Skocz do zawartości

KRĘCIOŁEK WIELICKI KU PAMIĘCI J.KULIGA I M.BUBLEWICZA 19.II


ALEX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 104
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dzwoniłem na numer podany w ogłoszeniue... Jest to owszem numer kontaktowy, jednak nie przyjmują (nie preferują) zgłoszeń przez telefon... Więc każdy kto chce brać udział musi być wcześniej na miejscu.... wskazana jest godzina 8:00. :twisted: :wink:

 

hmm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie ponownie zmiana planów... Oczywiście, że jadę i będę wspierał startujących, ale niestety rodzicielka wyjechała na weekend na narty zabierając przy tym Rambo... Tak więc stawie się Fiatem Dupolo(tem) :twisted: Szkoda, że mam letniaka na przedniej pędnej ośce bo może nawet bym sprawdził co jest warty na takim lodzie... ale kto wie... jak się "zajawię" to pojadę do wulkanizatora i letniaka przełoże na tył... będzie jeszcze lepiej chodził bokami.... :wink: 8) Tak czy siak, jeżeli dopuszczą mnie Doblo to kwestia startu jest otwarta... :shock: :lol:

 

PS. Tylko pasek klinowy strasznie mi piszczy więc może to troszkę dziwnie brzmieć... :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi że nie dopisałem :oops: , mimo że miałem byc na 100%, no ale rozsądek przemówił żeby nie jechać, w takim stanie. Wczorajsza mała impreza przerodziła się w dużą i trochę zaszalałem :twisted: Bawcie się dobrze :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi że nie dopisałem ,

Załuj :D Impreza bardzo fajna. Dopisała reprezentacja forumowa. Wielkie dzięki dla Jaśka za udostepnienie STI :!: Imprezę zakończyliśmy u Buffiego w Świątnikach....na obiedzie. Pozdr dla ALa :D

Więcej info na stronie http://www.agalicyjski.pl/index.php?sub ... om=&ucat=&

Na tej stronie jest również info:

"Dzięki uprzejmości mediów możemy zobaczyć kręciołek w telewizji. Relacje: dziś na TVN24 o godzinie 21, w tygodniu na TVN Turbo w premierowym odcinku Automaniaka oraz w TVP"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALEX, zapomniałeś dodać że byłeś pierwszy 8) Gratulacje ale szczerze to ja nie jestem tym faktem zaskoczony :lol: ..... a udzielałeś jakiegos wywiadu czy cuś, że nasz zachęcasz do oglądania relacji na tvn24 ?? :mrgreen:

 

jednakże moim idolem nie zostanie ALEX tylko już znany na forum kumpel Azraela w czerwonym cossie .... show niesamowite! ....... aż ludzie zaczeli gwizdać :lol:

 

pozdr. matt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...