Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj rano. Trasa Garwolin -> Warszawa. Przed Zakrętem czarne Audi A4 1.9 TDI próbuje wszystkich wyprzedzać prawie ładując się w koparkę skręcającą w lewo. Potem za światłami siedzenie na ogonie. Zatrzymuje się koło mnie na kolejnych światłach. W środku jakiś świerzo-upieczona-kadra-kierownicza-w-błękitnej-koszuli. Start. Ja z prawego, on z lewego. W jakiejś odległości przede mną coś na prawym pasie, więc się przed niego władowałem w bardzo bezpiecznej odległości. :mrgreen: Potem odpuściłem, bo wiozłem 4 kobiety. Ale on też już jechał grzecznie :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rano. Trasa Garwolin -> Warszawa. Przed Zakrętem czarne Audi A4 1.9 TDI próbuje wszystkich wyprzedzać prawie ładując się w koparkę skręcającą w lewo. Potem za światłami siedzenie na ogonie. Zatrzymuje się koło mnie na kolejnych światłach. W środku jakiś świerzo-upieczona-kadra-kierownicza-w-błękitnej-koszuli. Start. Ja z prawego, on z lewego. W jakiejś odległości przede mną coś na prawym pasie, więc się przed niego władowałem w bardzo bezpiecznej odległości. :mrgreen: Potem odpuściłem, bo wiozłem 4 kobiety. Ale on też już jechał grzecznie :razz:

 

Nie ma niczego bardziej okrutnego od killowania starym legacy turbo kombi, no po prostu nie ma :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma niczego bardziej okrutnego od killowania starym legacy turbo kombi, no po prostu nie ma :twisted::mrgreen:

 

Taaa. Kocham ten samochód za jego niepozorność. Zauważyłem, że jakoś dziwnie działa na wyprzedzane Volvo i Mondeo. Ale ostanio popatrzyłem na niego z tyłu i chyba ich rozumiem. Też chciałbym wiedzieć co tak szybko przejechało. Te napisy są mało czytelne :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa. Kocham ten samochód za jego niepozorność. Zauważyłem, że jakoś dziwnie działa na wyprzedzane Volvo i Mondeo. Ale ostanio popatrzyłem na niego z tyłu i chyba ich rozumiem. Też chciałbym wiedzieć co tak szybko przejechało. Te napisy są mało czytelne

 

Dooobre :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa. Kocham ten samochód za jego niepozorność. Zauważyłem, że jakoś dziwnie działa na wyprzedzane Volvo i Mondeo. Ale ostanio popatrzyłem na niego z tyłu i chyba ich rozumiem. Też chciałbym wiedzieć co tak szybko przejechało. Te napisy są mało czytelne :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Kiedyś taki walor miał też Forester Turbo. Nikt się nie spodziewał, co ta pokraka może. Niestety w tej chwili jest już na tyle popularny w PL, że trudniej o niespodzianki. Stary Legacy Turbo to super cicho-ciemniak. Pewnie większość wyprzedzanych zastanawia się co to było? Może Daewoo Espero? :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A taki: przed zwężeniem na Modlińskiej w kierunku Jabłonny; ja na prawym, na lewym karkowóz z naklejkami Grand Prix (z całym szacunkiem) Garwolina czy jakoś tak; kark depcze pedał i puszcza wode z kierwnicy; wreszcie przed nami wolne, prawie ruszamy... do szyby szybko przykładam CERTYFIKAT SJS (I-go stopnia...!) i nonszalancko wychodzę na jedynce do zwężenia! Maracana wstaje z miejsc!! Zatrzymuję się na sesję foto, dzień będzie udany. Tylko co ten budzik mi tak napieprza w ucho...

 

M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz koledze nie był w stanie przeczytać :cool:

 

Musisz wolniej jezdzic. :cool: A swoja droga, bylem pewien ze ktos Cie predzej czy pozniej upoluje. :mrgreen: :wink:

 

Przecież jeżdzę bardzo wolno, a gdzie na tych ulicach można się rozpędzić ... teraz podobno na Al. Niepodległości o godz. 18.15 rozwija się największe prędkości :lol: w końcu jest remont Puławskiej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...