Skocz do zawartości

KRĘCIOŁEK WIELICKI KU PAMIĘCI J.KULIGA I M.BUBLEWICZA 19.II


ALEX

Rekomendowane odpowiedzi

Impreza bardzo fajna gratulacje dla Alexa

Dziękuję!!!Nie zapominajcie o gratulacjach dla pozostałych forumowiczów.....siedzieli mnie na ogonie ..... Na Plejadach będzie naprawdę ciekawie :DGratulacje :!: No i najważniejsze, że pierwsze trzy wyniki uzyskane na samochodach Subaru :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 104
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gratulacje dla Alexa za zwycięstwo, a także dla Aflinty za "pudło" w klasie :D - przepraszam, jeśli na liście wyników przeoczyłem innych forumowiczów (?/?).

 

Przy okazji pytanko - odpowiedź ew. proszę na priv - czy Mariusz Glac, który w SI załapał się za plecy Alexa, jest komuś bliżej znany? Pytam - bo to może być brat (?) mojego kumpla z dawnych lat... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ja teraz na wyniki spojrzałem i chyba największe gratulacje się należą Aflincie!....... 3 miejsce w klasie na 10 aut a w tyle zostały m.in. Opel Astra 2.0 Renault Clio 2.0

Opel Kadett GSI Fiat Bravo 2.0 ........ dla mnie bomba! serio bez wazeliny 8) .....

 

matt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej co próbował wykonać... w sumie to chyba sam nie wiedział, bo wyglądało to jakby czegoś szukał tylko sam nie wiedział czego, co zaowocowało tym że przejazdy były nijakie i bez jakichkolwiek fajnych momentów, jedyne co mu wyszło to przyspieszanie na prostej... - takie są moje odczucia, ciekawe czy matt i reszta je podzielą

 

co do aflinty to kolejny raz potwierdził, że jest cichociemnym zawodnikiem - jak wjeżdżał to miejscowe buraki się zaczęły śmiać że takie kombi wjechało, ale po chwili jakoś szybko przestali komentować 8) a jak poszedł bokiem obok mnie to już w ogóle... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla wszystkich uczestnikow oraz forumowej elyty :twisted:

Szkoda, ze nie moglem zostac na drugi przejazd ale powod opuszczenia imprezy byl rowniez szytny... jechalismy z GRAFem ogladac czerwona Impreze 2.0 przy Czeskiej granicy 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza naprawdę świetna. Aflinta pokazał że kombi też potrafi. Brawa dla Jaśka i Alexa - świetna robota. Panowie zgarnęli 3 puchary w imieniu forum. Szkoda że większość przejazdów pokazowych to kapa, zwłaszcza te początkowe. Pierwsza reakcja: "eee... to miał być pokaz?"

 

http://lechu81984.w.interia.pl/060219_153208.jpg

http://lechu81984.w.interia.pl/060219_153246.jpg

http://lechu81984.w.interia.pl/060219_153304.jpg

 

Jakość fotek nienajlepsza z tego względu że robione telefonem komórkowym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim za mile spedzony czas :!:

Przepraszam WRCfana ktory ze mna przyjechal a ktorego nie zabralem spowrotem

Mam nadzieje ze jakos wrociliscie...

Ja pod wplywem emocji po drugim przejezdzie pojechalem w takim sobie humorze prosto do domu...

Zas co do moich przejazdow to drugi pomimo gorszego czasu oceniam duzo lepiej niz pierwszy, a to dlatego ze pomimo tego ze 3 razy sie zatrzymalem w miejscu ( raz nawet tylem do kieurnku jazdy :lol: ) czas byl nienajgorszy (1.12). Jakby co to mam filmiki ktore moge gdzies wrzucic??

Niestety mam tylko moje przjeazdy bo to znajomi z Bielska krecili, chyba ze ktos z forumowiczow wkoncu cos nakrecil ??

Podsumowujac moj wystep, juz wiem ze musze sie duzo jeszcze nauczyc, momentami bylo calkiem niezle zas w innech miejscach dramat, nie ukrywam ze w drugim przejezdzie bardziej odkrecilem gaz to skonczylo sie tak jak wszyscy widzieli :mrgreen:

 

Co powiecie zeby sobie tak w ramach forum wynajac taki placyk i pocwiczyc, bo mi sie po dzisiejszym dniu bardzo taka jazda spodobala :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co powiecie zeby sobie tak w ramach forum wynajac taki placyk i pocwiczyc, bo mi sie po dzisiejszym dniu bardzo taka jazda spodobala

 

... heh zajezdnia jest do wynajęcia za 200 zł na bodajże 4 godziny, także 10 aut trzeba zebrać i wychodzi po 20 zł na głowe i jeszcze zawody możemy sobie zrobić z pomiarem czasu 8)

 

pozdr. matt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam WRCfana ktory ze mna przyjechal a ktorego nie zabralem spowrotem

Mam nadzieje ze jakos wrociliscie...

 

Wiem tylko tyle, że dd czasu kręciołka nie pojawił się na forum... :roll:

 

:mrgreen:

 

Do Buffiego dotarl wiec chyba nie jest tak zle :mrgreen:

 

btw

http://d43.yousendit.com/E/1C7AGYGKHKQEY1EKDPCI6HMMFZ/PICT0491.MOV

oto filmik z mojego drugiego przejazdu, pierwszego mimo lepszego czasu (1.01 a 1.06 z kara 5s) nie warto ogladac, ten byl bardziej widowiskowy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam WRCfana ktory ze mna przyjechal a ktorego nie zabralem spowrotem

Mam nadzieje ze jakos wrociliscie...

 

Wiem tylko tyle, że dd czasu kręciołka nie pojawił się na forum... :roll:

 

:mrgreen:

 

...ufff....właśnie dotarłem...trochę się idzie z tej Wieliczki...zelówki se zdarłem :mrgreen:

 

 

A tak serio to Korton mnie podrzucił :wink:

 

Kręciołek bardzo udany. Wielkie gratulacje dla Barta1000, Aflinty, Jaśka i przede wszystkim Mistrza ALEX'a 8) Pogoda dopisała, były Subarki, były Cossie wszelakie,było Evo, były boki, było miłe towarzystwo - krótko mówiąc tak powinno wyglądać niebo wg WRC fana :twisted:

 

Na obrone Cossie'ch dodam że TEN kierownik ogarniał naprawdę dobrze i pokaz dał jak należy 8) ( z tego wynika że niebieskie Cossie sa najszybsze :twisted: )

 

8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...