Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

16_VALVE, a Ty na tym rondzie zwalniałeś cosik?

 

a probowales kiedys wjechac w rondo duzym Iveco z predkoscia 130 km/h? az tak odwazny nie jestem :D

 

 

a mozna w tym dziale pisac jak zostalo sie skopanym ? :D

 

jechalem wczoraj do pracy, droga 2 pasmowa. Najpierw obwodnica spokojnie kolo 90-100km/h. NA rondzie musialem przepuscic auto... nowiutki Nissan Skyline GTR. Ale gosc tez jechal spokojnie... do czasu. Po wyjedzie za miasto jechalem za nim jakies 140km/h ale blokowaly go jakies auta. Jak wkoncu zrobilo sie pusto to opadla mi szczenka jak odjechal zostawiajac troszke czarnego dymku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj jakieś a4 na sterydach i estońskich blachach. Audi było bez dodatkowych oznaczeń (silnika) czyli jakiś cichociemny. Nie dość, że został skopany, to potem, gdy dojechał na światła, na których stałem, ustawił się na pasie na wprost i do skrętu, bo kolejka była krótsza. Okazało się jednak, że skręcić chce więcej samochodów, niż przewidział i go przyblokowali - w ramach ostatecznego wykazania wyższości subaru to ja go wpuściłem na swój pas :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ramach ostatecznego wykazania wyższości subaru to ja go wpuściłem na swój pas

Wiesz co? To już nie ma nic wspólnego z kopaniem leżącego, to zwykły sadyzm.

Pozdrawiam

 

 

 

 

 

 

;) :mrgeen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16_VALVE, a Ty na tym rondzie zwalniałeś cosik?

 

a probowales kiedys wjechac w rondo duzym Iveco z predkoscia 130 km/h? az tak odwazny nie jestem :D

 

 

a mozna w tym dziale pisac jak zostalo sie skopanym ? :D

 

jechalem wczoraj do pracy, droga 2 pasmowa. Najpierw obwodnica spokojnie kolo 90-100km/h. NA rondzie musialem przepuscic auto... nowiutki Nissan Skyline GTR. Ale gosc tez jechal spokojnie... do czasu. Po wyjedzie za miasto jechalem za nim jakies 140km/h ale blokowaly go jakies auta. Jak wkoncu zrobilo sie pusto to opadla mi szczenka jak odjechal zostawiajac troszke czarnego dymku :D

dym z opon jest bialy :mrgreen:

 

-- 2 lut 2011, o 13:36 --

 

... w ramach ostatecznego wykazania wyższości subaru to ja go wpuściłem na swój pas :twisted:.

To już nie jest kopanie, to jest totalne destrukcyjne upokarzanie :twisted:

i dobrze :mrgreen: :wink:

To jest poprostu dobijanie skopanego. :evil: I moze jeszcze liczysz na rozgrzesznie :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ siewcu .. no racja, jakos tak z rozpedu ... ale kazdy wie ze to i tak zawsze bedzie skyline :D tak jak i impreza u Subaru :]

 

a przy okazji...

 

wczoraj wracajac z pracy 2 pasmowka jadac okolo 130 km/h wyprzedzila mnie biala Celica GT4, ( dosyc ladna na bialych 17'' ). Ale jakos specjalnie nie zareagowalem .. po chwili jadac nadal swoim tempem dogonilem go i przez chwile jechalem za nim. Ale nagle jednak wlascicielowi GT4 ambicje wzrosly i zaczal cisnac, tak wiec cala 2 pasmowke przelecielismy z predkosciami ok 220-230 :) kopania w sumie nie bylo zadnego, ale fajnie sie jechalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zawiedziony stawialem na "przeorana" :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: TBZ

Widać, że z poprawną polszczyzną jesteś na bakier...

Przeorana to żona Przeora, a nie siostra (jak sama nazwa zresztą wskazuje 8) ), podobnie jak żona popa to poparzona (zwracam uwagę na jakże piękną oboczność "ż" do "rz", prawda Hogi? :P ), a żona draba to drabina. W tym jakże pięknym językowym kontekście wypada jedynie wspomnieć, że walonki, to nie jest pogardliwe określenie pewnych typów dziewcząt...

 

 

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...