Skocz do zawartości

KRĘCIOŁEK WIELICKI KU PAMIĘCI J.KULIGA I M.BUBLEWICZA 19.II


ALEX

Rekomendowane odpowiedzi

Jak mi nic ważnego nie wypadnie to wystartuję. Rozmawialem wlaśnie z organizatorem i nie wykluczone, że zgloszenia będą przyjmowane przed samym rajdem. Dokladne info mają być w najbliższych dniach na stronie internetowej.

 

Dawid to trzeba bedzie jakies swiczenia na pachonskiego zrobic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 104
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pewnie sie zjawie, ale bede kibicował, może bym i chętnie się pobawił jako zawodnik ale nie chce żeby mnie objechały maluchy i seicenta :lol: , moje opony to jakiś koszmar niedość że zużyte w 80% ( SJS - BEDNARY), to jeszcze szerokie 225/45R17 Continental ( straszna porażka) nie polecam nikomu nawet jak były w miarę dobre :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alex, możesz mnie tam jakoś wpisać...

Wszyscy zainteresowani niech najlepiej dzwonią na podany wczesniej numer komórkowy!!!Ja nie jestem zaangażowany w organizację imprezy!!!Cieszę się, że na imprezie zobaczymy znowu forumowiczów :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem na numer podany w ogłoszeniue... Jest to owszem numer kontaktowy, jednak nie przyjmują (nie preferują) zgłoszeń przez telefon... Więc każdy kto chce brać udział musi być wcześniej na miejscu.... wskazana jest godzina 8:00. :twisted: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos napisac jaka tam bedzie nawierzchnia(nie chodzi o to czy snieg czy nie :mrgreen: tylko o to czy asfalt czy szuter) i jak taka proba wyglada, jest ciasna ? czy uzywa sie tylko 1 biegu czy 2 tez?

Jesli nie pojade do zakopca to moze sie wybiore, zastanawiam sie tylko czy startowac(nie bardzo mi sie to widzi jesli jest szuter, kamienie itp.) czy tylko popatrzec i wtedy przyjechac firmowka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos napisac jaka tam bedzie nawierzchnia(nie chodzi o to czy snieg czy nie :mrgreen: tylko o to czy asfalt czy szuter) i jak taka proba wyglada, jest ciasna ? czy uzywa sie tylko 1 biegu czy 2 tez?

Jesli nie pojade do zakopca to moze sie wybiore, zastanawiam sie tylko czy startowac(nie bardzo mi sie to widzi jesli jest szuter, kamienie itp.) czy tylko popatrzec i wtedy przyjechac firmowka.

Po pierwsze musisz koniecznie przyjechać :!: Myslę, że ze sniegiem nie będzie problemu, ponieważ plac jest zamknięty na cztery spusty i będzie (tak było ostatnio) otwarty dopiero w dniu imprezy. Gdyby "zniknął" śnieg to nie odsłoni nam się ziemia tylko zmęczony asfalt. W każdym razie nie trzeba się obawiać o samochód. Czy trasa będzie ciasna? Nie wiem, ale Subarakiem napewno przejedziesz bez problemu. Jestem ponadto przekonany, że będziesz musiał sie zmusic do wysiłku....i kilkukrotnie wrzucić 2kę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba niestety tylko jako widz... :x Sierra jutro się wybiera na rehabilitację, ale mechanik twierdzi, że jest to niewykonalne aby do soboty zdołał skończyć... :| Jednak wiem, że ten gość, rzeczy niewykonalne zjada na śniadanie więc cień szansy pozostaje... :twisted: to jeszcze wszystko zależy jak i kiedy przyjdzie mi pensja... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...