Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

moderatorzy na forum subaru- fabia rs, evo X, audi a4 :wink: (tak wybiórczo :razz: )

 

O, przepraszam: ja mam pięknego niebieściutkiego STI na złotych felgach. Jak sprzedam STI i nie kupię kolejnego subaru, zrzeknę się roli moda...

 

 

 

 

...albo i nie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś na spocie forumowym na stacji na Górczewskiej w Wawie koleś podjechał BMW serii 3 rocznik późne lata 80 i próbował kręcić bączki co się zamieniło w mielenie wewnętrznym kołem z tyłu... na co jeden z wtedy zgromadzonych forumowiczów zakrzyknał głosem gromkiem "Te koleś, kup se szperę", a że ów jegomość rzeczony miał chyba uchylone okno to wycofał się na z góry upatrzone pozycje w niebycie naszej świadomości w trybie natychmiastowym ;)

 

Pamietam, pamietam ;) Pozniej podobała mi sie jazdza po zaśnieżonej Gorczewskiej. Prawie skillowales mnie ta bryla sniegu rzuconą spod kół Forda ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moderatorzy na forum subaru- fabia rs, evo X, audi a4 :wink: (tak wybiórczo :razz: )

 

O, przepraszam: ja mam pięknego niebieściutkiego STI na złotych felgach. Jak sprzedam STI i nie kupię kolejnego subaru, zrzeknę się roli moda...

 

 

 

 

...albo i nie :mrgreen:

Spróbuj się na Evo przesiąść to sami Cię wyrzucimy :lol::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

man111 - wstydź się - popsułeś chłopakowi wieczór - ...A juz był w ogródku,...."

 

Hmmm... Wyszlo ze mnie goralskie pochodzenie :oops: Ale jesli byly to Gaski to i tak pewnie puscil scieme, ze nie chcial mi robic wstytu i dostal przepustke do... szczescia :razz: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drogie kolezanki i koledzy! czy jesli ktos tam tak troszke delikatnie kiedys skopal subaru to tez moze napisac, czy juz to bedzie nie na miejscu i od razu dostanie bana? :P

erixon, chyba wolnego ssaka albo Tribecę a może Adamus wiózł meble do domu :razz: :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drogie kolezanki i koledzy! czy jesli ktos tam tak troszke delikatnie kiedys skopal subaru to tez moze napisac, czy juz to bedzie nie na miejscu i od razu dostanie bana? :P

erixon, chyba wolnego ssaka albo Tribecę a może Adamus wiózł meble do domu :razz: :wink: :mrgreen:

 

adamus wiozl meble wczoraj - ale nie subaru tylko supercharged monster kangoo i nie do domu tylko do kolezanki :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no akurat nie wiem jaki to byl ssak, wolny czy szybki, ale w kazdy razie kierownik sie zdziwil, ze nieco leciwy seat robi z niego wiatrak. dokladnie to byl jeden z nowszych foresterow, z tylu niestety go nie ogladalem wiec nie powiem co tam sie kotlowalo pod maska ;) mam nadzieje, ze uda mi sie zakupic impreze gt, w innym razie bede zmuszony kupic ibize o osiagach porownywalnych z nowymi sti ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż ja niniejszym chciałem serdecznie pozdrowić przemiłego młodzieńca w nowym czarnym Porsche 911. Tablicę rejestracyjną miał cośtam MTM :twisted:

 

Otóż pan po wymienieniu kurtuazyjnych kiwek na światłach skopał mnie niemiłosiernie...poczekał życzliwie i...skopał mnie drugi raz :mrgreen:

 

Pozdrowiliśmy się następnie serdecznie i rozjechaliśmy w swoje strony :mrgreen:

Doprawdy aż było miło zostać skopanym tak kulturalnie...

 

 

Ja chcę Porsche!!!!!! :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż ja niniejszym chciałem serdecznie pozdrowić przemiłego młodzieńca w nowym czarnym Porsche 911. Tablicę rejestracyjną miał cośtam MTM :twisted:

 

Otóż pan po wymienieniu kurtuazyjnych kiwek na światłach skopał mnie niemiłosiernie...poczekał życzliwie i...skopał mnie drugi raz :mrgreen:

 

Pozdrowiliśmy się następnie serdecznie i rozjechaliśmy w swoje strony :mrgreen:

Doprawdy aż było miło zostać skopanym tak kulturalnie...

 

 

Ja chcę Porsche!!!!!! :twisted:

 

I dobrze Ci tak :twisted::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Porsche :!: Sanki dostaniesz na gwiazdkę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...