Skocz do zawartości

czy ktos z dobroci by kasowal tak sobie emblematy STI itp


marcin3city

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jak w tytule co o tym sadzicie ?

 

Na allego jest np jedno autko co Pan mowi ze dla niepoznaki skasowano emblematy STI jaki w tym sens ?? chlapacze sa STI i to jeszcze niebieskie ?? CZy ktos by z was tak po dobroci zerwal i zamazal czy co kolwiek innego STI na dzrzwiach ?? i na klapie tyl pod parapetem lol

 

Czy brak STI na dzrzwiach jest juz wskazowka na poprawki lakiernicze ?? czy mozna go sobie od tak zerwac zmazac itp ??

 

http://otomoto.pl/subaru-impreza-wrx-st ... 08498.html

 

http://otomoto.pl/subaru-impreza-sti-35 ... 22547.html

 

co o tym sadzicie ... wiem ze zaraz ktos napisze po co tobie znaczki itp autko ma jezdzic a nie na znaczki sie patrzec ??

 

pozdro

 

Zakochany w STI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://otomoto.pl/subaru-impreza-wrx-sti-2-5-313km-prodrive-C24108498.html ten kokos sprzedaje sie juz z 4 lata w takim stanie jakim jest i cyklicznie przechodzi z rak do rak co rok :mrgreen: . Tak de facto to Szwajcar, ktory był gdzie nie gdzie poobijany i malowany, stad pewnie znikły oznaczenia itp. Ogolnie dobry materiał do zajeżdżenia na Kielcach.

 

Kiedys sie pytałem,poprzedniego właściciela, dlaczego ma taki wielki kurnik. Na co mi odpowiedział "Lepszy niż twój" :mrgreen:

 

Samochod miał chyba z 4 właścicieli na bank :wink:

Gadałem z jednym z właścicieli bo chciałem go kupić :mrgreen:

Powiedziałe, że sprzedaje bo żonie się nie podoba to "coś" na masce :twisted:

Czyli u wszystkich właścicieli przewija się temat kurnika...cos w tym musi być :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niebieskie subaru na złotych felach z spojlerami jak moje parapety w oknie i z kurnikiem że albatros by tam chętnie gniazdo założył,a koleś pisze że "dla niepoznaki usunięto znaczki STI" to co on qrfa chciał udawać? 1.6 FWD? się ja pytam?,pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niebieskie subaru na złotych felach z spojlerami jak moje parapety w oknie i z kurnikiem że albatros by tam chętnie gniazdo założył,a koleś pisze że "dla niepoznaki usunięto znaczki STI" to co on qrfa chciał udawać? 1.6 FWD? się ja pytam?,pozdro.

 

Pewnie 1,4 TSI :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niebieskie subaru na złotych felach z spojlerami jak moje parapety w oknie i z kurnikiem że albatros by tam chętnie gniazdo założył,a koleś pisze że "dla niepoznaki usunięto znaczki STI" to co on qrfa chciał udawać? 1.6 FWD? się ja pytam?,pozdro.

 

wlasnie a chlapacze od STI widoczne az na ksiezycu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie czasem usuwają oznaczenia. Ja osobiście zdjąłem wszystko z klapy prócz STI. STI laikowi i tak nic nie mówi a znawca rozpozna wersję i tak. Sądzę, że był ciulany, bo auto się "czyści" raczej do innego stylu, ale najlepiej to miernik w rękę i tyle.

Mój znajomy zawsze jeździł z miernikiem po auta a przed wyjazdem uzgadniał z właścicielem, że jeśli coś malowane to ten zwraca za paliwo.

Też tak robię :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że usunięte emblematy dają do myślenia ale nie przesądzałbym niczego na tej podstawie.

Ja mam STI bezwypadkowe, a znaczki ściągnięte bo lubię jak jest gładko. Nie ma żadnych naklejek (zderzak przedni, drzwi przednie) ani emblematów z tyłu na klapie. Został jedynie znaczek Subaru ale tylko dlatego, że po jego zdjęciu zostają dziury w klapie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój znajomy zawsze jeździł z miernikiem po auta a przed wyjazdem uzgadniał z właścicielem, że jeśli coś malowane to ten zwraca za paliwo.

Też tak robię :wink:

 

I wracają :?: :shock:

Mówi się albo gadaj prawdę, albo mam miernik i wp... :twisted::lol::lol::lol:

... i dziła :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem sami nie wiedzą co mają ,albo gatka ,takie przyszło :shock: i jest jaki jest i co mu zrobisz ,nic.

Ja raz byłem po takie auto co było w ogłoszeniu napisane że WRACAM PIENIĄDZE ZA PALIWO JEŚLI COŚ BĘDZIE NIE TAK ! i okazało się że sporo było nie tak sprzęgło zepsute już na wykończeniu ,biegi strasznie ciężko wchodził ale to nawet na wyłączonym silniku ,a najgorsze to że silnik nie jechał :!: ,nawet nie chciało mi się diaga wyciągać,bo byłem taki zły ,nie było to Subaru ,a auto grupy VAG1.9TDI

Koleś nawet z domu nie wyszedł, telefon wyłączył i miał nas w dupie ,auto było z chyba 43tyś i nie stare bo 2009r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos zdejmowania naklejek ...

 

Widziałem przedwczoraj nowego OBK ze zmienioną atrapą na taką typu "plaster miodu"

(są takie do Forestera z czerwonym napisem "sport").

Znaczek Plejad bardzo się odznaczał na takim tle.

Stałem na chodniku, a auto jechało wolno w sznurku innych i wyraźnie słyszałem, że to diesel.

Natomiast, brakowało na tylnej klapie napisu "Boxer-Diesel" :roll:

 

Też zdjął "dla niepoznaki" czy wstydzi się, że gnojownik :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...