Skocz do zawartości

Naprawa powypadkowa ww okolicach Warszawy


mikeanonim

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!

 

jestem od ponad roku bardzo zadowolonym użytkownikiem Imprezy GD z 2007roku.

 

Niestety w dniu dzisiejszym, TIR z naczepą postanowił zrobić drobny lifting lewego boku mojego auta.

20120130834.jpg

20120130837.jpg

20120130839.jpg

 

samochód jest przerysowany od początku do końca... które ASO ma najlepszą blacharnie i lakiernie? a może jakiś warsztat niezależny?

nie szukam oszczędności i chcę żeby wszystko było zrobione idealnie. Szkoda będzie robiona z OC sprawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samochód jest przerysowany od początku do końca... które ASO ma najlepszą blacharnie i lakiernie? a może jakiś warsztat niezależny?

Ja robilem swoja Impreze (wczesniej tez i inne samochody) u Adamskiego (ASO) w Lomiankach - bylem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób u Wyszomirskiego na Parowcowej-ma autoryzację hondy i toyoty,zajmuje się także remontem i renowacją samochodów zabytkowych,ale też naprawą zwykłych Porsche,Aston Martin,Maserati itp. jeżdzidełek.Jakość super,ceny rozsądne.Będzie pan zadowolony. :D

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób u Wyszomirskiego na Parowcowej-ma autoryzację hondy i toyoty,zajmuje się także remontem i renowacją samochodów zabytkowych,ale też naprawą zwykłych Porsche,Aston Martin,Maserati itp. jeżdzidełek.Jakość super,ceny rozsądne.Będzie pan zadowolony. :D

 

i na dodatek mam dość blisko...

 

jutro tam zadzwonię...

 

dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś szkodę, też z zestawem, gdzie ciągnik, naczepa i kierowca mieli ubezpieczenia w różnych firmach z byłego ZSRR (a nawet z różnych państw).

 

Policjant był na tyle miły, że oprócz notatki skserował mi dokumenty sprawcy. Ułatwiło to sprawę, ale oczywiście nie było do końca zgodne z przepisami ;)

 

Robiłem przez swoje AC, a potem oni występowali do tamtej firmy ubezpieczeniowej o zwrot.

 

Okazało się, że żadna z tamtych firm już nie istniała. Zbankrutowały.

W związku z tym PZU obciążyło Fundusz Ubezpieczonych.

 

Dla mnie to było najszybsze rozwiązanie, a już firmy się przerzucały papierami.

 

Zrób u Wyszomirskiego na Parowcowej-ma autoryzację hondy i toyoty,zajmuje się także remontem i renowacją samochodów zabytkowych,ale też naprawą zwykłych Porsche,Aston Martin,Maserati itp. jeżdzidełek.Jakość super,ceny rozsądne.Będzie pan zadowolony.

Też słyszałem pozytywne opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś szkodę, też z zestawem, gdzie ciągnik, naczepa i kierowca mieli ubezpieczenia w różnych firmach z byłego ZSRR (a nawet z różnych państw).

 

Policjant był na tyle miły, że oprócz notatki skserował mi dokumenty sprawcy. Ułatwiło to sprawę, ale oczywiście nie było do końca zgodne z przepisami ;)

 

Robiłem przez swoje AC, a potem oni występowali do tamtej firmy ubezpieczeniowej o zwrot.

 

Okazało się, że żadna z tamtych firm już nie istniała. Zbankrutowały.

W związku z tym PZU obciążyło Fundusz Ubezpieczonych.

 

nie strasz mnie... wolałbym, żeby nic takiego się nie wydarzyło. chce oddać jak najszybciej auto do naprawy, odebrać i zapomnieć o sprawie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy kierownik z zagramanicy może nie przyjąć mandatu? :roll: ... to dopiero byłaby jazda... moja sprawa się prawie 1,5 roku w sądzie ciągnęła.

