Skocz do zawartości

KRĘCIOŁEK WIELICKI KU PAMIĘCI J.KULIGA I M.BUBLEWICZA 19.II


ALEX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 104
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jeszcze raz dzięki wszystkim :) Boli mnei tylko bardzo fakt, ze kamera specjalnie zabrana by uwiecznić wszystkie fajne przejazdy nie chciała się w ogóle włączyć (znaczy twuierdziła cały czas, ze ma zasłonięty obiektywm. Tym samym uważam, że JVC produkuje największy syf :( Dobrze, że kilka fotek jest.

Czy wie ktoś czy będzie jakiś dostęp do materiału filmowego? Widać było tam jeszcze ze 3 duże kamery wszystko rejestrujące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja się podczepię pod wcześniejsze gratulacje. Alex pokazał co to znaczy pozamiatać wokoło beczek.... PIĘĘĘĘKNIE :!: jak mistrz to mistrz... :wink: Jaśek udowodnił, że drzemie w nim potencjał... :shock: Już niedługo może być postrachem nie tylko kręciołków, ale jeżeli zechce to nawet KJS'ów :mrgreen:Bart1000 widać, że oswaja się z bryką i na pewno będzie tylko lepiej, Aflinta :?: Cicha woda brzegi rwie... Udowodnił, że bez "ręcznego" za to jadąc spokojnie technicznie i "czysto" (a i tak pierońsko szybko) można zgubić podkładkę pod tablicę, ale zająć miejsce na "pudle" za co wielki szacunek.... Było genialnie... Dzięki też wszystkim forumowym "patrzałką" za dotrzymanie towarzystwa :twisted:

Szkoda, że nie wystartowałem, ale niestety sierra nie domogła już po drodze do Wieliczki... duża kałuża, kable zalane no i wielki "STOP" :oops: Ale na pewno będzie jeszcze szansa na to aby się z ekipą forumową "pobawić" na tego typu imprezie... Jeszcze raz Dzięki za zabawę, widowisko, i dumę jaka mnie napawa, że tyle pucharów wyrwało forum.... 8) :twisted: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...