Skocz do zawartości

[Warszawa] Upalanko w Rykach? (było:Upalanko na Bemowie)


Azrael

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 300
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A efekt uboczny jest taki, ze strasznie boje sie z kims jechac, (szczegolnie zwyklym samochodem), do kogo nie mam zaufania.

Kiedys mi bylo wszystko jedno, teraz sie boje :|

 

Każda jazda z moją drugą połową, gdy ja jestem pasażerem, kończy się awanturą z mojej strony i mocnym postanowieniem, że nigdy już nie wsiądę do jej samochodu jako pasażer, a ona nigdy nie wsiądzie do BB jako kierowca... To drugie postanowienie jak na razie realizuję, z tym pierwszym - różnie bywa :twisted:.

 

Dopóki nie zacząłem się doszkalać z jadzy - tak praktycznie (Wroobel), jak i teoretycznie (m. in. artykuły W. Doskocza), dopóty mi było wszystko jedno... A teraz otwiera mi się w kieszeni scyzoryk, gdy widzę, jak ludzie jeżdżą... Nie mówiąc już o tym, że wożący mnie znajomi wiedzą, czym sam jeżdżę i za każdym razem, gdy mnie wiozą, starają się jechać... "dynamicznie"... :roll:

 

 

PS. shodan - Ciebie to oczywiście nie dotyczy. Trasa z Livigno była niezwykle uspokajająca 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety co do śliżganka na Bemowie to nie wypaliło gdyż cena nie jest adekwatna do możliwości jakie to miejsce może nam zaoferować. Administrator lotniska podał cenę zaporową :evil:

Aby jedank nie było tak źle to jest alternatywa w postaci zabawy na lotnisku w Rykach jest to lotnisko za Garwolinem jakieś 80km od centrum Warszawy koszt całodniowej zabawy to ok 2000 plus instruktorzy. Tak więc im więcej osób się zgłosi tym miejsze koszta.

Czekam na deklaracje uczestnictwa do środy aby podjąć dalsze rozmowy co do imprezy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Tor jest do wynajęcia w soboty i niedziele wtedy Policja nie ma tam swoichzajęć.Koszt wynajęcia całego toru wraz z płytami poślizgowymi wynosi 1500 pln zacały dzień lub 100 pln za godzinę-płatne od samochodu.Ze względu na duże zainteresowanie oraz formalności związane z każdorazowymudostępnieniem w/w terminy wynajęcia proszę podawać z 2 tygodniowymwyprzedzeniem. Przy rezerwacji niezbędne jest podanie liczby oraz nazwiska iimiona uczestników oraz markę i numer rejestracyjny pojazdu celemwystawienia przepustek wjazdowych na teren Centrum Szkolenia Policji."

 

Takie są warunki wynajęcia w Legionowie w CSP i wydaje mi się, że to jest lepsze od Ryk. A do Ryk dokładnie do stacji Orlenu jest dokładnie 100km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legionowo czy Ryki?

 

Trzeba się wyjątkowo szybko zorganizować, zdecydować która miejscówka, zrobić rezerwację... Malutko czasu zostało :roll:

 

Może ankieta?

 

EDIT: ...i oczywiście wciąż mówimy, o NIEDZIELI...? Sobota odpada - konkurencyjna imprezka (Słomczyn)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Takie są warunki wynajęcia w Legionowie w CSP i wydaje mi się, że to jest lepsze od Ryk. A do Ryk dokładnie do stacji Orlenu jest dokładnie 100km.

 

 

sprawa jest do załawienia ale musimy się szybko decydować po żeby rezerwację zrobić na konkretną datę to muszę dwa tygodnie wcześniej wysłać potwierdzenie rezerwacji ze wszystkimi uczestnikami co by mozna było przepsutki dla was wszystkich załatwić.Więc decydujcie-jak chcecie zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html? ... a=36983611

Alfowcy się spotykają na Bemowie 25.02... I nie mają podanych cen zaporowych

 

W legionowie kiedyś jeździłem tor fajny tylko o ile pamiętam krótki..

Płyty poslizgowe tez stosunkowo niewielkie

 

Ale może być fajnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, panie. Zimasię kończy ale jeszcze daje o sobie znać ostatnia szansa żeby coś zorganizowac. Przykro mi że Bemowo nie wypaliło, zupełnie nie rozumiem dlaczego, ale może jednak alternatywny plan zrealizujemy?

 

popieram, popieram, popieram!

Legionowo może...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...