

@Matizto nie ta Żaba. Żółta - nie wiem co się z nią dzieje. Chyba jeszcze jeździ. Jakiś czas temu była katowana w rallysprintach na dolnym śląsku więc tak źle z nią nie było :)
Wełniacz jeździ drugą Żabą - nadal zieloną (no w przeważającej większości ale to już wina Wełniacza :P ). I ta ostatnio 500k przekroczyła :)

no ja miałem na myśli żółtą.

Niewiarygodne że jeszcze gdzieś się pokazuje. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Wrzuć foty - najlepiej całego z wnętrzem bo ciekaw jestem jak wygląda z takim przebiegiem i jaki jest stopień zużycia elementów:-)

W dniu 29.03.2020 o 22:30, Wełniacz napisał:

To po zmianie na letnie do Dębica Frigo HP 2 wysokich temperatur i prędkości nie lubi :/  Ale 25l gietek zrobił 505.000km :) z czego ok 300.000km na LPG :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto służy jako wół roboczy wozi deski i latawce i piach na kitesurfing, narty na stoki zimą i rower, lata bokami wszędzie gdzie się da :) wnętrze zostało zapylone lata temu na Wartowicach wyschnietym jeziorze koło Bolesławca... ale jeździ nadal. Rdza jest w mocnym stadium zaawansowania.. podeślę fotki ale mechanicznie auto śmiga i będzie śmigać ze mną dożywotnio :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...