Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

Skopalem wszystkich, naprawde wszystkich, ktorzy nawienli mi sie wczoraj pod maske, w nocy na trasie Mazury-Swinoujscie.

Osobowe, ciezarowe, autobusy, plugi - ALLES! I nie szalalem zbytnio bo chwilami na przeciwmgielnych gralem w ruska ruletke ze sniegiem jadac 40km/h. Jedno jest pewne, zadnego innego Subaru lub innego godnego przeciwnika nie bylo wiec wygralem JA! :-P Jestem BOGIEM!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaak, śnieg przywraca prawdziwy sens słów "kopanie leżącego". :mrgreen:

ojjj tak, bez AWD się można pochlastać :evil: wiem coś o tym :razz:

 

Ojjj taaak, jedzie sobie człowiek dzisiaj do pracy, spokojnie, 70 kmh, i dziwi się że wszyscy obok :razz: jadą 40... Potem przesiada się do służbowej ośki, na chwilę, i zaczyna rozumieć dlaczego aż 40.

Long live Subaru :!:

 

[ Dodano: Pon Sty 05, 2009 2:17 pm ]

... i kopać leżących, a co...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaak, śnieg przywraca prawdziwy sens słów "kopanie leżącego".

W takie dni, jak ostatnie, posiadacze subaru przeżywają dni chwały.

Dni, dla których kupują te wozy, choć jest ich w roku może z pięć :mrgreen:.

 

Z ręką na sercu - dokładnie tak dzisiaj rano pomyślałem - może tych dni jest raptem kilka w roku :razz: , ale właśnie dla nich warto :!: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj widziałem pana w Porsche Turbo z rejestracją W2 ADHD :D

 

a ja dziś chyba W1 ADHD ins Mercedes M-Klasse sehen haben :mrgreen: był taki adhd że zdjęcia nie można było zrobić!

 

Koleś ma kolekcje aut - jeszcze przynajmniej dwa Porsche 911 Turbo i M3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę z innej beczki. Nie zliczę ile od wczoraj aut, które wyprzedziłem przyświeciło mi światłami drogowymi. Kto by pomyślał, że w narodzie polskim taka świadomość drogowych pułapek i niebezpieczeństw, które mogą mnie - kierownika jadącego od nich szybciej - czekać na drodze.

 

Oczywiście najbardziej migają ci którzy jadą najwolniej (nawet po suchutkim asfalcie) i bez świateł/ze światłami w kosmos/inne dziwne konfiguracje oświetlenia.

 

Cieszy, że duch odpowiedzialności za bezpieczeństwo innych w narodzie nie ginie... szkoda, że tylko zimą. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

citan, ja mam inną teorię na ten temat ;) Im zwisa i powiewa Twoje bezpieczeństwo tylko wyprzedzając ich sprawiasz, że zbliża im się kupa do gaci - powodujesz boczne podmuchy przy tak niebezpiecznych warunkach drogowych, wyskakujesz nagle z boku, tragedia ;)

Ja tam nie wiem jak to jest, że jak coś spadnie z nieba, to zaraz ludziom włączają się ograniczniki do 20km/h.... dzisiaj wyprzedziłem kilka razy krótkie kolumny samochodów jadące za L'ką (którą akurat rozumiem), ale droga pusta, trochę błotka i panika... a ja mam tylko RWD ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojjj taaak, jedzie sobie człowiek dzisiaj do pracy, spokojnie, 70 kmh, i dziwi się że wszyscy obok :razz: jadą 40... Potem przesiada się do służbowej ośki, na chwilę, i zaczyna rozumieć dlaczego aż 40.

Ty sie ciesz, ze 40. Ja dzis do pracy 8km jechalem ponad godzine. A i tak wykorzystalem wszystkie znane mi skroty i przelaje (cale 2 ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...