Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

Krebelka napisał/a:

i do grona warwsiawskich lanserow znad rzeki Muchawki

 

 

NOKAUT

 

 

 

ale o so chodzi z tą Muchawką, lece sobie wczoraj z Terespola na Warszawe, patrze a tam niebieski napis "rzeka Muchawka", no to mi sie przypomniało że ktoś juz kiedys wspominał tą nazwe na forum, problem w tym że bliżej tej Muchawce do kałuży niż do rzeki :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna chamska aluzja w kierunku mojej kobiety i Cie stad wyprosze.
gra sie tak, jak na to przeciwnik pozwala :roll: :mrgreen:
Forseks jest trzecim bratem Mroczkiem? Hmmm, nie pomyślałem o tym, ale fakt: wygląda podobnie i styl też ten sam .

przypominam, ze bracia Mroczkowie pochodza z mojego rodzinnego miasta Siedlce, zatem nawet nie zamierzam sie wypierac :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przypominam, ze bracia Mroczkowie pochodza z mojego rodzinnego miasta Siedlce

 

O tym właśnie pisał Cytryniak - on może nie wygląda zbyt przekonująco, ale to inteligentny chłopak i innym inteligentnym wystarczyło skojarzenie rzeki Muchawki z Siedlcami, a potem "dokojarzenie" do tego wspomnianych przez Cytryniaka znanych Siedlczan braci Mroczków, w tym trzeciego ukrytego, który znany jest z poruszania się wozem na numerach WS xxxxx :mrgreen:.

 

Ale dzięki, że nam wytłumaczyłeś... :roll:

 

:mrgreen:

 

PS Chojny jest usprawiedliwiony - on ma prawo nie wiedzieć, że forseks ma numery WS xxxxx :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto dobrze daje dwa razy daje

mowi sie kto szybko daje, ale ani jedno, ani drugie nie pasuje mi do Krebelki. i cale szczescie dla wszystkich mezczyzn :twisted::mrgreen:

 

I tu sie mylisz :mrgreen: Nie sadz wszystkch po swoich doświadczeniach

To jest tak jak z tym aby " Wilk był syty i owca syta " :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowi sie kto szybko daje, ale ani jedno, ani drugie nie pasuje mi do Krebelki. i cale szczescie dla wszystkich mezczyzn

Za to poszedł pasek.

gra sie tak, jak na to przeciwnik pozwala

A to, przyznaję, mnie zaskoczyło. Kobieta przeciwnikiem?? Hmm, wychowywaliśmy się w innych warunkach....

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dalem 18ki do lakierowania i znowu wlozylem obuwie 19kowe. Jestem teraz kopany przez wszystko co sie rusza, bo na tych felach to wypada tylko powoli i dostojnie lansowac sie po ulicach 8)

 

 

 

No moze wleke sie tez dlatego, ze musze uwazac na dziury :mrgreen:

 

 

Ale powiem Wam, ze nawet jak do pieknych te fele nie naleza, to bardzo, ale to bardzo przyciagaja wzrok :twisted: jeszcze w ta piekna sloneczna pogode to swieca sie jak psujaja!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aldenka, juz gdzies byly ;) tyle ze na zdjeciach to sie srednio prezentuja i obiektywnie na prawde nie sa ladne, ale bling-bling factor jest dosc wysoki :mrgreen:

 

 

:arrow: http://www.facebook.com/photo.php?pid=1 ... =676429909

 

 

 

PS nowy grill zalozony, niedlugo zrobie jakies fotosy :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Than_Junior napisał/a:

 

PS nowy grill zalozony, niedlugo zrobie jakies fotosy :twisted:

 

Ty ten grill to zakładasz już chyba rok

 

pewnie jest tak samo murzyński jak felgi. Też bym miał opory i rok by mi zeszło z założeniem czegoś takiego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem teraz kopany przez wszystko co sie rusza, bo na tych felach to wypada tylko powoli i dostojnie lansowac sie po ulicach

Żal mi Cię chłopaku, ale cóż, sam sobie zgotowałeś taki los.

Żeby nie móc sobie normalnie pojeździć, nie nie mieści mnie się to w głowie. Koniec świata się zbliża nieuchronnie.

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

[ Dodano: Sob Lip 12, 2008 3:45 pm ]

rozumiem ze aby uniknac paska wystarczy wykuc numery rejestracyjne modow albo wytatulowac

Taaa, jeden taki mój znajomy z dawnych lat miał na tenisie( :wink: ) wytatuowany napis "milicjant" - fakt najprawdziwszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...