Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

A ja dzisiaj zostałem sprowokowany przez jakiegoś TDCI. Mondeo znaczy. Kombi. Jechałem sobie za nim lewym pasemi czekałem, aż grzecznie zjedzie. Nie ciśnieniowałem go, bo wyprzedzał. W końcu zjechał, ale postanowił mi dać lekcję i po zajęciu prawego pasa zaczął przyspieszać. Pewnie sobie pomyślał, że udowodni mi, że niepotrzebnie go chciałem wyprzedzać skoro mam samochód, który wygląda na odwróconą trumnę i gdzie-mi-tam-do-nowoczesnego-Forda-klasy-wyższej.

Opóźniłem troszkę zmianę biegu na piąty. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CLK 500 ma chyba 306 KM i prawie 1700 kg wagi

_________________

 

http://www.mercedes-benz.pl/content/pol ... .0004.html

 

a ja takie cus znalazlem

 

http://www.autocentrum.pl/go/367__autos ... _4224.html

 

 

tylko z napedem im sie popierdaczylo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to glupio zabrzmi ale skopałem dziś Pana w Skodzie Fabii :mrgreen: Oczywiscie by mnie wyprzedził ale na odcinku 200-300 metrów był mój.

Dobrze ze swiatla byly to moge sie pochwalic na forumowni :mrgreen::twisted:

Ps. Zeby nie bylo ze sie nie chcial scigac bo sam zaczal i deptal ta Skodzinke :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blue76 mogl smialo skilowac tego Merca. Wystarczyl przeciez ulamek sekundy zeby wczesniej ruszyl a jak jeszcze lekko strzelil ze sprzegla to 5.0V8 zostalo daleko w tyle. Dopiero powyzej setki te mercedesy sa okrutnie szybkie.

Jakis czas temu ustawilem sie z CL500 i do ok. 100km/h bylem delikatnie z przodu. Merole maja slaby sam start ale jak sie bujnie to wtedy przerabane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blue76 mogl smialo skilowac tego Merca. Wystarczyl przeciez ulamek sekundy zeby wczesniej ruszyl a jak jeszcze lekko strzelil ze sprzegla to 5.0V8 zostalo daleko w tyle. Dopiero powyzej setki te mercedesy sa okrutnie szybkie.

Jakis czas temu ustawilem sie z CL500 i do ok. 100km/h bylem delikatnie z przodu. Merole maja slaby sam start ale jak sie bujnie to wtedy przerabane :)

 

fakt - scialem sie TurboWanna z SLK500 - i do 100 km/h byl sporo z tylu - powyzej zaczal mnie dochodzic i troche wyprzedzil, ale nie za duzo - do 160 byl tak z 1,5 dlugosci przede mna ale nie odchodzil mi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to glupio zabrzmi ale skopałem dziś Pana w Skodzie Fabii

cyt.

"W nawiązaniu do słów p. Wisławskiego z przemowy przed Cynamonowym Slajdem, w którym - zresztą słusznie - stwierdził, że ściganie się przez posiadaczy subaru (i, powiedzmy, ekwiwalentów typu evo czy cossie) z innymi samochodami w mieście to jak kopanie leżącego"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MARKO RALLY, no właśnie! Widzę, że Ty rozumiesz istotę tego wątku. Na tym właśnie on ma polegać: nie na ulicznych ścigankach z mniej-więcej równrzędnymi przeciwnikami (od tego jest dział "Kills Road & Street" na sr.pl), a na kopaniu takich, którzy przegraliby z nami nawet wówczas, gdybyśmy jechali na wstecznym i to z zawiązanymi oczami :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chyba, że im się nie chciało...

 

Powiedziałbym raczej: "no chyba, że gówno wiem o motorach i nawet nie wiem, z czym się ścigałem i czy to coś w ogóle miało szansę mnie skopać / czy ja zdążyłbym przeczytać tylną rejestrację tego czegoś, gdyby zechciało mu się rozpędzić" :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...