Skocz do zawartości

[Warszawa] Upalanko w Rykach? (było:Upalanko na Bemowie)


Azrael

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 300
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Shodan, a jak z lodem? Straszny dramat, moze bym mojego unfalla jutro przegonil ;)

 

Warunki sa trudne - zdecydowanie nie dla poczatkujacych (czyli ciebie chyba ta uwaga nie dotyczy 8) ). Jest mocno ubity snieg z koleinami z lodu oraz momentami wychodzacym asfaltem. Do tego wysokie bandy z ciezkiego, mokrego sniegu, momentami mocno zmrozone.

 

Jest bardzo szybko i zdradliwie - trudno sie prowadzi w lodowych koleinach, samochod stawia mocno bokiem i latwo popelnic blad. Trenowalem z kolega (Robert T)w drugim Justy przed jutrzejszym rajdem, na pierwszym przejezdzie poprawilismy dotychczasowy rekord trasy o 20s, a potem juz bylo tylko szybciej.

 

Jezdzilismy glownie razem z Robertem, zeby podpatrzec rozne rzeczy nawzajem u siebie, Wrobel, jak wsiadal do ktorego z nas bardzo krzyczal - dawno nie widzialem, zeby sie bal :twisted: - (ostatnio w zeszlym roku w Ulezu). Raz bylo blisko dacha - akurat Robert jechal moim Justy, ja na prawym, podbilo go na bandzie i przez moment lecielismy na dwoch kolach, na szczescie udalo sie wyladowac na dobra strone :mrgreen:

 

Wypadniecie z trasy oznacza albo rozbicie samochodu o zmrozona bande, albo zakopanie sie na kilkanascie minut wykopywania - bez lopaty nie polecam ruszac w trase.

 

Generalnie bardzo fajnie, hardcorowo, ale samochodu, w ktorym boje sie cokolwiek urwac, bym teraz na Bemowo nie zabieral :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może z braciszkiem się załapię na te bemowsie zabawy. :D

CHciałem napisać zapraszamy, ale Azarel już wcześniej zaprosił.

No i miejsmy nadzieje ze w ciągu 2tyg warunki na Bemowie się poprawią, bo z tego co napisał shodan nie wygląda ciekawie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy wcześniej nie miałem okazji pojeżdzić na lotnisku na Bemowie i nie wiem zupełnie jak to wygląda. Napiszcie gdzie się jeżdzi, czy tylko po tym fragmencie za placem manewrowym dla kursantów (L) czy też gdzieś w bardziej otwartym terenie na płycie. Albo po prostu czy są tam miejsca gdzie można się rozpędzić do dużej prędkości i móc pozwolić sobie na utratę kontroli i kręcenie w nieokreślonym kierunku. Domyślam sie, że nie bardzo bo ktoś musiałby najpierw odśnieżyć ale może jest inaczej.

Proszę o uświadomienie mnie w tym temacie.

Dzieki, Mikołaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warunki sa trudne - zdecydowanie nie dla poczatkujacych (czyli ciebie chyba ta uwaga nie dotyczy 8) ). Jest mocno ubity snieg z koleinami z lodu oraz momentami wychodzacym asfaltem. Do tego wysokie bandy z ciezkiego, mokrego sniegu, momentami mocno zmrozone.

 

Jest bardzo szybko i zdradliwie - trudno sie prowadzi w lodowych koleinach, samochod stawia mocno bokiem i latwo popelnic blad.

 

A ja jeździłem w tę niedzielę i mi warunki nie przeszkadzały.

 

Lód? Bandy? Phi... Też mi coś...

 

 

 

 

A to, że prędkość miałem taką, że mnie Wroobel na piechotę wyprzedzał, idąc tyłem, to chyba nie przeszkadza, no nie? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to, że prędkość miałem taką, że mnie Wroobel na piechotę wyprzedzał, idąc tyłem, to chyba nie przeszkadza, no nie?

 

 

Jaksię dobrze bawiłes i poznawales auto to na pewno nie. Ja tam wierze w ALowe hasło - Chcesz jechac szybciej? Jedź wolniej.

 

 

 

BB się podobało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A podobało, podobało. I mi się podobało 8).

 

Teraz jestem na fajnym etapie, bo jako prawie zupełny "lajkonik" w dziedzinie usportowionej jazdy, jestem w najbardziej stromym fragmencie krzywej nauczania i każda kolejna godzina powoduje kolosalną różnicę w umiejętnościach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...