 

Jak to jest z ruskimi tirowcami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób lepiej w ASO (Adamski zdecydowanie...), bo wtedy zachowasz gwarancję na perforację blachy. Miałem takie samo auto jak Twoje i z owej gwarancji korzystałem (zapewne wkrótce zacznie Ci wychodzić rdza wokół uszczelki bagażnika).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem jaką kwotę wyliczy ASO za naprawę?Gdyby to nie była tajemnica daj znać :wink:

 

 

jak tylko będę miał wycenę, to pochwalę się kwotą!

 

-- Śr lut 01, 2012 8:21 pm --

 

Zrób lepiej w ASO (Adamski zdecydowanie...), bo wtedy zachowasz gwarancję na perforację blachy. Miałem takie samo auto jak Twoje i z owej gwarancji korzystałem (zapewne wkrótce zacznie Ci wychodzić rdza wokół uszczelki bagażnika).

 

pierwszy właściciel zaniedbał przeglądy nadwozia przez pierwsze dwa lata, więc po gwarancji na blachy i tak już mogę zapomnieć.

 

na razie nie mam śladów korozji wokół uszczelki bagażnika, ale za to była nad tylną szybą... :shock:

samochód do tej pory nietknięty, a rdza pojawia się w miejscu, gdzie zdecydowanie bym się jej nie spodziewał...

od czasu tej naprawy (bardziej zwracam uwagę :wink: ) widziałem jedną imprezę hawka z rdzą nad tylną szybą, zatem to chyba jakaś wada serii ( tamten też był z 2007roku ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mikeanonim, Ty sie lepiej martw żeby z tych uszkodzen szkoda całkowita nie wyszła ,bo wtedy trzeba będzie u pana Kazia robić ,a nie w ASO :roll:

Wartość auta jakieś 35kpln - szkoda wyjdzie pod 30kpln :arrow: zostanie tylko bezgotówkowa naprawa do wartości auta ,więc powinno być OK. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mikeanonim, Ty sie lepiej martw żeby z tych uszkodzen szkoda całkowita nie wyszła ,bo wtedy trzeba będzie u pana Kazia robić ,a nie w ASO :roll:

Wartość auta jakieś 35kpln - szkoda wyjdzie pod 30kpln :arrow: zostanie tylko bezgotówkowa naprawa do wartości auta ,więc powinno być OK. :mrgreen:

 

Sądząc po zdjęciach nie jest chyba tak tragicznie. Wymiana elementów blacharskich całego boku z lakierowaniem raczej nie jest aż tak dużo warta... :roll:

 

na razie nie mam śladów korozji wokół uszczelki bagażnika, ale za to była nad tylną szybą... :shock:

samochód do tej pory nietknięty, a rdza pojawia się w miejscu, gdzie zdecydowanie bym się jej nie spodziewał...

od czasu tej naprawy (bardziej zwracam uwagę :wink: ) widziałem jedną imprezę hawka z rdzą nad tylną szybą, zatem to chyba jakaś wada serii ( tamten też był z 2007roku ).

 

To dziwne, u mnie nie było najmniejszego śladu rdzy nad tylną szybą, za to mnóstwo wokół uszczelki bagażnika (uznana naprawa w ramach gwarancji). Podobnie zresztą w moim WRX-ie z tego samego rocznika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w OBKu były 1 drzwi, błotnik, zderzak, lampa, felga do wymiany, lusterko chyba też... maska do naprawy. Zajrzę z ciekawości w wycenę naprawy OBKa, na nowych częściach wszystko było robione.

Ale 25 to chyba przesada :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, u Ciebie był błotnik przód ,który kosztuje 600 -700zł ,tu jest jeszcze tył którego wymiana kosztuje z 1500zł + blacha koło 3,5kpln

 

-- 1 lut 2012, o 23:05 --

 

W tamtym roku mojemu szwagrowi w WRXie 06,koles zajechał droge ,zepchnąl na barierki (cały bok) i przywalił lekko w przód :arrow: koszt naprawy MTU ponad 67kpln :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

który kosztuje 600 -700zł

 

Nawet nie... chyba, że z nadkolem :wink:

 

Sprawdziłam i najdroższa była felga, która zresztą mi zalega w piwnicy :wink: ... no i oczywiście te plastikowe osłony na drzwi :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...